Skocz do zawartości

FM 2010 - Taktyki


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Soldado z Getafe ;P

Golardino z Fiorentiny.

 

skład niesły : Modric, Gourcoff ;D

a link do taktyki gdzie ?

 

 

post #636 taktyka pod łatkę 10.2.0

post #594 taktyka pod łatkę 10.1.1 i 10.1.0

 

 

 

Gram od poczatku po wyadaniu 10.2 Wolfsburgiem na nowo wtedy tez gralem ale po wydaniu 10.2 rozpoczalem na nowo ;d

Wszystko grałem na 10.2 i taktyka ktora brałem z tad tez byla pod 10.2 to link do niej http://www.wrzuc.to/D2bQK93.wt

Odnośnik do komentarza

Soldado z Getafe ;P

Golardino z Fiorentiny.

 

skład niesły : Modric, Gourcoff ;D

a link do taktyki gdzie ?

 

 

post #636 taktyka pod łatkę 10.2.0

post #594 taktyka pod łatkę 10.1.1 i 10.1.0

 

 

 

Gram od poczatku po wyadaniu 10.2 Wolfsburgiem na nowo wtedy tez gralem ale po wydaniu 10.2 rozpoczalem na nowo ;d

Wszystko grałem na 10.2 i taktyka ktora brałem z tad tez byla pod 10.2 to link do niej http://www.wrzuc.to/D2bQK93.wt

 

często jest tak że to nie atrybuty maja przy skutecznosci znaczenie a polecenia jakie ma dany zawodnik

tez zauwazylem cos smiesznego, otóż grajac w Premiership, southamptonem to moi napastnicy mieli gorsza skutecznosc (Jo, A.Dindane itp.) niż ci co mam w klubie PanSa (liga amerykanskiego samoa) gdzie napastnicy maja wykonczenie srednio po 3-6

Odnośnik do komentarza

Witam, ja gram Valencią już 7 sezon.Taktyką 4-3-2-1 Iron, którą znalazłem tu na forum, gram dopiero trzeci sezon, wcześniej sporo eksperymenowalem,ale gralem w kratkę,to moje ustawienie http://yfrog.com/1xvaltakp, póki co nie wygrałem żadnego trofeum(przez ten Real), co gram z Realem czy u siebie czy na wyjezdzie to klęska(finał Ligi Mistrzów,pucharu Hiszpanii,Superpucharu Hiszpanii).Ale już poprzednie dwa sezony bardzo dobre http://yfrog.com/031314bp

i poprzedni http://yfrog.com/151415sp , David Villa jako lis pola karnego spisuje sie wybornie, a Silva jako klasyczna 10, to chyba najlepszy playmaker na fm.Gram na łatce 10.2.0 .W tym sezonie będe walczył o mistrzostwo, narazie 2 miejsce za Barcą.

Odnośnik do komentarza

Orientujecie sie dlaczego u Mnie w poleceniach z lawki 2 ostatnie sa ukryte. Gra na wiekszym ryzyku i bez ryzyka.

 

Staja sie dostepne w zaleznosci od nastawienia. Jak ustawisz "przewage liczebna" to aktywna staje sie opcja "Gra na wiekszym ryzyku", natomiast jesli ustawisz maksymalnie defensywne to prawdopododnie aktywuje sie opcja "gra bez ryzyka". Pisze prawdopodobnie bo nigdy nie ustawiam defensywnych nastawien (max. do "kontrataku"), ale co do wiekszego ryzyka jestem pewien.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie :)

 

Mam pytanie do taktyków, którzy lubią się pobawić w ustawieniach. Mianowicie, jakie ustawienia proponujecie przeciwko drużynie, która gra taktyką 4-2-2-2, tj.: BR - DR, DL, DC, DC - DM, DM - AMR, AML - FC, FC. Na początku zaznaczam, że gram z mocniejszym przeciwnikiem i nie jestem faworytem. Zastanawiam się, czy zagrać defensywnie na bokach (boczni pomocnicy nastawienie bardziej defensywne)i grać środkiem. Sam gram ustawieniem normalnym 4-4-2. Wydaje mi się, że to było by chyba dobre posunięcie. Natomiast jeśli chodzi o szerokość gry, to ustawie ją na normalną, żeby właśnie przeciwnik nie miał za dużo miejsca po bokach. Tak przynajmniej ja to teraz na sucho, bez zastanawiania się, oceniam.

 

Jakie są Wasze opinie na ten temat? Myślę, że może to być ciekawe sprawa, dla tych którzy chcą w taki sposób pokonać Real, gdyż na początku rozgrywki takim właśnie ustawieniem graja (4-2-2-2).

 

Pozdrawiam serdeczni i liczę na odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie :)

 

Mam pytanie do taktyków, którzy lubią się pobawić w ustawieniach. Mianowicie, jakie ustawienia proponujecie przeciwko drużynie, która gra taktyką 4-2-2-2, tj.: BR - DR, DL, DC, DC - DM, DM - AMR, AML - FC, FC. Na początku zaznaczam, że gram z mocniejszym przeciwnikiem i nie jestem faworytem. Zastanawiam się, czy zagrać defensywnie na bokach (boczni pomocnicy nastawienie bardziej defensywne)i grać środkiem. Sam gram ustawieniem normalnym 4-4-2. Wydaje mi się, że to było by chyba dobre posunięcie. Natomiast jeśli chodzi o szerokość gry, to ustawie ją na normalną, żeby właśnie przeciwnik nie miał za dużo miejsca po bokach. Tak przynajmniej ja to teraz na sucho, bez zastanawiania się, oceniam.

 

Jakie są Wasze opinie na ten temat? Myślę, że może to być ciekawe sprawa, dla tych którzy chcą w taki sposób pokonać Real, gdyż na początku rozgrywki takim właśnie ustawieniem graja (4-2-2-2).

 

Pozdrawiam serdeczni i liczę na odpowiedzi.

 

zależy kim grasz. ja bym na taki mecz wyszedł w 4-2-1-2-1 czyli GK-DR,DC,DC,DL-DM,DM-MC-AMR,AML-FC z nastawieniem na kontry. tylko warunkiem tu jest MC który potrafi przyłożyć z 30 metrów jak i podać ładnie, no i skrzydłowi grający jako schodzacy napastnicy.

Odnośnik do komentarza

macie jakieś pomysły żeby nie tracić goli w ostatnich 15 min i jak się chce utrzymać wynik ?! Bo to jest żenujące co się dzieje u mnie w drużynie ;/ tracę nawet jak zmienię taktykę na kontrę. ostatnio po pierwszej połowie wygrałem 3:0 żeby zremisować 3;3 (dwa gole w 80 minutach). jak tak dalej pójdzie to wywalą mnie z klubu, pierwszy raz od cm03/04 ;P. gram ustawieniem 4-1-2-1-2 ;] zrównoważony, standardowe.

pzdro

Odnośnik do komentarza

macie jakieś pomysły żeby nie tracić goli w ostatnich 15 min i jak się chce utrzymać wynik ?! Bo to jest żenujące co się dzieje u mnie w drużynie ;/ tracę nawet jak zmienię taktykę na kontrę. ostatnio po pierwszej połowie wygrałem 3:0 żeby zremisować 3;3 (dwa gole w 80 minutach). jak tak dalej pójdzie to wywalą mnie z klubu, pierwszy raz od cm03/04 ;P. gram ustawieniem 4-1-2-1-2 ;] zrównoważony, standardowe.

pzdro

 

wez tez pod uwage ze wazne jest tez to co mowisz w przerwie gdy wyraznie prowadzisz

ja nastawienia nigdynie zmieniam tylko czesto srodkowym pomocnikom wtedy robie gre na obrone no i komus tam dam wsparcie, no i oczywiscie wszyscy obroncy + def.pomocnik rowniez obrona.

Odnośnik do komentarza

te rozmowy motywacyjne za bardzo wpływają na grę ;/ właśnie przegrałem mecz z Watfordem 4;3 choć do przerwy wygrywałem 1;2 masakra jakaś co oni wyrabiali w drugiej połowie ;/ i nie wiem czemu ale nie mogę wygraać meczu u siebie :| prawie same remisy ahhhh nerwy już mnie biorą !!

i własnie dostałem 0;1 u siebie !!!!! masakraaaaa

moi napastnicy to normalnie.... pu**y !

no comment sry za żale ale ostatnio rozwala mnie ten fm.

Odnośnik do komentarza

te rozmowy motywacyjne za bardzo wpływają na grę ;/ właśnie przegrałem mecz z Watfordem 4;3 choć do przerwy wygrywałem 1;2 masakra jakaś co oni wyrabiali w drugiej połowie ;/ i nie wiem czemu ale nie mogę wygraać meczu u siebie :| prawie same remisy ahhhh nerwy już mnie biorą !!

i własnie dostałem 0;1 u siebie !!!!! masakraaaaa

moi napastnicy to normalnie.... pu**y !

no comment sry za żale ale ostatnio rozwala mnie ten fm.

 

 

no skutecznosc to dziwna sprawa w fmie, jak juz pisalem to grajac w premiership southamptonem skutecznosc mialem dosc lipna, a teraz gram lige amerykanskiego samoa i jeden moj napastnik ma wykonczenie na 3 a drugi na 6 i duzo wiecej strzelaja... hehe

Odnośnik do komentarza

chlopaki gram interem mam bardzo dobry sklad w 1 sezonie zdeklasowalem rywali wygralem lige z przewaga 30 pkt a teraz zajmuje 3 miejsce po 11 kolejkach i w LM ost miejsce po 3 kolejkach z dorobkiem 1 pkt Inter 0 : 3 M City Partizian 0:0 Inter Inter 1:3 A Madryt wyniki strasznie slabe gram tą sama taktyka co zrobic macie jakas rade?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...