Skocz do zawartości

Bugi w Football Managerze 2010


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam następujący problem: 2 czerwca 2013 gra zawiesza się i za Chiny nie chce przejść dalej - urlop nie pomaga, emerytura i próba sprawdzenia grając innym managerem też nie, jakieś pomysły? :( Trochę mi szkoda...

 

Co znaczy, gra się zawiesza? Wyskakuje jakiś bład?

 

10.3

a teraz jak np. chce wejsc do p. EURO to wyskakuje blad i gra sie zamyka

 

A jaki bład wyskakuje?

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam problem z meczem 3D. Pierwszą drużyna grałem do 2015 i nie było żadnego problemu. Teraz chciałem sobie zacząć inna i nie mogę ogladać meczów w 3d. Zatrzymuje mi sie czas np. 0,46 tyle. A jak dam na same komentarze to wszystko chodzi. Patcha mam 10.3. Prosze o pomoc.

 

Witam. Mam problem z meczem 3D. Pierwszą drużyna grałem do 2015 i nie było żadnego problemu. Teraz chciałem sobie zacząć inna i nie mogę ogladać meczów w 3d. Zatrzymuje mi sie czas np. 0,46 tyle. A jak dam na same komentarze to wszystko chodzi. Patcha mam 10.3. Instalowałem grę ponownie ale dalej to samo. Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Szlag mnie trafia! Taki malutki szczegół, ale niekiedy ważący na wyniku meczu - w momencie gdy nasz zawodnik w reprezentacji dozna kontuzji i zostanie wycofany, a był ustawiony w pierwszym składzie lub na ławce rezerwowych pozostaje po nim puste miejsce i nie da się go zapełnić! To jeden piłkarz mniej wśród zmienników :/.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

A ja mam następujący problem... Zapisywałem sobie grę do 3 plików naprzemiennie. Próbuję wczytać 1 z nich i wyskakuje mi memory leak, po czym gra się zamyka, a przy pozostałych dwóch "gra nie została wczytana" - aż mi trudno uwierzyć, że jednocześnie 3 pliki mogły się zepsuć, gram na 3 łacie.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry Wam,

chciałabym się zapytać czy ktoś ma taki problem, że na Vista SP2 gra zwyczajnie "zamula" i w efekcie nie można dojść do ekranu meczowego? Dodam, że przy "gołej" Viscie tego problemu nie ma, gra śmiga. Nie wiem, może to jakiś bug, bo raczej grając przy 4GB RAMu z jedną aktywną ligą mało prawdopodobne, aby była to wina sprzętu.

Odnośnik do komentarza

Witam, otóż mam problem z fm 2010.

 

Gra się bardzo długo ładuje, później jak się załaduje jest ok, i jak kliknę nowa gra to się zacina, i nie idzie dalej.. czekałem przez 30 minut, i nic.. Grę przeinstalowałem, dalej tak jest ;/

 

Screen:

http://img832.images.../i/fmblaxd.jpg/

 

Na zdjęciu widać, jak kliknąłem nowa gra, i tak cały czas było...

 

Dodam że mam patch 10.3, najnowszy dodatek wczoraj zainstalowałem Revolution Patch z tymi nowymi transferami, a gry nowej rozpocząć nie mogę, wczytać mogę ale ja chce grać na nowo bo chcę zacząć w 2 lidze..

 

Proszę, o pomoc..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...