Skocz do zawartości

Bugi w Football Managerze 2010


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Wersja gry: 10.3

Turniej: Copa America AD 2015

Drużyna:Brazylia

Wyniki:Wenezuela 4-0,Chile 2-0,Kolumbia 0-0 => pierwsze miejsce w grupie (7 pts) i awans...

 

Brazylijski ZPN wywala Rivaldo,bo najwyraźniej remis z Kolumbią to katastrofa na miarę odpadnięcia Francji w MŚ 2002r :doh!: :szczerba: (a Maradona w Argentynie trzyma się mocno mimo braków wyników...no może 2 miejsce w MŚ 2014 uratowało mu skórę ;) )

 

Myślałem,że ten bug z bazylami wyeliminowano w 10.3...

Odnośnik do komentarza

Witam, mam problem a animacją 3D ale dopiero po ściągnięciu patcha 10.3.0, myślę że stwierdzenie użyte wcześniej "wyobraźnia" nie jest odpowiednią podpowiedzią bo każdy chciałby się cieszyć wszystkimi właściwościami gry, więc jeśli ktoś zna przyczynę to proszę o pomoc i oczywiście czy ściągnięcie nowych sterowników do grafiki coś pomoże?

Odnośnik do komentarza

Mam jakiegoś koszmarnego buga...Gram w Anglii. Zgłaszam zawodników do ligi i wszystko jest w porządku. Zagra koleś jeden mecz (zawsze to dzieje się z wychowankami) i mi automatycznie zabiera mu numerek i nie może grać w lidze...Co to ma znaczyć ? 3 raz z rzędu tak mi się stało. Do tej pory jakoś sobie radziłem, bo byli to rezerwowi, ale teraz wywaliło mi podstawowego napastnika! Co mam zrobić żeby to zmienić ? Dodam, że ściągnąłem edytor, ale przydzielenie numeru zawodnikowi nie daje rezultatów;/

Odnośnik do komentarza

Jakiś koszmarek mi się wkradł, wszystko się zaczęło od zmiany systemu z Visty na 7 32-bitową.

 

Instaluje mojego managera przy instalacji wybieram opcje offline, gram z płytą.

 

Zainstalowanie odpalam, śmiga jak burza.

 

Pora na patcha 10.3.0 wersje digital, instaluje ją wszystko chyba jak trzeba, bo instalator informuje, że instalacje complet.

 

Odpalam gre i pojawia się takie coś...

 

http://i39.tinypic.com/24zdag1.jpg

 

Dalej jest to...

 

http://i44.tinypic.com/ao5hdw.jpg

Odnośnik do komentarza

Mam jakiegoś koszmarnego buga...Gram w Anglii. Zgłaszam zawodników do ligi i wszystko jest w porządku. Zagra koleś jeden mecz (zawsze to dzieje się z wychowankami) i mi automatycznie zabiera mu numerek i nie może grać w lidze...Co to ma znaczyć ? 3 raz z rzędu tak mi się stało. Do tej pory jakoś sobie radziłem, bo byli to rezerwowi, ale teraz wywaliło mi podstawowego napastnika! Co mam zrobić żeby to zmienić ? Dodam, że ściągnąłem edytor, ale przydzielenie numeru zawodnikowi nie daje rezultatów;/

 

 

Odśwież skórkę, zmień rozdzielczość i widok 3d wróci. Później powróć do starych ustawień i wszystko będzie ok.

Odnośnik do komentarza

Zmieniłem skórkę i rozdzielczość, przewinąłem do następnego meczu ligowego i problem nadal nie zniknął. W ogóle, co rozdzielczość może mieć z tym wspólnego :) ? Zna ktoś inny sposób ? Chyba, że ten na prawdę pomaga, a ja coś źle zrobiłem ;)

 

 

Ja miałem ten problem i nikt nie umiał mi pomóc.

W trakcie meczu wejdź w ustawienia, zmień rozdzielczość na inną, ale wcześniej każ odświeżać skórkę, wyłącz buforowanie i wejdź znowu w mecz. Musi być dobrze.

Odnośnik do komentarza

Rok 2017 losowanie baraży Ligi Mistrzów, a tu w "najwyższe miejsce" gra i mistrz i wicemistrz Rumunii o.O Przedtem na tym save sam prowadziłem zespół z Rumunii, z którym zdobywałem mistrzostwa i było normalnie, z innymi państwami też się takie coś nie zdarzyło. W zeszłym sezonie, pierwszym po moim odejściu z Timisoary, też było normalnie.

Odnośnik do komentarza

Wersja gry: 10.3

 

Przy zgłaszaniu zawodników do LM nie zgłosiłem mojego 18 letniego bramkarza (ma status Młodego talentu), ponieważ zawodników do 21 roku życia zgłaszać nie trzeba, no i bramkarz się na mnie obraził, nie ma nawet jak go ułagodzić. Drugi bug, w lidze duńskiej niezgłoszeni młodzi zawodnicy grają z numerem ,,-1'' bo nie ma możliwości wyboru numeru przed meczem.

Odnośnik do komentarza

Pozmieniaj im ustawienia indywidualne - nie będą marnować tylu sytuacji. Zresztą każdy z nich jest trochę inny i nawet jak jeden będzie łupał bramki jedna za drugą przy ustawieniach "kompletny napastnik" to drugi 10 sytuacji 1vs1 zje... yyyy zmarnuje:p... Czasem wystarczy np.: ograniczyć kreatywność, zmniejszyć ilość rajdów z piłką. A próbowałeś polecenia z ławki: "podania w pole karne"?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...