Skocz do zawartości

Bugi w Football Managerze 2010


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Nie działa mi 3d, kiedy chcę wybrać jak chcę oglądać to mam te okienko zablokowane, a na ciemnym tle jest: Klasyczne 2D. Pomóżcie co mam zrobić!

 

Nie działa mi 3d, kiedy chcę wybrać jak chcę oglądać to mam te okienko zablokowane, a na ciemnym tle jest: Klasyczne 2D. Pomóżcie co mam zrobić!

 

W trakcie meczu zmień rozdzielczość na inną i wróć do starego ustawienia. Powinno być ok. Mi pomogło, a długo miałem z tym problem.

Odnośnik do komentarza

POMOCY ! . Wiecie może dlaczego po nacisnieciu na jakas druzyne (reprezentacje, klub), by ja "obejrzec" wyskakuje mi nastepujacy blad- "XML parsing error!"

" not well formed (invalid token) at line 1 of views -v1-s10-id1666155874.xml" . Dzień wczesniej zainstalowalem patcha 10.3 i wrzucalem logopacki, moze to miec jakis wplyw? Byłbym bardzo wdzieczny za pomoc :)

Odnośnik do komentarza

witam . Mam powazny problem z fm . Gdy gram mecz wyskakuje mi blad z komuikatem "array access out of bounds" i gdy biore OK pojawia sie ponownie okolo 15 razy. Nastepnie jakby ekran byl podwyzszony ( np. gdy chce kliknac na zatwierdz to musze klinkac okolo 2 cm wyzej . pomocy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A ja mam następujący problem: 2 czerwca 2013 gra zawiesza się i za Chiny nie chce przejść dalej - urlop nie pomaga, emerytura i próba sprawdzenia grając innym managerem też nie, jakieś pomysły? :( Trochę mi szkoda...

Odnośnik do komentarza

Gram sobie normalnie, wszystko jest ok - tylko nie wiem czemu znika mi zdjęcie managera.

Na pewno było wgrywane na początku.

Da się jakoś ponownie przywrócić?

Czy jedyną możliwością jest dodanie go tak jak w przypadku kitspacków/logo itp. ? (zdjęcie + config)

Odnośnik do komentarza

ja natomiast mam taka dziwna sytuacje ze gram sobie Liverpoolem, w 1.sezonie wygralem lige, teraz zaczynam drugi sezon i wchodzac w klub i w informacje mam wpisane Europejski Puchar Mistrzow... , ale ok. 15 sierpnia bylo losowanie Pucharu EURO i tam sie znalazl Liverpool... malo tego wszystkie 6 meczy grupowych mam w sierpniu w dniach 18-24 :|

czy to nie jest chore ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...