Skocz do zawartości

Bugi w Football Managerze 2010


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma sie co dziwić że real przegrywa , jak przychodzi do druzyny nowych okolo 10 zawodników i nagle mają grać razem to troche zrozumiałe ze nie potrafią stanowić razem druzyny , no i jest duzo indywidualności

 

piszac "real" mialem na mysli "rzeczywistosc"

hahaha ... ok . wybacz późna pora :P

Odnośnik do komentarza

Witam ponownie,

 

nie wiem czy to bug, ale postanowilem napisac tutaj.

 

W poprzednich odslonach FM-a, asystent przypominal, ze kontrakt zawodnika, ktorego obserwowalem (byl na liscie) dobiegal konca. W ten sposob mozna bylo czasem calkiem dobrego pilkarza sciagnac za free. Tu zauwazylem ze takich podpowiedzi nie otrzymuje. Probowalem szukac w ustawieniach - nic nie wynalazlem ciekawego. Czy ktos ma jakis pomysł?

Odnośnik do komentarza

Chociaż należy też uważać bo u mnie te subskrypcje to jeden wielki bug.

 

Dodaje graczy do subskrypcji czy to poprzez aktywną listę życzeń, czy to poprzez zaznaczenie gwiazdki w profilu zawodnika, ale i tak po ponownym uruchomieniu gry, muszę to robić od nowa, bo gra sobie losowo usuwa niektórych piłkarzy. W ten sposób przegapiłem już transfery kilku zawodników, których miałem na swojej liście życzeń.

Odnośnik do komentarza

Crash dumpów u mnie na razie brak (odpukać). Memory Leak pojawiło się raz. Gram na tym pierwszym patchu bez fixa.

Najgorzej mnie na tę chwilę wkurzają te subskrypcję totalnie zrąbane.

 

Jeśli chodzi o mecze to przyczepić mógłbym się do słupków/poprzeczek. Miałem taką serię meczy że zarówno moja drużyna, jak i drużyna przeciwnika miały (każda z osobna, a nie łącznie) po 5, 6 słupków/poprzeczek w meczu. To już raczej lekka przesada.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...