Skocz do zawartości

Bugi w Football Managerze 2010


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

po zainstalowaniu patcha fm jak mi przycinał tak mi przycina. szczególnie w trakcie meczu, co jakieś 30 sekund na 5 sekund się zawiesza. znika kursor. poza meczem tak samo. zamiast "łapki" pojawia się strzałka i nic nie można przez 5-10 sekund zrobić. przy ustawieniach wydajności komputera jak i płynności rozgrywki na cztery gwiazdki. myślałem, że to może skutek wycieku pamięci, ale problem leży chyba gdzie indziej.

dziwne bo sprzęt jest w miarę dobry:

AMD Athlon™ 64 X2 Dual Core Processor 5200

2048MB RAM

NVIDIA GeForce 9600 GT 1024.0 MB

fm09 śmigał aż miło, pes10 lata na najwyższych ustawieniach, nawet w gtaIV da się bez bólu grać

ma ktoś może podobny problem albo wie gdzie leży tego przyczyna?

z góry dziękuję

 

mi sie zawiesza kompletnie gra po jakims czasie gry jedyne co moge zrobic to reset PC... myslelem ze to blad Memory Leak i ta najnowsza łatka co wyszla to zlikwiduje i bede grał ale jest to samo po zainstalowaniu latki i nie wiem czego jest to wina:> moze PC zawirusowany....

Odnośnik do komentarza

Z ta harmonią to albo zmienić instrument, na gitarę  :_kidra:  albo wyrzucić (sprzedać) 2, 3 sapiących :cisza: . Nie dopuszczaj po prostu do takich sytuacji; opierdzielaj gdy trzeba, zabieraj nawet 2-tygodniówki jak trzeba, chwal też tylko gdy zasługują.

Nie wiem, co Ty masz z tymi słabszymi:P... U mnie jest odwrotnie, czyli...tak jak powinno być:D. Z mocnymi daję radę, z bardzo mocnymi rzadko, a z burakami pogrom. Gdzieś tam nawet przykład dałem (link). Na własnym podwórku właściwie beniaminki sprawiaja faktycznie największy problem, z resztą dajemy radę...I naprawdę, u mnie nie ma cudownych przebudzeń w lidze...

 

 

 

 

Czasem wystarczy dac tez nowy kontrakt niezadowolonemu zawodnikowi i bedzie po sprawie. A co do tych "cudownych przebudzeń" to chyba normalne ze slabsza druzyne urzadza remis, a po stracie bramki zaczyna cisnac. Bardzo łatwo tez wytlumaczyc dobra gre w pucharach a slaba w lidze. Grasz w pucharach najmocniejszym skladem, prawdopodbnie odpuszczasz lige grajac slabszymi zawodnikami i to moze byc powodem. Z kolei jesli nie grasz w lidze zmiennikami to zawodnicy nie sa tacy swiezy i wszystkiego wygrywac nie beda. Przykladem Lech Poznanń w zeszlym sezonie ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

po raz kolejny pytam (juz nie pamietam kto o tym pisal) jak ustawic taktyke, aby w koncowce meczu nie tracic latwo bramek, lub tez nie tracic zaraz po strzeleniu przez moj zespol :]

 

dla przykladu (takich mozna mnozyc i jest to strasznie irytujace) - prowadze 2;1 z lepszym zespolem, oni musza strzelic 2 bramki aby awansowac (puchary). Prowadze do minuty 88 :D (czy zostawie taktyke, czy ustawie na przetrzymywanie, czy ustawie kazdego indywidualnie na obrone itd itp nie pomaga) trace bramke. 2:2, doliczony czas gry typ strzela z 30 metrow - tzn chcą strzelic to strzelą, nie wazne czy z 30 czy z bliska. Muszą strzelic - strzelą.

 

W rzeczywistosci takie cos jest nie mozliwe. Zespol chcacy utrzymac przewage bedzie robil wszystko zeby ją utrzymac, a w FM 10 gra na czas polega na czym? no wlasnie? Zawodnicy normalnie rozgrywają piłkę, tyle ze bedac juz na polowie przeciwnika nie wiedzą co z nią zrobić, tracą i leci kontra.

 

Dlatego pytam jeszcze raz jakie ustawienia stosować na końcówki meczów kiedy się prowadzi z lepszym :] pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

powiedzcie mi drodzy koledzy, nie wiem czy dobry dzial wybralem na to pytanie, przy grze tylko z komentarzem, bez trybu 2d czy 3d, dlaczego podczas meczu nie mam aktywnej zakladki taktyki, zeby w trakcie meczu cos zmienic, tylko musze wchodzic we wspomniane tryby zeby dokonac zmian? w zeszlorocznej wersji bylo wszystko ok i nie wiem czy to blad czy co, czy trzeba cos gdzies w opcjach zaznaczyc

 

 

odpowie mi ktos, czy to jest blad (wg mnie tak) bo mnie to naprawde denrwuje, tymbardziej ze gram juz w te gre od dawien dawna i nigdy takiego czegos nie bylo i nie podoba mi sie to jesli ta gra jest robiona teraz glownie pod tryb 3d, z komentarzem tez ludzie graja

Odnośnik do komentarza

przed chwila wlaczylem FM-a i oczywiscie zacielo mi sie ale poczekalem chwile i brałem ctr alt delete zeby wejsc do menadzeru zadan i udalo sie wyszedłem normalnie do pulpitu co WCZEŚNIEJ MI SIE NIE ZDARZYLO! Fm byl normalnie uruchomiony i zminiimalizowany wlaczylem z paska zadań i odcielo sie i dalej gralem ale po kilku minutach znow sie zacielo;/ ale co mnie zdzwilo to ze moglem cos zrobic a nie jak wczesniej tylko byl grany RESTET PC.... Łatke najnowsza mam ktora eliminuje Memory Leak i powinno byc dobrze... moze ta łatka nie eliminuje tego bledu wogole??? niektorzy mieli te crash dumpsy i latka tez je miala usunac a sa dalej... Łatka nie dopracowana???

Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi dlaczego za wygranie LM dostaje grosze zamiast dziesiątek milionów euro tak jak to jest w rzeczywistości? :sciana:

AFAIK zależy to od poziomu ligi i klubu. Taka Barcelona dostaje kilkadziesiąt mln ojro za udział w grupie (o ile mnie pamięć nie myli), gdy np. jakaś Levadia za wygranie LM dostanie 10 razy mniej. Tak, to boli.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...