Skocz do zawartości

Bugi w Football Managerze 2010


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoglo Ci, znaczy nie miales zadnego dumpa, czy wydaje Ci sie, ze wystepuja żadziej?

 

Jasonx, u niektórych występują dalej, ja grałem zbyt krótko, żeby stwierdzić czy crash dumpy się skończyły po wrzuceniu tych pliczków, co je Byron z SI podał.

Użycie pamięci dalej rośnie, tylko w trochę mniejszym tempie. Tu masz już 10 stron do poczytania:

http://community.sigames.com/showthread.php?t=161196&page=10

Odnośnik do komentarza

Owszem, niestety zużycie pamięci rośnie w zatrważającym tempie ale można sobie z tym poradzić. Ja używam Smart Ram i co jakiś czas dzięki temu zużycie pamięci czyszczę ze stanu np.:140000K do 5000-7000K i jest dobrze. Robię to mniej więcej co 2h. Dopóki tego nie zrobią to jest chyba dobry sposób.

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Znalazłem buga a mianowicie: wypożyczyłem zawodnika do klubu Lewski Sofia i... zawodnik przepadł bez śladu :D Po rocznym wypożyczeniu jest sytuacja taka, że zawodnik formalnie ma ze mną kontrakt ale jest u mnie na zasadzie wypożyczenia a w Lewskim normalnie jako zawodnik 1 składu. Mogę mu zaoferować kontrakt ale już nie mogę go wypożyczyć no bo de fakto... jest on u mnie na wypożyczeniu... Śmieszna sytuacja:) miał już ktoś tak??

Odnośnik do komentarza

Witam ja mam taki problem gram Hoffenheim i mam inna nazwe stadionu powinienem miec Dietmar-Hoop-Arena a mam Rhein-Recken-Arena ??

Wie ktoś może dlaczego tak jest ?

 

Pewnie tak researcher Hoffenheim wklepał nazwe. Btw od kiedy nazwa stadionu jest Dietmar-Hoop-Arena ? Jeśli została nadana niedawno (czyt. ok 2 miesiecy temu) to się nie dziw, że jest stara nazwa :|

Odnośnik do komentarza

Siema ja też tak mam.. a ile masz pamięci "ram" ?? ile masz GB albo MB ?

 

mam 3,2 Ghz procek 512 RAM karte GeForce fx 52000

 

zagrałem 4 sezony normalnie nic sie nie działo a teraz nie moge wogole grac bo zacina sie i musze zresetowac...gra po prostu nie ma sensu...

 

Nie wiem ale wydaje mi się że masz za mało RAMU.. a ile lig wybrałeś i jaka jest szybkośc rozgrywki w gwiazdkach ( ile gwiazdek? )/5 ??

Odnośnik do komentarza

Siema ja też tak mam.. a ile masz pamięci "ram" ?? ile masz GB albo MB ?

 

mam 3,2 Ghz procek 512 RAM karte GeForce fx 52000

 

zagrałem 4 sezony normalnie nic sie nie działo a teraz nie moge wogole grac bo zacina sie i musze zresetowac...gra po prostu nie ma sensu...

 

Nie wiem ale wydaje mi się że masz za mało RAMU.. a ile lig wybrałeś i jaka jest szybkośc rozgrywki w gwiazdkach ( ile gwiazdek? )/5 ??

 

 

Wybrałem Angielska Premiership Włoska Seria A i Hiszpanska La Liga.... mam jedna cała gwiazdke..../ a Ty ile masz ramu? wiesz wymagania FM 10 sa identyczne co w FM 09 a w 09 nie mialem takich problemów i jak napisalem wczesniej zagralem normalnie 4 sezony..../ Tobie jak myslisz? dlaczego tak samo sie dzieje jak mi??

Odnośnik do komentarza

Ja mam 4 GB Ramu i windowsa XP HE.. dziwne jak w 09 nie miałes problemów bo teoretycznie 10 ma naewt ciut mniejsze wymagania od 10.. a ogladasz mecze z trybie 3d ?

 

Ja mam 4 gwiazdki na 5 gwaizdek bo to wydajnosc gry niepotrebnie brałes tyle lig ;/ ja ma sie 512 ram-u to powinno sie wybrac tylko lige w ktorej sie chce grac nawet nie nizsze ligi z danego regionu..

Odnośnik do komentarza

Ja mam 4 GB Ramu i windowsa XP HE.. dziwne jak w 09 nie miałes problemów bo teoretycznie 10 ma naewt ciut mniejsze wymagania od 10.. a ogladasz mecze z trybie 3d ?

 

Ja mam 4 gwiazdki na 5 gwaizdek bo to wydajnosc gry niepotrebnie brałes tyle lig ;/ ja ma sie 512 ram-u to powinno sie wybrac tylko lige w ktorej sie chce grac nawet nie nizsze ligi z danego regionu..

 

 

nie 3D mam wylaczony bo nawet wole tradycyjne kulki ;] ... a moze to byc blad Memory Leak?? pewnie o nim slyszales...

 

EDIT: wiesz dla sprawdzenia bralem tylko jedna lige i to samo jest...

Odnośnik do komentarza

Siema ja też tak mam.. a ile masz pamięci "ram" ?? ile masz GB albo MB ?

 

mam 3,2 Ghz procek 512 RAM karte GeForce fx 52000

 

zagrałem 4 sezony normalnie nic sie nie działo a teraz nie moge wogole grac bo zacina sie i musze zresetowac...gra po prostu nie ma sensu...

 

Jak Ci wczesniej chodzilo, to nie jest to wina karty graficznej albo cos. Mi sie naprzyklad zacina komputer przy grach ktore wymagaja duzo mocy. Naprzyklad Call of Duty MW2, itp. Dlaczego? Bo mam za dobra karte graficzna na moj zasilacz. I zsilacz niewyrabia. Moze Ci sie tez przegrzewa, sprawdz temperature w tym samym czasie jak masz fm10 odpalone.

Odnośnik do komentarza

Siema ja też tak mam.. a ile masz pamięci "ram" ?? ile masz GB albo MB ?

 

mam 3,2 Ghz procek 512 RAM karte GeForce fx 52000

 

zagrałem 4 sezony normalnie nic sie nie działo a teraz nie moge wogole grac bo zacina sie i musze zresetowac...gra po prostu nie ma sensu...

 

Jak Ci wczesniej chodzilo, to nie jest to wina karty graficznej albo cos. Mi sie naprzyklad zacina komputer przy grach ktore wymagaja duzo mocy. Naprzyklad Call of Duty MW2, itp. Dlaczego? Bo mam za dobra karte graficzna na moj zasilacz. I zsilacz niewyrabia. Moze Ci sie tez przegrzewa, sprawdz temperature w tym samym czasie jak masz fm10 odpalone.

 

 

hmm.... bo zasilacz mi sie spalił i po jego wymianie tak zaczeło mi sie dziać.... ale na ten co wymieniłem to jest mocnejszy bo wczesniej mialem AC 230V a teraz mam zasilacz 300V.../ wiec to chyba lepiej jak jest mocniejszy? czy sie myle?

 

EDIT: jak mam sprawdzic ta temperature???

Odnośnik do komentarza

To był pewnie sarkazm ;P...

 

Moc zasilacza wcale nie jest najważniejsza. Markowe 300W spokojnie uciągnie twój zestaw (najlepiej coś w stylu Modecom MC-300, ewentualnie MC-350 (nie FEEL, bo to gówno). Możesz kupić nawet 1 000W zasilacz, ale jeżeli będzie z gównianych podzespołów zrobiony to jest duża szansa, ze się spali, a przez brak zabezpieczeń najpewniej pociągnie za sobą kilka podzespołów. Najlepiej napisz na jakimś forum komputerowym, nie musisz mi wierzyć.

 

Temperaturę możesz sprawdzić w darmowym programie Everest Home Edition w zakładce "Komputer->czujnik".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...