Skocz do zawartości

Bugi w Football Managerze 2010


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to jest ewidentny BUG!!! Z każdym patchem gra jest coraz gorsza.Zainstalowałem nowego 10.2 i co, katastrofa. Rozegrałem cały zeson i kawałek następnego sezonu na nowym patchu i nie było tyg. żebym nie miał kontuzji, w pewnym momencie musiałem grać rezerwami czyli 17-19 latkami. Ba moge powiedzieć, że teraz rozegrałem 3 mecze i już mam 8 kontuzjowanych. A to na miesiąc a to na 3-4 tyg. Gówno jakiego świat nie widział, co to jest za fm, badziewie jakieś, najgorzej wydane pieniądze jakie można było wydać. Twórcy gry odddajcie mi moje pieniądze, złodzieje!!!!

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to jest ewidentny BUG!!! ....... Twórcy gry odddajcie mi moje pieniądze, złodzieje!!!!

 

Zdajesz sobie sprawę, że kontuzje to wypadkowa ukrytej cechy Injury Pron. (podatności na kontuzje), intensywności treningów i sposobu gry Twoich przeciwników i indywidualnej cechy zawodnika Bravery (odwagi)? Do tego jeszcze dobry fizjoterapeuta lub więcej niż jeden. To oni prowadzą odnowę biologiczną po meczach.

 

Mamy tą samą wersję gry i ja tego nie spotykam. Większość osób jak zauważyłem stosuje treningi Tuga... zapominając, że bardzo zwiększają ryzyko odniesienia kontuzji przez zawodnika. Nic osobiście do Tuga nie mam, ale nie pozwalam tak trenować zawodnikom, którzy mają Injury Pron. wyższe niż 7.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to jest ewidentny BUG!!! ....... Twórcy gry odddajcie mi moje pieniądze, złodzieje!!!!

 

Zdajesz sobie sprawę, że kontuzje to wypadkowa ukrytej cechy Injury Pron. (podatności na kontuzje), intensywności treningów i sposobu gry Twoich przeciwników i indywidualnej cechy zawodnika Bravery (odwagi)? Do tego jeszcze dobry fizjoterapeuta lub więcej niż jeden. To oni prowadzą odnowę biologiczną po meczach.

 

Mamy tą samą wersję gry i ja tego nie spotykam. Większość osób jak zauważyłem stosuje treningi Tuga... zapominając, że bardzo zwiększają ryzyko odniesienia kontuzji przez zawodnika. Nic osobiście do Tuga nie mam, ale nie pozwalam tak trenować zawodnikom, którzy mają Injury Pron. wyższe niż 7.

 

Intensywność mam średnią, na środku suwaka, więc to nie może być tego przyczyną. Nie stosuję treningu tuga, a poza tym na treningu moi zawodnicy odnieśli jedną kontuzję, rozcięta ręka, na kilka dni wyłączony jest piłkarz z obiegu. Reszta kontuzji była podczas meczu. Fizjoterapeutów mam 5, ze zdolnościami medycznymi 20 i jeden z 19, więc też nie tu leży przyczyna. Moi znajomi tez mają z tym problem, więc jak dla mnie jest coś na rzeczy. Bo jeszcze się z tym nie spotkałem, a tu proszę tylklo zainstalowałe nową łatkę i od razu kontzje. Przyszedł czas aby odpalić CM 01/02 i zapomnieć o pieniądzach wydanych w błoto...

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy było, a każdym razie przytrafiło mi się coś takiego: http://wgrajfoto.pl/pokaz/img1209/14eb9.jpg :D

Podobno juniorzy dostają takie numerki, jak nie są zarejestrowani dla ligi, a mogą grać w meczu. Mi się nie zdarzyło, po prostu miałem wyższy/nieużywany numer (tzn. taki, którego nie można przypisać, jak mam np. 1-25 do przypisania, dostawali 26, 27, etc.)

Odnośnik do komentarza

a ja z kolei mam problem z meczem w trybie 3D. ustawilem najnizsze detale, wylaczylem publicznosc i stadion. gra nie przycina, ale nadal od zawodnikow i sedziow ciagna sie takie kolorowe paski pikseli przez co gra w 3d staje sie niemal niemozliwa...czy ktos moze wie w czym moze lezec sedno problemu?prosilbym o pomoc

Odnośnik do komentarza

No to masz (i Twoi koledzy) wyjatkowego pecha :] U mnie kontuzje prawie nie wystepuja.

 

Przyczyna moze byc jeszcze brak rotacji w skladzie. Jesli grasz caly czas tym samym skladem to kontuzje moga wynikac z przemeczenia.

 

To też nie jest problemem, bo stosuje rotacje, i to dość mocną, co 2-3 mecze wymieniam większość zawodników, bo mam dwie podobne i mocne 11. Nie wiem, po prostu mówię, że od momentu wgrania nowej łatki kontuzje pojawiły się od razu. A gdy nie miałem łatki, to o kontuzjach nie było mowy, czasami podczas meczu, się przytrafiło.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to jest ewidentny BUG!!! ....... Twórcy gry odddajcie mi moje pieniądze, złodzieje!!!!

 

Zdajesz sobie sprawę, że kontuzje to wypadkowa ukrytej cechy Injury Pron. (podatności na kontuzje), intensywności treningów i sposobu gry Twoich przeciwników i indywidualnej cechy zawodnika Bravery (odwagi)? Do tego jeszcze dobry fizjoterapeuta lub więcej niż jeden. To oni prowadzą odnowę biologiczną po meczach.

 

Mamy tą samą wersję gry i ja tego nie spotykam. Większość osób jak zauważyłem stosuje treningi Tuga... zapominając, że bardzo zwiększają ryzyko odniesienia kontuzji przez zawodnika. Nic osobiście do Tuga nie mam, ale nie pozwalam tak trenować zawodnikom, którzy mają Injury Pron. wyższe niż 7.

 

Intensywność mam średnią, na środku suwaka, więc to nie może być tego przyczyną. Nie stosuję treningu tuga, a poza tym na treningu moi zawodnicy odnieśli jedną kontuzję, rozcięta ręka, na kilka dni wyłączony jest piłkarz z obiegu. Reszta kontuzji była podczas meczu. Fizjoterapeutów mam 5, ze zdolnościami medycznymi 20 i jeden z 19, więc też nie tu leży przyczyna. Moi znajomi tez mają z tym problem, więc jak dla mnie jest coś na rzeczy. Bo jeszcze się z tym nie spotkałem, a tu proszę tylklo zainstalowałe nową łatkę i od razu kontzje. Przyszedł czas aby odpalić CM 01/02 i zapomnieć o pieniądzach wydanych w błoto...

 

No to będzie tak jak napisał Kaczamanov... lub złe przygotowanie do sezonu. Dodatkowo wskazuje na to jak podałeś fakt, że kontuzje praktycznie zdarzają się Tobie tylko w trakcie meczu.

 

Zbyt rzadka rotacja składu lub bardzo agresywna gra przeciwnika (na to drugie nie mamy wpływu)prowadzi do częstych kontuzji. Przykładów z rzeczywistości jest sporo i nie trzeba daleko szukać.

 

Dobre przygotowanie... tj. stworzenie dobrego reżimu treningowego, który zastosujemy przed sezonem jest niezwykle ważne. Dla przykładu taki chwalony reżim Tuga nie posiada takowego rodzaju treningu. Dobrze przygotowany zespół w którym występują zawodnicy o charakterystyce Injury Pron. nawet na wysokości 15-16 (wyższych w zespole nie posiadam) są w stanie przetrwać trudy całego sezonu, mniej będą męczyć się podczas meczów (bardzo widoczne w trakcie meczów jak porównamy sobie stan kondycji naszych zawodników i przeciwnika), a ostatecznie zawodnicy będą szybko regenerować się po meczach.

 

Jeszcze na łatce 10.1.1 przeszedłem w marcu (czyli pod koniec sezonu na ostatnie 10 meczów) z mojego Burton Albion do Southampton. Zawodnicy w nowym klubie mimo, że mieli lepsze warunki fizyczne nie wytrzymywali trudów meczu. Burton słabszy i biedniejszy spokojnie dotrwał do końca sezonu bez poważniejszych urazów.

Na 10.2 nie widzę w sprawie urazów/kondycji żadnej różnicy.

 

Wraz z 10.2 nastąpiły drobne korekty w silniku gry, ale nie dotyczą one kontuzji. Poprawiono między innymi zbyt dużą ilość strzałów/bramek z odległości 40 i więcej metrów. Tak więc ta łatka nie ma takiego wpływu o jakim piszesz.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy juz ktos o tym pisal ale tak po 2 sezonach mialem taki bug ze mecz sie konczyl i nic :)

nie moglem przejsc do ekranu z rozmowa motywacyjna co bym nei naciskal to nic sie nie ruszalo moglem wszystko zrobic ale z meczu juz nie wyszedlem musialem wylaczyc i rozegrac mecz jeszcze raz ;/

Tak samo po 2 sezonach (gram tak ze mam tylko powtorki bramek a tak to komentarz) i po 2 sezonach bylo czasami tak ze strzelali gola na dola w komentarzach nie bylo takiego blyskajacego obrazka ze gol mecz trwal dalej bez powtorki a gol był

Odnośnik do komentarza

Odnosnie crash dump to udalo mi sie go poskromic.

W ustawieniach gry w zakladce ogolne odznaczylem "pozwol na zbieranie danych" i wszystko teraz idzie bez problemu.

Przy okazji odznaczylem rowniez "uaktywnij hiperlacza" i "uaktywnij hiperlacza reklamowe", ale zbieranie danych bylo ostatnim odzaczonym elementem, wiec raczej to zadecydowalo.

Od tamtej pory nie mam crasha, a mialem srednio co dwa tygodnie, oraz przestala wyciekac pamiec.

Wszystko zrobilem na patchu 10.1.1, zanim wyszedl 10.2.0

W koncu moge sie cieszyc gra w pelni!

Odnośnik do komentarza

a ja z kolei mam problem z meczem w trybie 3D. ustawilem najnizsze detale, wylaczylem publicznosc i stadion. gra nie przycina, ale nadal od zawodnikow i sedziow ciagna sie takie kolorowe paski pikseli przez co gra w 3d staje sie niemal niemozliwa...czy ktos moze wie w czym moze lezec sedno problemu?prosilbym o pomoc

Odnośnik do komentarza

[...]

Dobre przygotowanie... tj. stworzenie dobrego reżimu treningowego, który zastosujemy przed sezonem jest niezwykle ważne. Dla przykładu taki chwalony reżim Tuga nie posiada takowego rodzaju treningu.

[...]

I tu się nie zgodzę. Trening przygotowawczy to mit. Ja stosuję swój własny reżim treningowy dla każdych pozycji i też nie mam żadnych treningów przedsezonowych. Przez cały rok jadę na tych samych treningach i nie mam kłopotów z przygotowaniem drużyny do sezonu. Wystarczy rozegrać 5-6 sparingów i zawodnicy mają świetną kondycję.

Odnośnik do komentarza

[...]

Dobre przygotowanie... tj. stworzenie dobrego reżimu treningowego, który zastosujemy przed sezonem jest niezwykle ważne. Dla przykładu taki chwalony reżim Tuga nie posiada takowego rodzaju treningu.

[...]

I tu się nie zgodzę. Trening przygotowawczy to mit. Ja stosuję swój własny reżim treningowy dla każdych pozycji i też nie mam żadnych treningów przedsezonowych. Przez cały rok jadę na tych samych treningach i nie mam kłopotów z przygotowaniem drużyny do sezonu. Wystarczy rozegrać 5-6 sparingów i zawodnicy mają świetną kondycję.

Ja również nie stosuję żadnych specjalnych treningów podczas przerwy letniej czy zimowej. Latem po powrocie piłkarzy z urlopów, zaczynają normalnie trenować zwykłym reżimem dla swojej pozycji, a braki kondycyjne nadrabiają sparingami. I mogę wiele o swoich drużynach powiedzieć, ale na pewno nie to że są źle kondycyjnie przygotowane do sezonu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...