Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

siemka zbieram ludzi do gry w fma przez siec :) gramy lige wloska praktycznie codzienne o 19,20-21.22 ,średniakami typu lazio genoa palermo udinese atalanta calgiari itp .Niedawno zaczęliśmy okno transferowe otwarte

 

wymagania

 

18 lat >

komputer z procesorem dwurdzeniowym

net 1 mega nie radiowy

komunikatywnosc

Xfire

kulturka oraz chec do dobrej zabawy :)

 

moje gg 12509747

Odnośnik do komentarza

Witam!

Na pewno każdy grał kiedyś po raz pierwszy, więc proszę się nie śmiać, tylko mi pomóc :)

Zacząłem grę i jak wchodzę w skład mam zawodników, przydzieliłem ich na pozycje, obrałem taktykę i tutaj moje pytanie...

Skąd mam wiedzieć który zawodnik jest jak dobry? Jaki parametr to pokazuje? Tutaj mam wartość zawodnika, imię nazwisko, i tego typu rzeczy. Wcześniej grałem w fifę managera ale nie wciągnęło mnie, jednak tam był parametr zawodnika, który rósł wraz z rozwojem jego kariery oraz gwiazdki określające jego "jakość" Czym mam się więc tu sugerować przy doborze składu, czy np na liście transferowej? Który z parametrów powie mi jak dobry jest zawodnik?

 

Przepraszam... Wiem, że niektórym może się to pytanie wydawać głupie, ale mówię... gram pierwszy raz...

Proszę o pomoc i z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza

Witam!

Na pewno każdy grał kiedyś po raz pierwszy, więc proszę się nie śmiać, tylko mi pomóc :)

Zacząłem grę i jak wchodzę w skład mam zawodników, przydzieliłem ich na pozycje, obrałem taktykę i tutaj moje pytanie...

Skąd mam wiedzieć który zawodnik jest jak dobry? Jaki parametr to pokazuje? Tutaj mam wartość zawodnika, imię nazwisko, i tego typu rzeczy. Wcześniej grałem w fifę managera ale nie wciągnęło mnie, jednak tam był parametr zawodnika, który rósł wraz z rozwojem jego kariery oraz gwiazdki określające jego "jakość" Czym mam się więc tu sugerować przy doborze składu, czy np na liście transferowej? Który z parametrów powie mi jak dobry jest zawodnik?

 

Przepraszam... Wiem, że niektórym może się to pytanie wydawać głupie, ale mówię... gram pierwszy raz...

Proszę o pomoc i z góry dziękuję :)

 

Naciśnij na zawodnika(Imię), i będziesz widzieć jego umiejętności.

Odnośnik do komentarza

No to wiem, że są tam te wszystkie informacje, ale np przeglądając listę transferową, czy jest coś czym się na "pierwszy rzut oka" sugerować, czy na każdego zawodnika z kolei klikać i tak sprawdzać? chodzi mi to jakiś główny parametr do jakiejś wstępnej selekcji... Bo tak klikam już od wczoraj i w ten sposób to zaklikam się na Amen hehe :)

Odnośnik do komentarza

 

 

Sciagnalem go juz wczesniej, nawet z tej samej strony jak sie okazuje.

Rozpakowuje go, to w folderze pojawia mi sie 140 spakownych plikow pokroju :

Mar2009_d3dx10_41_x64

Nov2008_X3DAudio_x64

 

I teraz pytanie... bo zadnego setup nie widzę... Przeciez nie bede wszystkich rozpakowywal.

To robisz coś źle. Jak ściągniesz tego DX'a to bierzesz prawym myszy i wypakuj do "directx_aug2009_redist". Wypakuje elegancko do katalogu, wchodzisz w niego, otwierasz DXSETUP.EXE i instalujesz. Albo inny sposób: ściagasz http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=pl&FamilyID=2da43d38-db71-4c1b-bc6a-9b6652cd92a3 . Pobierze ci się plik o wielkości 300KB, uruchamiasz go i instalator sam z netu pobierze potrzebne składniki do zainstalowania. No, prościej już się nie da wytłumaczyć.

 

 

Zrobilem dokldnie jak napisales. Poszlo bez problemu.... tyle ze nadal to problemu nie rozwiazalo...

Jak fm nie dzialal tak nie dziala.... paranoja

Odnośnik do komentarza

No to wiem, że są tam te wszystkie informacje, ale np przeglądając listę transferową, czy jest coś czym się na "pierwszy rzut oka" sugerować, czy na każdego zawodnika z kolei klikać i tak sprawdzać? chodzi mi to jakiś główny parametr do jakiejś wstępnej selekcji... Bo tak klikam już od wczoraj i w ten sposób to zaklikam się na Amen hehe :)

 

Jesli kazesz scoutowi obserwowac zawodnika to pojawia sie taka tabela z gwiazdkami i wtedy bedziesz sie mogl mniej wiecej zasugerowac. Ale bedzie to tylko zdanie scouta. Troszke wiecej realizmu niz w Fifie :]

Zanim nie poznasz zawodnika nie masz na jego temat odpowiedniej wiedzy. Poza tym masz taka opcj FILTR. I tam mozesz okreslic jakie atrybuty sa dla Ciebie wazne i w ten sposob zaweszysz liczbe pilkarzy do sprawdzenia.

No i tez cena wszkazuje mniej wiecej poziom pilkarza, chociaz cena akurat moze byc najbardziej mylaca.

Odnośnik do komentarza

Największym problemem nowego FM jest poziom trudności ustawiony chyba dla przedszkolaka.Gram moją ulubioną zagraniczną drużyną-Lyonem i po prostu wszystkich miażdże bez wysiłku.Anderlecht? 7-1 w dwumeczu.Bayern na wyjeździe? 3-0.PSG? 4-1.I tak dalej i tak dalej.Zresztą cały skład OL(bądz co bądz nie jakiegoś najsilniejszego zespołu w Europie) jest tak zbilansowany,że mam około 17-18 zawodników na tym samym poziomie co powoduje możliwośc dowolnej rotacji bez wpływu na gre. Nie chce nawet wiedziec jak to jest w Barcie,Realu czy Chelsea.

W FM-a gram od ładnych kilku lat,ale nigdy nie było tak łatwo.Zaczne jakimś słabym klubem i jeśli bedzie tak samo to niestety 100zl wywalone w błoto.Bo jak na razie granie mi nie sprawia żadnej frajdy.

Odnośnik do komentarza

Największym problemem nowego FM jest poziom trudności ustawiony chyba dla przedszkolaka.Gram moją ulubioną zagraniczną drużyną-Lyonem i po prostu wszystkich miażdże bez wysiłku.Anderlecht? 7-1 w dwumeczu.Bayern na wyjeździe? 3-0.PSG? 4-1.I tak dalej i tak dalej.Zresztą cały skład OL(bądz co bądz nie jakiegoś najsilniejszego zespołu w Europie) jest tak zbilansowany,że mam około 17-18 zawodników na tym samym poziomie co powoduje możliwośc dowolnej rotacji bez wpływu na gre. Nie chce nawet wiedziec jak to jest w Barcie,Realu czy Chelsea.

W FM-a gram od ładnych kilku lat,ale nigdy nie było tak łatwo.Zaczne jakimś słabym klubem i jeśli bedzie tak samo to niestety 100zl wywalone w błoto.Bo jak na razie granie mi nie sprawia żadnej frajdy.

 

Chwalisz się, czy żalisz? Bo do końca nie mogę wyczuć intencji....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...