Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Zadałem już ten problem w "wymaganiach sprzętowych" ale tam brak odpowiedzi może tutaj mi ktoś pomoże:

 

Zainstalowałem sobie FM 2010 na komputerze stacjonarnym i na laptopie i na stacjonarnym "muli" i to nie tylko w trybie 3D ale też ogólnie FM chodzi wolno i cały komp też, IE się wolno otwiera, Outlook też. Natomiast na laptopie FM śmiga. Z demem na stacjonarnym nie było kłopotów.

 

Krótka specyfikacja wygląda tak:

 

Stacjonarny:

 

Windows XP

Intel Core2 6400 2,13 Ghz

Pamięć 1 GB

NVIDIA GeForce 8600 GT

 

Laptop:

 

Windows Vista

Intel Pentium Dual CPU T3200 2 Ghz 2 Ghz

Pamięć 4 GB

NVIDIA GeForce 9200M GS

 

Olbrzymia róźnica jest w pamięci, czy to będzie miało wpływ? Co jeszcze zrobić

 

Pomocy !!!!

Odnośnik do komentarza

Ci co instalowali przez steama mają wersję 10.1.0 84847. A ci którzy nie instalowali przez Steama mają 10.1.0 84702 ;D. Jak coś to do (10.1.0 84702) jest już FMRTE http://www.megaupload.com/?d=EWJXCFUP. ;D

 

Tak zakręciłeś, że teraz już nikt nic nie zrozumie ;)

Czyżby były "dwa Steam'y"?

Jeden pisany wielką literą?

Chyba chodziło Ci o "offline"?

 

Nie posiadam jeszcze FM2010 i nie moge sprawdzic, ale czy przy rejestracji przez Steam lub offline "goły" FM też ma inną numeracje?

Odnośnik do komentarza

witam, mam pytanie co do nowego FM'a i sprawdzania PA zawodnikow na danej grze.. mozna to juz teraz zrobic, a jesli tak to jakim programem? mam wersje 84847 (v 813).. dzieki;)

 

Albo za pomocą panelu "UKRYTE ATRYBUTY", albo za pomocą FMERTE 3.0.121

Poszukaj w dodatkach

http://forumcm.net/index.php?/topic/3316-dodatki-do-football-managera-2010/page__st__30

Odnośnik do komentarza

Witam , w wiadomościach (w grze) mam upomnienie że od jakiegoś czasu nie zebrałem sztabu szkoleniowego , żeby mogli podzielić się ze mną spostrzeżeniami , jak się tworzy takie zebranie ? szukałem i nie mogę znaleźć ...

 

Rozgryzł już to ktoś? Szukam i szukam i nie mogę tej opcji znaleźć...

 

Czasem dostajesz wiadomość do skrzynki, i tam jest przycisk "Zrób zebranie" Czy coś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...