Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

@ net:

 

Tylko ,że FM 10 posiada oficjalny edytor i tam da się to zamienić itp, ale nie wiem później gdzie ten plik wrzucić, żeby po uruchomieniu FM i NOWEJ GRY, w I lidze był GKS Tychy.

 

Nigdzie go nie musisz wrzucać. Wchodzisz w edytor. Robisz zmiany. Zapisujesz (WAŻNE nie pod nazwą config.xlm) pod swoja nazwą. Właczasz FM-a. KLikasz na Nową grę. Wyskakuje Ci okienko z wyborem bazy danych. Na dole (prawy dolny róg pop-upa) zaznaczasz mały biały kwadracik. Wciskasz ok. Pojawia sie okna z niestandartowymi bazami danych. Klikasz na swoja baze. KONIEC

Odnośnik do komentarza
kto wie o co chodzi z bledem crush dumps ??? zauwazylem ze ten blad zapisal mi sie w dokumenty/sport interactive/crush dumps .

Crash dump to taki zrzut pamięci w chwili, gdy gra niespodziewanie wychodzi do Windowsa. Są tam zapisane informacje pomocne programistom aby naprawić ewentualne błędy. Ponieważ silnik gry jest dobrze napisany i mało ludzi ma podobne problemy, stawiałbym na problemy z Twoim kompem. A dokładniej mówiąc: masz coś nasrane w systemie, tudzież sprzęcie.

Odnośnik do komentarza

Tylko , że te dodatki są trochę kijowe, bo pamiętam jeszcze z FM 09 , jak tak robiłem przez te właśnie programy, to np nasz ukochany GKS, miał jakieś błędy, np grali w koszulkach np, Gieksy, albo logo od innej drużyny.

 

W tym roku GKS ma researchera, dodatek jest tworzony oficjalnym edytorem

Odnośnik do komentarza
kto wie o co chodzi z bledem crush dumps ??? zauwazylem ze ten blad zapisal mi sie w dokumenty/sport interactive/crush dumps .

A dokładniej mówiąc: masz coś nasrane w systemie, tudzież sprzęcie.

 

Dodałbym do tego jeszcze zabawę z różnego rodzaju edytorami, znam to z autopsji ;)

 

 

nie uzywam zadnego edytora ani nigdy nie uzywalem tylko fm genie scout. A Ty jak sobie poradziels z tym crush dumps ?

Odnośnik do komentarza

Wybaczcie za offtop, ale może ktoś po prostu pokaże na screenach jak u niego to działa, albo mi wytłumaczy jak to jest?

Ale o co chodzi z tym Celticem :> Nie możesz trenować i klubu i reprezentacji, czy jak? Jeśli chodzi o to, że przy rozpoczynaniu nowej gry nie możesz od razu objąć i klubu i reprezentacji, to jest to normalne.

Odnośnik do komentarza

Wie ktoś może czemu nie mogę użyć opcji "Poproś Asystenta" przed meczem? Chodzi mi o moment w którym można dać indywidualne instrukcje dot. rywala.

 

Dzięki za helpa :P

 

A masz asystenta w drużynie?

 

A ja mam pytanie:

Czy w wersji 2010 można na ekranie drużyny filtrować zawodników według przynależności do drużyny seniorskiej i juniorskiej? Bo w opcjach filtru tego nie ma :( i wszyscy są w jednym worku :(((

Odnośnik do komentarza

To wszystko zapewne jest w instrukcji gry, ktora dostales zaraz po sciagnieciu FM-a z polki sklepowej. Pisze zapewne, bowiem tej gry nie posiadam, jeszcze.

W pre-orderze instrukcja ma jakieś 16 stron, z czego 10 to strony o różnych duperelach, napisane jest tylko jak rozpocząć grę i co oznaczają dane opcje w ustawieniach gry, nie wiem jak po premierze jest. Także instrukcji prawie nie ma.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...