Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

A ja jestem potwornie zawiedziony....nie grą, a łątką. Otóż, przed zainstalowaniem łątki gra ładnie chodzi, natomiast po updacie do 10.1 gra się zawiesza i muszę resetować komputer (nawet Ctrl+Alt+del nie pomaga). Wiecie może dlaczego tak się dzieje? Odrazu dodam, że mam oryginalną grę.

 

Co do jej zakupu, to w Poznaniu tez FM 10 nie am w Empikach, ale na szczęście jest Media Markt

Odnośnik do komentarza
Właśnie testuję ten dodatek na 10 lige angielską. Całkiem fajnie się gra w English South West Penisula League Premier Division.

Gra na małej bazie chodzi całkiem płynnie. Pokazało mi 5* w płynności rozgrywki na poczatku, a nie mam jakiegoś wypasionego sprzętu.

Poczekaj jak po kilku sezonach engine będzie miał do przemielenia tysiące dodatkowych statystyk :D (historie graczy, rozgrywek, wypowiedzi menagerów, wyniki, etc., etc.)

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich.

 

Mam pytanie, zaczynam grę jak zawsze moim celticiem i chciałbym aby baza danych była taka jak w FM 2009, czyli ustawiona na dużą, więc wszyscy istniejący piłkarze byli dostępni.

 

W FM 2010, gdy daję dużą b.danych, to piłkarzy jest tylko 9000. Czy żeby byli wszyscy, to muszę dać niestandardowe i tam wszystkie kraje "odchaczyć" i pododawać?

 

Jak bardzo zamuli to kompa ( Core 2 Duo E8400, 4gb ramu, k.graf. Radeon HD4850 ) ? Bo komp w miarę nowy, więc chyba problemów być nie powinno?

 

Bardzo proszę o szybką odp, bo chciałbym się bawić w jak najbardziej realistyczny sposób.

 

pozdrawiam

 

Ustawiłem całą bazę danych jakoś, ale np nie mogę znaleźć N'Zogbi, albo N. Amrabata. Dlaczego?

Odnośnik do komentarza
czyli ustawiona na dużą, więc wszyscy istniejący piłkarze byli dostępni.

Opcja "duża" wcale nie oznacza, że wszyscy istniejący będą dostępni.

 

 

Moja rada: zawsze przyjemnie mi się grało na "Wszyscy reprezentaci" (jakoś tak po polsku pewnie będzie, gram po angielsku) i wybierałem sobie po kolei z każdego kontynentu. W ten sposób mało klikasz, a dostajesz naprawdę ogromną liczbę piłkarzy.

Odnośnik do komentarza

Aha, czyli dodać tylko tą opcję wszyscy reprezentanci i zaznaczyć wszystkie kontynenty?

 

Druga sprawa, to wg mnie strasznie niewygodny jest interfejs i wolałem ten z FM 2009. Dlaczego na ekranie taktyki zniknęły znane strzałki w którą stronę ma domyślnie poruszać się piłkarz? Zamiast tego jest dużo tekstu że obrońca ma atakować itd. Czy jest sposób aby przywrócić strzałki?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...