Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

A Ty wierzysz, że SI wypuści golasa bezbłędnego? :>

Wszystko dla ciebie jest czarnobiałe? Nie widzisz innych możliwości niż 'niegrywalna' i 'bezbłędna'?

Po części. Od lat czekam na grywalną ligę hiszpańską i jakoś SI nie potrafiło w ostatnich dwóch wersjach spełnić moich oczekiwań.

Nie wymagam dużo, chcę dobrze zrobionej Hiszpanii i Polski (o Anglii nie wspominam, bo tą z urzędu dobrze dopracowują), reszta lig mnie nie interesuje. Nie mam uj wie jakich oczekiwań, chce tylko żeby nie było kwiatków typu wyrejestrowanie grajka z pierwszego składu gdy do meczowej osiemnastki wstawię kogoś z rezerw. Może Tobie takie coś nie przeszkadza i nie dyskwalifikuje takiej ligi, ale w moich oczach jest ona skopana. Tym bardziej jeśli to jest po finalnej łacie i twórcy nie uważają tego za poważny błąd i nie mają zamiaru siąść i naprawić swoich niedopatrzeń.

Odnośnik do komentarza

!#!$!%$!!!!

 

Sami wiecie co się stało,wiecie kto już gra,a uczciwy człowiek tylko może się wk$%^%ć...Mam nadzieję,że SI w tym roku przygotowało niespodzianki nie tylko w rodzaju niemożności wzięcia urlopu...

 

I po co się tym tak ekscytować. Nigdy nie rozumiem tej histerii. Każda gra wcześniej czy później pojawi się na torrentach. Kto chce ściągnie, kto chce kupić oryginał - tak zrobi. Żadne bany, krzyki czy lamenty nie zmienią niczego. A to, że będę miał grę kilka dni później - i co z tego. Świat się od tego zawali. Niesprawiedliwe - może, ale od kiedy Świat jest sprawiedliwy. Czasami po prostu nie warto się przejmować. Za tydzień i tak to wszystko nie będzie miało sensu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

No i mam problem.

Dzisiaj dotarła do mnie przesyłka z serwisu gram.pl.

Okazało się, że był to dosyć pokaźnych rozmiarów karton (z 50 pudełek z grą by weszło), a w środku tylko i wyłącznie faktura.

Nie ma pudełka z grą w środku. Kwota 116zł została zapłacona, ponieważ paczkę odbierała mama.

Pytanie - co teraz?

Dzwoniłem do kuriera i zgłosiłem problem.

Do gram.pl nie mogę się dodzwonić, napisałem maila.

Co dalej?

Odnośnik do komentarza

Mam takie jedno głupie pytanie - chciałbym się dowiedzieć jak rozwiązać temat koszulek, herbów itp. w nowym FM? Czy będą pasowały te z FM 09 czy będzie coś nowego? Wprawdzie nie grałem w FM09 ze względu na jej niedopracowanie ale potrafię sobie znaleźć i ściągnąć z netu co trzeba :_winkle:

tak, dzialaja bez problemu wszelakie grafiki z FM09 :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...