Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje waszej pomocy :/

 

Otóż przy włączeniu FM 2010, podczas ładowania ( tam gdzie pisze wczytywanie w różnych językach) gra nie idzie dalej i wczytywałąby się w nieskończoność :/ Gdy chce zejść do paska gra się zacina i klapa. Udało mi się 2 razy wejśc do FMa po tym jak mnie ścieło i wlączyłem odrazu FMa i pokazał się ekran startowy bez tego wczytywania. To samo miałem w demie, ofc mam oryginał, sprzęt także dobry. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Z tego co widziałem na steamie to aktywacja będzie za około 4 godziny. Ciekawi mnie też czy się pojawi ta łatka o której to pisano.

 

@ cinekw oraz pozostali co im się gra zacina

 

Zaktualizujcie sterowniki do karty graficznej. Opisywanie przypadki wskazują mi tylko na jedno błędy w sterowniku bądź karcie graficznej. Może też to być stary sterownik Net Framework do windowsa.

Odnośnik do komentarza

Nie zapisujesz bazy danych tylko zapisujesz zmiany w specjalnym pliku .xml

 

Taki pliczek zajmuje bardzo mało miejsca w porównaniu do całej bazy, można go wszędzie dograć i ogólnie ma same zalety. Jak już sobie zapiszesz zmiany w takim pliku to przy starcie gra zapyta się Ciebie jakie pliki ma wgrać - Twój domyślnie powinien być zaptaszkowany. Dajesz "dalej" czy jak tam jest po polsku i wgrywa się baza + Twoje zmiany.

Odnośnik do komentarza

Po zwolnieniu asystenta i zatrudnieniu nowego przestała być aktywna opcją "Poproś asystenta" przy wydawaniu poleceń dla piłkarzy drużyny przeciwnej, co zrobić żeby była aktywna ponownie?

 

Również mam ten sam problem. Będę wdzięczny, w swoim i zapewne w imieniu kolegi, za pomoc.

 

To chyba zależy od jakiegoś atrybutu asystenta. Gram Śląskiem i na poczatku asystentem jest Pan Barylski i opcja ta była niepodświetlona. Zmieniłem asystenta i teraz jest aktywna. Moze to wiedza taktyczna (wzrost z 6 na 11).

Odnośnik do komentarza

Sorki nie zrozumiałem o co koledze chodziło.

 

Przetestowalem w 2 stronę. Zwolniłem z Arsenalu Rice'a, który zawsze miał sugestie dotyczące OI i zatrudniłem jakiegos leszcza z wiedzą taktyczna 4. Brak sugestii przez 3 mecze. Potem znowu zatrudnienie asystenta z wiedzą 18 i sugestie znów się pojawiają.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...