Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie gram wlasnie 5-ty sezon Liverpoolem 4-razy z rzedu wygralem LM w poprzednim sezonie mialem mistrza i w nowym sezonie gra w LM i P.Euro czy to blad gry ?

screeny:

 

 

http://iv.pl/viewer.php?file=01lo971f1d2d69qufjtz.jpg

 

 

http://iv.pl/viewer.php?file=9jqsevk8q09or6tdv12r.jpg

 

To jest bug ktory wystepuje po paru sezonach gry.Nowa latka ma to wyeliminowac

Odnośnik do komentarza

Ja chce tylko zeby nowy patch zmniejszyl ilość kontuzji, strasznie, ale to strasznie mnie to irytuje, gdy w każdym meczu gosc wylatuje ze składu na 5-6 tygodni, to jest chore, zawsze porownuje to do tego jak jest naprawde w prawdziwych klubach, a nie przypominam sobie, zeby w jakiejs druzynie byly tak czesto kontuzje, sa wyjatki typu Szałachowski i Grzelak z Legii, no ale bez przesady, strasznie mi to niszczy przyjemność z gry

Odnośnik do komentarza

Coś musisz mieć nie-teges z treningami. Możliwe też że masz za słabych fizjoterapeutów. U mnie w Feyenoordzie czasem ktoś odpadnie, ale wszystko na ogół wygląda normalnie. Zadbaj o dobrych fizjoterapeutów i sprawdź natężenie treningów. Najłatwiej jest zwalić wszystko na grę.

Odnośnik do komentarza

Coś musisz mieć nie-teges z treningami. Możliwe też że masz za słabych fizjoterapeutów. U mnie w Feyenoordzie czasem ktoś odpadnie, ale wszystko na ogół wygląda normalnie. Zadbaj o dobrych fizjoterapeutów i sprawdź natężenie treningów. Najłatwiej jest zwalić wszystko na grę.

 

 

Nie jestem odosobniony w tym przypadku,a wszyscy nie moga przeciez popelniac błędów, zresztą podam piękny przykład, zacząłem grac 6 lige angielską, grałem aż do championship i wszystko wyglądało fajnie, a teraz jest różnica, kontuzje o wiele częściej, moglbym sie jeszcze przyczepic do wyników, bo tez byly troszke gorsze, ale jak wspomnialem tylko kontuzje psują mi gre, tak więc to nie jest tak, ze wina jest tylko po mojej stronie :) czekac trzeba na nowy patch, zobaczy sie co dalej :)

Odnośnik do komentarza

Coś musisz mieć nie-teges z treningami. Możliwe też że masz za słabych fizjoterapeutów. U mnie w Feyenoordzie czasem ktoś odpadnie, ale wszystko na ogół wygląda normalnie. Zadbaj o dobrych fizjoterapeutów i sprawdź natężenie treningów. Najłatwiej jest zwalić wszystko na grę.

 

 

Nie jestem odosobniony w tym przypadku,a wszyscy nie moga przeciez popelniac błędów, zresztą podam piękny przykład, zacząłem grac 6 lige angielską, grałem aż do championship i wszystko wyglądało fajnie, a teraz jest różnica, kontuzje o wiele częściej, moglbym sie jeszcze przyczepic do wyników, bo tez byly troszke gorsze, ale jak wspomnialem tylko kontuzje psują mi gre, tak więc to nie jest tak, ze wina jest tylko po mojej stronie :) czekac trzeba na nowy patch, zobaczy sie co dalej :)

 

ewidentnie masz cos popiepszone z treningami albo wstawiasz gosci z kondycja 80% do skladu...

Odnośnik do komentarza

A ja miałem taką sytuację . Objąłem w 2 sezonie gry Znicz Pruszków (strefa spadkowa) w grudniu okres przygotowań itd. Udało mi się naprawić finanse dzięki dobremu transferowi i turniejom towarzyskim (klub wyszedł na plus) . kogoś tam kupiłem trochę piłkarzy wypożyczyłem (nie przekroczyłem budżetu na pensję). Zaczęła się runda , wygrałem z 4 w lidze Dolcanem spokojnie 4:2 , potem na wyjeździe grałem z Polonią Bytom , mecz wyrównany 1:1 końcówka meczu , mój piłkarz strzela bramkę i SPALONY gola nie ma , jak to w takich sytuacjach objechałem po meczu sędziego a następnego dnia ....klub mnie zwolnił .Po ledwie dwóch meczach , dwóch dobrych meczach , za skrytykowanie sędziego? (ZPN mnie tylko upomniał) . To Bug??? Mieliście taką sytuację??

Odnośnik do komentarza

jeszcze raz naprawde bardzo was prosze o te 2 pliczki z data panels i sections.fmf, nie moge przeinstalowac gry po pojawia sie jakis blad crc :/ Moze ktos pomoc?

 

Dobra, z tamtym juz jakos sobie poradzilem kolega mi nagral te pliki, ale teraz nie widac niektorych przyciskow ;/ Nie da sie przez to grac

 

dodawalem -reset_preferences itd, ale to nic nie pomaga, a czy dziala na innych skorkach nie sprawdze, bo przez brak przyciskow ich nie ustawie ;[

 

 

 

http://img189.imageshack.us/img189/4366/ssdeq.jpg

 

Dobra i z tym sobie poradzilem, usunaem po prostu tempa. Ale i tak wiem ze byscie pomogli ;P

Edytowane przez Kuchar
Tylko LINKI do obrazków
Odnośnik do komentarza

To jest jakiś jego wymysł albo zwyczajny pech. Natężenie kontuzji to akurat jedna z tych rzeczy, która została poprawiona, bo drzewiej faktycznie bywało, że do ataku trzeba było wstawiać juniorów z U-19.

 

 

Zamierzam dziś lub jutro zagrac od nowa 6 lige angielska, wtedy sie okaże czy po prostu miałem pecha, bo wymysł to na pewno nie jest hehe :)

Odnośnik do komentarza

Ja trochę z innej beczki.

 

W pierwszym sezonie gry Interem co mecz mojej drużyny U-20 wyskakiwała mi informacja z wynikiem.

W drugim sezonie już czegoś takiego nie mam. Możliwe, że jakoś to wyłączyłem, a chciałbym być na bieżąco informowany na temat poczynań moich juniorów.

Ktoś może wie jak temu zaradzić ?

Odnośnik do komentarza

Śmieszny jest ten Manager.Najpierw grałem Lyonem,nie potrzebowałem praktycznie żeby zgarnąc wszystko oprócz pucharu ligi.Pomyślałem sobie "ok-zaczne czymś trudniejszym"

Teraz gram 5 sezon Polonią Warszawa- 4 mistrzostwa Polski,finał ligi Europejskiej i regularny cwierfinał LM.Wszystko pięknie tylko,że...Nikt nie chce do mnie przechodzic.Chciałem ściągnąc juniora z Cluj(3 miejsce w lidze rumuńskiej)gdzie zarabiał 2k ojro-ja mu proponowałem 30k i kluczowe miejsce w składzie zespołu reguralnie występującego w LM.Okazało się,że to dla niego byłby krok wstecz...Takich przypadków miałem już w tym okienku dosłownie dziesiątki.Nikt(oczywiście na odpowiednim poziomie) nie chce do mnie przejśc z byle jakiego klubu ligi francuskiej,hiszpańskiej czy włoskiej o angielskiej nie wspominam.Mimo,że proponuje kontrakty kilka razy większe niż mają dotychczas i kluczowe miejsce w składzie(mimo że grają często w klubach które są poza pucharami).

Znudziło mi się to,bo nie mam szans na zdobycie LM bez jakikolwiek znaczących wzmocnień...

Tylko jedno pytanie: Też macie taki problem?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...