Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Co to oznacza, gdy zawodnik określany jest CA np. 140 a PA - 10 <--- co to oznacza ? I mam jeszcze jedno pytanie, chcialbym stworzyć zawodnika. Konkretnie prawego pomocnik, ale chciałbym go stworzyć tak żeby miał np. 145 umiejetności i 170 potencjał. Jak to się oblicza żeby moje atrybuty miały 145 a nie wiecej bo jak bd w edytorze go robił to żebym wiedział jak podkręcić mu te umiejętności żeby miał własnie 140 a nie od razu na początku 170 czy to w ogóle jest możliwe ?

Odnośnik do komentarza

Diagnoza jest prosta: grasz za dobrym klubem. Zagraj kimś słabszym, to takie zachowanie będzie bliższe rzeczywistości :D

 

Ale jak to łatwym, gra ma być rzeczywista gdzie by się nie grało. a ona jest zwykłym bublem, żeby kase wyłudzić. Grałem gorszym klubem i tam rozumie, że partolą, ale wziąłem barcelone żeby zobaczyć jak tam będzie wyglądało, i było wielkie gówno, mialem Ville i Aguero w ataku, i paprzą sytuacje jedna za drugą, rzuty wolne mój zawodnik ma 19, a bije je jak by miał ze 2, dramat i złodziejstwo w biały dzień!!!!

Odnośnik do komentarza

Ja mam w ataku Feyenoordu Neto Berolę - Brazylijczyka który wali bramy jak szalony, choć statystyk nie ma oszałamiających. Prawie same 15 i 16. Co sezon strzela ok. 18-20 goli. Zamiast narzekać na grę, naucz się porządnie ustawiać napastników.

 

Czyli co? Ustawiam ich już bardzo różnie i nie wiele to daje, i tak jak wychodzą sam na sam to walą prosto w niego i basta. W tarszych fm'ach to przy krązkach nie wiadomo co się stało, ale tu w 3D wszystko jak na tacy.

Odnośnik do komentarza

Eddi widzę że jesteś bardzo ambitnym userem (pewnie marzy ci się być adminem, albo chociaż moderatorem), lub jesteś mocno nie dowartościowany i próbujesz to wyrównać tutaj (nie polecam bo i tak pewnie to nic nie da).

Stary mądrujesz się jak nie wiem co, jeśli nie masz pomysłu jak podsunąć mi (lub komuś innemu) jakiś ciekawy zespół, to po co się odzywasz?

Myślisz że zaimponujesz jakimś 14latkom bo komuś dopieczesz?

Odnośnik do komentarza

No i Villa nauczył się plasowanych strzałów, i gówno. Tyle lat grałem w fma, w sumie od cm'a 01/02, i rok rocznie gram, a tu przyszedł nowy fm, i nic nie umiem ustawić. Nic nie wychodzi, jedno wielkie gówno, tylko wywalić do kosza.

 

A Villa z Aguero i zlatanem jak jebali okazje tak jebią dalej, grają jak szmaty i tyle w tym temacie. Kiedś jak sobie siadłem do fm'a choćby 08, to 2-3 sezony i potrafiłem Ajaxem zdobyć LM, a tu Barceloną nie potrafię wyjść z półfinału. Badziewie, nie polecam nikomu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...