Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

A powiedzcie mi, jesli ktos z was tak jak ja gra np 3ligowa druzyna z polskiej ligi to jak wiadomo zeby zarobic to daje sie rozne sparingi i puchary przed sezonem. W polowie sezonu jest przerwa zimowa ktora trwa 3 i pol miecha czy od razu po zakonczeniu meczow rundy jesiennej dawac traning na obciazenie-bardzo wysoki czy zostawic na wysoki lub sredni? i czy mozna po zakonczeniu tej rundy dawac zima od razu jakies sparingi i puchary aby moc takze zima zarobic? Czy mze poczekac az do nowego roku? Jak to u was wyglada?

Odnośnik do komentarza

może mi ktoś powiedzieć czy ma to wpływ ile obserwuje danego zawodnika? np czy jak to zrobi trener z małymi atrybutami oceny umiejetności i potencjału to może sie okazać jak sprowadze zawodnika że ma inne atrybuty? albo że sprowadze jakiegoś młodego zawodnika gdzie skauci mówią że gra na maximum możliwościach a on sie jeszcze bardziej rozwinie?

Odnośnik do komentarza

Mam pewien problem.

Moja kariera trwa już 5 sezon. W pierwszym prowadziłem GKS Tychy, a po roku przeniosłem się do ŁKS. Jako, że mam już wyrobioną renomę w kraju, a nawet Europie (awansowałem do Ligi Europejskiej) liczyłem na angaż w jakimś mocniejszym polskim klubie. Nie decydowałem się na przedłużenie umowy. Nie było jakiejś interesującej posady więc postanowiłem zostać w klubie. Niestety ale troche się zagalopowałem, ostatni save mam na 3 dni przed wygaśnięcia kontraktu. Kiedy proszę zarząd o nowy kontrakt oświadczają, że w pełni na niego zasługuje i w najbliższych dniach otrzymam ofertę. Niestety za nim do tego dochodzi odchodzę z klubu xD. Wie ktoś jak sobie mogę z tym poradzić? Albo wie ktoś czy jeżeli jestem menedżerem z wolnego transferu to łatwiej przyjmie mnie dobry klub niż przez transfer z innego?

Z góry dzięki za odpowiedzi :).

Odnośnik do komentarza

Mam takie przemyslenie ze FM 10 jest jednak gra zbyt latwa. Nie mowie tego na podstawie wlasnych doswiadczen z ta gra, bo gra mi sie bardzo przyjemnie (tak bardzo ze od premiery nie moge sie od niej oderwac :P), ale na podstawie relacji mojego kumpla. Pozyczylem mu gierke i gral w nia pierwszy raz wogole (nigdy w zadnego innego managera nie gral). Pomimo to w pierwszym sezonie grajac Legia zdobyl puchar UEFA a w drugim wyszedl z grupy w LM(nie wiem jak dalej bo z nim jeszcze nie gadalem). Moze jest to wina tego ze gral na patchu 10.1, moze jest to wina przepakowanej Legii ale mimo wszystko cos tu jest nie tak :] Pamietam ze w 09 tak latwo nie bylo o dobry wynik. A moze sie po prostu czepiam? ;>

Odnośnik do komentarza

a może po prostu kolega wcale nie gra 1 raz w FMa albo umie używać google i ściągnął FMRTE? aczkolwiek zgadzam się, najłatwiejsza wersja gry od 3/4 lat

 

Na pewno nie :] Po 1. nie ma internetu po 2. nawet nie wie o istnieniu tej strony ani o zadnych dodatkach do tej gry. Jest calkowicie surowy. Nawet nie gra w gry na PC, tylko od czasu do czasu na ps3, no i teraz go na nakrecilem na fm-a :P Tym bardziej wlasnie jest to dla mnie dziwne. Rozumiem ze jest latwa dla kogos kto gra od wersji 06 ale dla kogos kto gra 1-y raz powinna stanowic chociaz jakikolwiek problem. Bo w tym momencie to sie robi jakas fifa albo pes gdzie w pierwszym sezonie wygrywasz wszystko, jakakolwiek druzyna bys nie gral.

Odnośnik do komentarza

a może po prostu kolega wcale nie gra 1 raz w FMa albo umie używać google i ściągnął FMRTE? aczkolwiek zgadzam się, najłatwiejsza wersja gry od 3/4 lat

 

Na pewno nie :] Po 1. nie ma internetu po 2. nawet nie wie o istnieniu tej strony ani o zadnych dodatkach do tej gry. Jest calkowicie surowy. Nawet nie gra w gry na PC, tylko od czasu do czasu na ps3, no i teraz go na nakrecilem na fm-a :P Tym bardziej wlasnie jest to dla mnie dziwne. Rozumiem ze jest latwa dla kogos kto gra od wersji 06 ale dla kogos kto gra 1-y raz powinna stanowic chociaz jakikolwiek problem. Bo w tym momencie to sie robi jakas fifa albo pes gdzie w pierwszym sezonie wygrywasz wszystko, jakakolwiek druzyna bys nie gral.

 

polecam dodatek ktory tworzy 10 poziomow rozgrywek w anglii (chyba juz nawet 11).

to jest dopiero frajda... zdobyc majstra zaczynajac jakimis ogorkami - amatorami :)

"od zera do bohatera"

Odnośnik do komentarza

a może po prostu kolega wcale nie gra 1 raz w FMa albo umie używać google i ściągnął FMRTE? aczkolwiek zgadzam się, najłatwiejsza wersja gry od 3/4 lat

 

Na pewno nie :] Po 1. nie ma internetu po 2. nawet nie wie o istnieniu tej strony ani o zadnych dodatkach do tej gry. Jest calkowicie surowy. Nawet nie gra w gry na PC, tylko od czasu do czasu na ps3, no i teraz go na nakrecilem na fm-a :P Tym bardziej wlasnie jest to dla mnie dziwne. Rozumiem ze jest latwa dla kogos kto gra od wersji 06 ale dla kogos kto gra 1-y raz powinna stanowic chociaz jakikolwiek problem. Bo w tym momencie to sie robi jakas fifa albo pes gdzie w pierwszym sezonie wygrywasz wszystko, jakakolwiek druzyna bys nie gral.

A może odpowiedź na pytanie o sukcesy kolegi brzmi Save&Load :-k

Odnośnik do komentarza

Hej, mam nastepujacy problem: gram Lechem juz 5 sezon i jezeli chodzi o krajowe podworko nie ma problemow (4 razy mistrzostwo). Natomiast Liga Mistrzow to inna bajka. Co prawda wychodze z grupy, ale o walce z najlepszymi (MU, Barcelona, Arsenal, MC) moge tylko pomarzyc. Zwykle takie mecze koncza sie gladkim 2,3-0. Probowalem juz roznych ustawien druzyny i ciagle to samo. Zawodnikow mam naprawde na wysokim poziomie, choc sprowadzenie takich do polskiej ligi graniczy niemalze z cudem.

Gdzie moze byc problem?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...