Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od pewnego czasu prześladuje mnie jeden problem gram na tym dodatku, http://www.cmrev.com/fileplanet/plik/FM-2010-Revolution-Update-fix.html. I jak rozpoczynam grę byle jakim klubem to Liga Europejska zatrzymuje się na 3 fazie kwalifikacyjnej. w 2 sezonie natomiast rozgrywa się tak szybko że finał jest już 18 września a w 3 sezonie jest normalnie jednak jak jest koniec sezonu w 2012 roku to wyskakuje błąd gry. Więc długo sobie nie pogram Liga Mistrzów działa normalnie ale Liga Europy jakiś bug ;/ proszę o pomoc czy da się to jakoś naprawić? Bardzo mi zależy na grze na tym dodatku iż chciałem grać aktualnymi składami a do tego mieć 2 ligę polską, w której zaczął bym jako manager a skończył w jakimś dobrym klubie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam, mam problem z FM Genie Scout 2010. Od razu zaznaczam, że nie chodzi o to zapis gry nie został skompresowany. Po prostu plik nie chce się uruchomić - zero reakcji, a jeszcze wczoraj wszystko było dobrze.

 

Być może ma to związek z tym, że potem uruchomiłem inną wersję gry. Usunąłem już tamtego scouta, pobrałem ponownie 2010, ale niestety to nie rozwiązało problemu. Dodam, że nie mam FM 2010, ale potrzebuje scouta do podglądu CA. Pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza

Ok, można powiedzieć że sam sobie poradziłem, reinstalka i załadowanie 10.3 wystarczyło aby działały mi face i logo packi wraz z uaktualnieniem :)

Teraz mam kilka innych pytań dotyczących rozgrywki, bo choć w FM'a gram kilka ładnych lat, to widzę, że jest tu kilku fachowców i można uzyskać całkiem przydatne porady. Mianowicie:

 

1. Czy czemuś szkodzi fakt, że aby nadrobić trochę kaski w klubowym skarbcu rozegrałem w tygodniu przygotowawczym 3 mecze z drużynami pozaeuropejskimi..? Np jeśli chodzi o kondycję? Swoją drogą to niezły sposób, w kilka dni można się wzbogacić o 400tys euro...

 

2. Co zrobić, żeby graczy z 'wolnego transferu' kontraktować bez większego rozgłosu? Krew mnie zalewa jak inne kluby podbierają mi zawodników. Zaraz po złożeniu propozycji kontraktu pojawia się wiadomość 'Przeciek do prasy' i tak za każdym razem gdy znajdę jakiś talent, zazwyczaj w Afryce.

 

To by było na tyle,jak przypomni mi się coś jeszcze to dam znać, pozdro :)

Odnośnik do komentarza

Ok, można powiedzieć że sam sobie poradziłem, reinstalka i załadowanie 10.3 wystarczyło aby działały mi face i logo packi wraz z uaktualnieniem :)

Teraz mam kilka innych pytań dotyczących rozgrywki, bo choć w FM'a gram kilka ładnych lat, to widzę, że jest tu kilku fachowców i można uzyskać całkiem przydatne porady. Mianowicie:

 

1. Czy czemuś szkodzi fakt, że aby nadrobić trochę kaski w klubowym skarbcu rozegrałem w tygodniu przygotowawczym 3 mecze z drużynami pozaeuropejskimi..? Np jeśli chodzi o kondycję? Swoją drogą to niezły sposób, w kilka dni można się wzbogacić o 400tys euro...

 

2. Co zrobić, żeby graczy z 'wolnego transferu' kontraktować bez większego rozgłosu? Krew mnie zalewa jak inne kluby podbierają mi zawodników. Zaraz po złożeniu propozycji kontraktu pojawia się wiadomość 'Przeciek do prasy' i tak za każdym razem gdy znajdę jakiś talent, zazwyczaj w Afryce.

 

To by było na tyle,jak przypomni mi się coś jeszcze to dam znać, pozdro :)

 

1) nie, sparing jak sparing, zawodnicy nie odczuwają trudów podróży ;)

2) zaproponuj zawodnikowi o kilka % większą pensję niż chce i premie za podpisanie kontraktu, czasem gracz zachęcony takimi bonusami odrzuca ofertę nawet 'dużego' klubu, zauważyłem że w zmniejszeniu ilości przecieków pomaga usunięcie zawodnika z listy życzeń po złożeniu oferty.

Odnośnik do komentarza

Mam problem. Gram Crew juz w Championship ale cienko u mnie z wydatkami na place, wiec chcialem sie pozbyc sporej ilosci zawodnikow poprzez wypozyczenia. Nie byloby zadnego problemu, bo kluby zabijaly sie o moich grajkow, gdyby nie to, ze po zatwierdzeniu oferty przychodzila informacja, ze klub zrezygnowal z wypozyczenia, poniewaz zainteresowal sie innym zawodnikiem. Ok, rozumiem - raz, dwa razy. Ale teraz nie moge oddac na wypozyczenie zadnego grajka bo co chwila przychodzi taka informacja :/ bug or what?

Odnośnik do komentarza

@Scorpio, możliwe że bug ale wątpię bo kiedyś sam miałem że aż 5 razy pod rząd pisało: Klan Znalazł innego zawodnika na tą pozycje. :)

 

Wie może ktoś czy jest jakiś update/mod/dodatek usuwający wszystkich piłkarzy z FM 2010??

 

 

Jest - usuwa wszystkich zawodników. W grze są na starcie tylko newgeni u18. Klik

Odnośnik do komentarza

Gram Tottenhamem i doszło do zmiany wlasciciela. Od poł roku mam embargo transferowe, bo wlasciciel zastanawia sie nad moja przyszłoscią. Jak dlugo to moze trwac?? Gazety sugerują, ze mnie wyp*****. Stary prezes byl mną zachwycony. Odnosze sukcesy. Jak strace prace przestanie mi sie ta gra podobac:)

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś posiada link do jakiegoś megapacku z kitsami 2010/11?

 

 

mam paczkę, ale uaktualnione najważniejsze ligi, podrzędne ligi typu bośnia czy węgry albo w stylu BK profesor jakos tak to się nazywało, rszta aktualna, jakbyś bardzo chciał to mógłbym ci gdzieś wrzucić

 

btw. tej paczki nie ma w necie co ją mam, bo to byl chyba 06 rok z całą europą i paroma ze świata - kilkanaście krajów z całego świata

Odnośnik do komentarza

Po skączonej instalacji wchodzę do programu program files,wchodzę na gre i kiedy chcę przeniesc ikonkę z grą na pulpit a pozniej ją właczyć wyskakuje błąd(SaAuditMT.dll).A patrząc do plików gry na program files to ten plik jest zainstalowany.O co więc musi chodzić?.Przyznam że gra działała bezbłędnie do puki nie chciałem zrobić sobie ikonki z gry na pulpicie aby nie uruchamiac ją ciąglę z program files.Pomóżcie

Odnośnik do komentarza

Po skączonej instalacji wchodzę do programu program files,wchodzę na gre i kiedy chcę przeniesc ikonkę z grą na pulpit a pozniej ją właczyć wyskakuje błąd(SaAuditMT.dll).A patrząc do plików gry na program files to ten plik jest zainstalowany.O co więc musi chodzić?.Przyznam że gra działała bezbłędnie do puki nie chciałem zrobić sobie ikonki z gry na pulpicie aby nie uruchamiac ją ciąglę z program files.Pomóżcie

utwórz skrót i dopiero przeciągnij na pulpit :>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...