Skocz do zawartości

Odra Wodzisław Śląski


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, Brudinho - z miłą chęcią Cie wysłucham .

 

Wujku, znajdź mi posta w którym narzekałem na sędziego prowadzącego mecz Odry. Pozatym ostatnim nie znajdziesz, gwarantuję ;).

 

Mam podstawy do oceniania pracy Żyra, bo ja - w przeciwieństwie do was widziałem co wyprawia. A skoro podobno wiejscy kibice wodzisławscy którzy dupy na ogół nie ruszają, również w nieprzyjemnych słowach wypowiadali się na temat sędziego. Zobaczcie skrót bądź cały mecz, wtedy ta rozmowa będzie miała jakikolwiek sens.

Odnośnik do komentarza

W którym momencie narzekam na sędziego ? bo jakoś nie zauważam... Jakby tego było mało potwierdziłem decyzję sędziego o nieuznaniu bramki dla Odry strzeloną przez Seweryna mimo że w C+ nie wiedzieli dlaczego nie uznał.

 

I śmieszy mnie to że nikt z was meczu nie widział, a zdążyliście po mnie pojechać że bzdury piszę ;) Nie ma to jak obiektywna i sensowna wypowiedź. ;)

Odnośnik do komentarza
Nie przyjdzie, bo o ile wiem, nie bylo go na tym meczu. Ale z pewnoscia bedzie zalowal, ze nie widzial spotkania, w ktorym Odra pomogla Legii powiekszyc przewage w tabeli o kolejne 2 punkty ;).

toc nie trzeba byc na meczu zeby sobie ponarzekac ;)

 

abstrahujac od Icona to wkurwiaja mnie te najazdy na sedziow - sugerowanie na kazdym kroku albo przekupstwa, albo nieuczciwosci, albo braku obiektywizmu w najlepszym wypadku...

 

ja wiem, ze polskie srodowisko sedziowskie to bagno, ale takie gadanie juz sie nudne robi i sluzy usprawiedliwianiu wszystkiego...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wracając do poprzedniej dyskusji: Widzieliście co ostatnio wyprawia szanowny sędzia Żyro, którego tak tutaj bronicie? Nie ma co, jest w formie... :D

 

Ale ja nie o tym.. Odra - Lech. Miałem niestety nieprzyjemność oglądać to spotkanie, i powiem tyle " Kuras won, Kuras won, Kuras won!". Skoro przez cały mecz stwarza się dwie groźne sytuacje ( w tym bramka), nie potrafi się wyjść z kontrą w przewadze zawodników, nie ma się żadnego pomysłu na grę to to jest DNO !

 

Lech nic wielkiego nie zagrał, ale na słabiutką Odrę wystarczyło. BTW, skoro w drużynie Odry najlepszym zawodnikiem był Witek Cichy który do ulubiencow kibicow nie nalezy, to mówi samo za siebie.

 

Na koniec trochę poezji w moim wykonaniu:

 

W pewien smutny dla nas dzień, Edek Socha myli się -

nowym coachem jest Pan Kuras, co trenerem jest jak murarz.

 

Ale przecież Mariusz wie - trener ze mnie jest wybitny,

wstawie Hinca, Kurantego - rozjebiemy dziś każdego.

 

Wszyscy w koło mówią mi, - Bartek? Jacek? - Oni źli...

Ale Mariusz z Bełchatowa, nie da mówić złego słowa.

Hincuś, Kurant - moi ludzie, będą grali i po wódzie.

 

Panie Kuras, weź Pan kumpli, spuść se z ligi bełchatowskich.

Odrę zostaw Pan w spokoju, weź walizki, jedź do domu.

Odnośnik do komentarza

Tak, KURAS WON! Jeżeli Socha nie wywali tego nieudacznika to czeka nas powtórka z zeszłego sezonu, kiedy to po rundzie jesiennej zajmowaliśmy przedostatnie miejsce. Najgorszy mecz w wykonaniu Odry od niepamiętnych czasów :| zero pomysłu na grę, chaos, piłki podawane prosto pod nogi zawodników Lecha.

 

Pilarz - nie miał szans przy bramkach. Kilka razy dobrze interweniował ale trzeba przyznać, że zawodnicy Lecha nie dawali mu zbyt wielu okazji do popisywania się umiejętnościami.

 

Kokoszka - o dziwo pewny w obronie. Zawsze to on był najsłabszym punktem naszej defensywy ale dziś przy beznadziejnej grze kolegów wyróżniał się tym, że przynajmniej nie pomagał Lechitom...

 

Hinc - toż to jakieś totalne nieporozumienie :| człowiek Kurasa, którego trzeba się pozbyć razem z tym "trenerem". Zawalał pułapki offsajdowe. Pomimo dobrych warunków fizycznych dawał się przepychać w pojedynkach główkowych mniejszemu od niego graczom z Poznania. Zero zrozumienia z resztą drużyny. Najgorszy na boisku.

 

Kowalczyk - kontuzja. Zagrał do 40 minuty ale niczym się nie wyróżnił.

 

Cichy - ogromne zaskoczenie dla mnie. Chłopak na stoperze rządził. Szkoda, że pojawił się na boisku dopiero pod koniec pierwszej połowy. Zdarzył się mu jeden błąd - po nieodgwizdaniu wyraźnego spalonego powalił na ziemię Rengifo, ale sędzia kolejny raz dał dupy i nie zagwizdał wolnego dla Lecha.

 

Szary - jak to ktoś na forum Odry napisał - weź facet kredki i się pokoloruj :| Szarzyzna i tyle :/ Gdzie ten Sławek, który był nie do przejścia przez ostatnie 3 lata? Kuras WON!

 

Nowacki - asystował przy większości akcji... Lecha :roll: Obudził się w końcówce ale starczyło tego na jedną akcję.

 

Seweryn - jedyny, który szarpał na skrzydle i... został zmieniony przez naszego inteligentnego trenera po przerwie :lol:

 

Biskup - grał poprawnie ale nie na swoim poziomie. Zero wsparcia ze strony Szarego uniemożliwiało mu prowadzenie akcji na klepkę. No i koło 70 minuty kolejna kontuzja Jakuba :/

 

Malinowski - sam Malina meczu nie wygra. Jak zwykle ambitny, nie odpuszczał żadnej piłki ale bez wsparcia kolegów nie mógł nic zdziałać.

 

Woś - totalny zawód... Kuras wynalazł dla Jasia nową pozycję - napastnika :doh!: dzięki temu najlepszy technicznie gracz w Odrze nie stanowi żadnego wsparcia linii pomocy a jego potencjał jest marnowany.

 

Grzegorzewski - ładna bramka i to wszystko... Nie potrafił wygrać pojedynków jeden na jeden z obrońcami Lecha. W końcówce będąc sam na sam z Dolhą posłał piłkę Panu Bogu w okno.

 

 

i mój ulubieniec:

 

Kuranty - :lol: i tyle w tym temacie. Ten człowiek nie nadaje się nawet do drużyny IV-ligowej a Kuras widzi w nim... Sam nie wiem co w nim widzi :|

 

 

Beznadziejny mecz w wykonaniu obydwu drużyn ale Lech w przeciwieństwie do Odry potrafił sobie stworzyć jakieś akcje. Lech wygrywa w Wodzisławiu pierwszy raz od 1996 roku - wstyd! :/

 

 

I na koniec KURAS WON!

Odnośnik do komentarza
Woś - totalny zawód... Kuras wynalazł dla Jasia nową pozycję - napastnika

 

:rotfl:

 

Ciekawe, po kiego Kuras ciągle testuje coraz to nowe pozycje dla Wosia?

 

Seweryn - jedyny, który szarpał na skrzydle i... został zmieniony przez naszego inteligentnego trenera po przerwie

 

No to faktycznie super.

 

Kuras chyba uznał, że stylem Odry powinna być "beznadzieja"

Odnośnik do komentarza
Ten mecz rozstrzygnął się w pierwszej połowie. Lech miał więcej sytuacji. Zagraliśmy bojaźliwie. W drugiej połowie zapłaciliśmy za te 120 minut gry w meczu pucharowym w Tychach. Cały czas jestem do dyspozycji zarządu klubu.

Żebyś miał choć trochę honoru i podałbyś się chłopie do dymisji :| Najpierw zajechałeś pół podstawowego składu w Tychach, dziś popełniłeś rekordową ilość błędów taktycznych i cały czas nie widzisz, że w Wodzisławiu cię nie chcemy :doh!:

We wtorek mecz pucharu ligi z Polonią Bytom w którym Odrę powinien prowadzić inny szkoleniowiec. Jeżeli tak się nie stanie to sobotnie derby z Ruchem już teraz można spisywać na straty. Takiej grobowej atmosfery na trybunach nie było już bardzo dawno. Pierwszy raz w życiu chciałem wyjść ze stadionu przed końcowym gwizdkiem. Jeszcze udało mi się powstrzymać.

Odnośnik do komentarza

Zarząd zbiera się dziś o 18:00 i na 99% Kuras zostanie zwolniony z klubu. Poznamy też nazwisko nowego szkoleniowca. W lokalnych mediach pojawiają się nazwiska Brosz, Wyrobek, Rzepka, Wleciałowski, Probierz i Chojnacki. Ja bym się najbardziej skłaniał w stronę Wleciałowskiego. Oby już w jutrzejszym meczu Odrę poprowadził nowy szkoleniowiec :)

Odnośnik do komentarza
Jak udało się nieoficjalnie dowiedzieć serwisowi goool.pl trenera Mariusza Kurasa nie ma już w Odrze Wodzisław. Dzisiejszy popołudniowy trening poprowadzą jego asystenci. Nie jest jeszcze znany jego następca, ale bardzo prawdopodobnym jest, że stanowisko pierwszego trenera obejmie Stefan Białas.

 

Mariusz Kuras, który w lecie przejął Odrę po Jacku Zielińskim, po 9. kolejkach wywalczył zaledwie jedno zwycięstwo i trzy remisy. Po porażce z Lechem Poznań w weekend kibice w Wodzisławiu domagali się dymisji trenera skandując - Mariusz Kuras do widzenia - Trener podkreślał, że sam nie zamierza podać się do dymisji, ale oddaje się do dyspozycji zarządu klubu.

 

Mówisz i masz. Co prawda narzazie nie ma odzewu ze strony oficjalnej, ale..

Odnośnik do komentarza
Wywalili Kurasa :jupi: nowym trenerem Odry został Janusz Białek. Mam mieszane uczucia co do tego wyboru ale gorzej niż za Kurasa już być nie może, więc pora zdobywać punkty panie Januszu ;)

Czy ja wiem, czy gorzej być nie może... Białas to trener bez odpowiedniej wizji wg. mnie, a Kuras miał tę zaletę, że podobno jest nowoczesnym trenerem.

Wyniki miał żenujące, ale nie spodziewam się, żeby Białas ugrał wiele więcej. Ciekaw jestem, czemu nie chciał przejść Wleciałowski. :>

Odnośnik do komentarza
Wywalili Kurasa :jupi: nowym trenerem Odry został Janusz Białek. Mam mieszane uczucia co do tego wyboru ale gorzej niż za Kurasa już być nie może, więc pora zdobywać punkty panie Januszu ;)

Czy ja wiem, czy gorzej być nie może... Białas to trener bez odpowiedniej wizji wg. mnie, a Kuras miał tę zaletę, że podobno jest nowoczesnym trenerem.

Wyniki miał żenujące, ale nie spodziewam się, żeby Białas ugrał wiele więcej. Ciekaw jestem, czemu nie chciał przejść Wleciałowski. :>

 

Nowym trenerem Odry został Janusz Białek a nie Stefan Białas :)

 

Ale podzielam zdanie Gacka, nie wiem czy gorzej być nie może :>

Odnośnik do komentarza
Kuras miał tę zaletę, że podobno jest nowoczesnym trenerem.

Nie wierz takim plotkom... Odra za jego kadencji wygrała tylko 1 mecz przegrywając 5 i 3 remisując. Do tego dochodzi kompromitacja w Pucharze Polski. Zrozumiałbym to gdyby miał słaby skład do dyspozycji ale on ma naprawdę dobrych zawodników, którzy pod jego wodzą całkowicie zatracili swoje atuty. Ja bym to zrozumiał gdyby nagle jeden zawodnik stracił formę - ale cała drużyna?

Ciekaw jestem, czemu nie chciał przejść Wleciałowski.

Kasa misiu, kasa ;] w Bełchatowie jako asystent Lenczyka zarabia tyle samo ile zarobiłby w Odrze. A że odpowiedzialność żadna i na bank go nie zdymisjonują za słabe wyniki to wybrał ciepłą posadkę w GKS niż niepewne stanowisko pierwszego trenera w Odrze.

Ale podzielam zdanie Gacka, nie wiem czy gorzej być nie może

Uwierzcie - to nie Wy musieliście przeżywać katusze oglądając Odrę a ja ;) regularnie chodzę na mecze od ponad 7 lat i tak słabo grającej Odry nie pamiętam. Nawet za Fornalika graliśmy lepiej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...