Skocz do zawartości

Odra Wodzisław Śląski


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jakimi wytycznymi się kierujesz, być może Lech dostał licencję w czerwcu. Odra dostała ją kwietniu.

 

A może jednak w połowie maja?

Czyli jednak nie w czerwcu ani w lipcu :]

Gdyby wtedy powiedziano wyraźnie - nie, to Socha miałby więcej czasu na przygotowanie wszystkich rzeczy potrzebnych do zmiany statutu spółki.

 

Ale niestety Profesorze, Twoje niedoczekanie - spółka powstanie w przyszły wtorek i Twoje a i pewnie niejednego usera tego forum życzenie o zdegradowaniu Odry się nie spełni.

Odnośnik do komentarza
Gość Profesor
Nie wiem jakimi wytycznymi się kierujesz, być może Lech dostał licencję w czerwcu. Odra dostała ją kwietniu.

 

A może jednak w połowie maja?

Czyli jednak nie w czerwcu ani w lipcu :]

Gdyby wtedy powiedziano wyraźnie - nie, to Socha miałby więcej czasu na przygotowanie wszystkich rzeczy potrzebnych do zmiany statutu spółki.

 

Ale niestety Profesorze, Twoje niedoczekanie - spółka powstanie w przyszły wtorek i Twoje a i pewnie niejednego usera tego forum życzenie o zdegradowaniu Odry się nie spełni.

 

Cóż, raz jeszcze to muszę powiedzieć, są tematy, w których wyłącza Ci się logiczne myślenie, i ten jest niewątpliwie jednym z nich.

 

To Ty twierdziłeś, że "Gdyby tak było to Odra nie dostałaby licencji w marcu - czy to jest aż tak trudne do zrozumienia?". Owszem, z czerwcem się pomyliłem, bo proces licencyjny wciąż jeszcze trwa, ale nie zmienia to faktu, że licencja PZPN to jedno, a wymóg funkcjonowania jako SA to coś zupełnie innego i niezależnego, jak słusznie napisał Kinas. Doskonale rozumiem, że stowarzyszenie to bardziej opłacalna forma funkcjonowania i zarząd Odry spróbował jeszcze raz w ten sam sposób obejść przepisy, ale dobrze się stało, że tym razem najwyraźniej ten numer już nie przejdzie.

Odnośnik do komentarza

Jasne Prof, bo w Odrze to same kombinatory siedzą :]

 

 

Odra Wodzisław Śląski: (skład wyjściowy) Krzysztof Pilarz - Jacek Kuranty, Marcin Nowacki, Jan Woś, Marcin Malinowski, Sławomir Szary, Grzegorz Jakosz, Dariusz Dudek, Jakub Biskup, Jakub Grzegorzewski, Damian Seweryn.

 

Lech Poznań: (I połowa) Kotorowski - Kikut, Dymkowski, Tanevski, Bosacki, Zając, Murawski, Injac, Wilk, Reiss, Rengifo Trigoso. (II połowa) Dolha - Woźniak, Kucharski, Tanevski, Kazimierczak, Florian, Scherfchen, Pitry, Micanski, Witczak, Šešlija.

 

Odra Wodzisław zremisowała z Lechem Poznań 0-0 w sparingowym spotkaniu. Mecz został przerwany w 80. minucie z powodu nawałnicy, która nawiedziła Wodzisław Śląski.

Gdyby nie ulewa pewnie Odra by wygrała bo przewagę cały mecz miała wyraźną. Tyle, że skuteczność ponownie fatalna.

Odnośnik do komentarza

Kolejne osłabienie Odry. Stanisław Wróbel związał się z Piastem Gliwice.

 

Życzę Odrze jak najlepiej bo też zawdzięczam jej wiele. Miałem jeszcze kontrakt ważny przez pół roku jednak działacze poszli mi na rękę i i mnie puścili. Mam nadzieję, że Odra spokojnie da sobie radę w ekstraklasie - powiedział 29-letni napastnik Piasta.

 

Icon - oprócz Jakosza, Kurantego, Seweryna i Sochy kto jeszcze ma zasilić Odrę?

Odnośnik do komentarza

Wróbel to osłabienie? Heh... Napastnik, który w ciągu całego sezonu strzela 2 bramki to nie napastnik. Cieszę się, że Wróbel sobie poszedł tam skąd przyszedł.

Żadnych wzmocnień na razie nie widać. Jest pełno testowanych graczy ale ja tam w plotki nie wierzę i zanim nie będzie oficjalnej wiadomości, że zawodnik podpisał kontrakt to nie ma co spekulować.

 

A najbardziej rozbawiło mnie to, że Chmiest nie dogadał się z APÓELem i wrócił do Wodzisławia :]

Odnośnik do komentarza
Wróbel to osłabienie? Heh... Napastnik, który w ciągu całego sezonu strzela 2 bramki to nie napastnik. Cieszę się, że Wróbel sobie poszedł tam skąd przyszedł.

Żadnych wzmocnień na razie nie widać. Jest pełno testowanych graczy ale ja tam w plotki nie wierzę i zanim nie będzie oficjalnej wiadomości, że zawodnik podpisał kontrakt to nie ma co spekulować.

 

A najbardziej rozbawiło mnie to, że Chmiest nie dogadał się z APÓELem i wrócił do Wodzisławia :]

Najprawdopodobniej, jednak trafi do Arki :>.

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc mam nadzieję, że to Adam Stachowiak będzie numerem jeden a Linkę jakoś nie widzę w kadrze. Już kiedyś przekonaliśmy się, że mamy wystarczająco dobrą szkołę swoich bramkarzy i najemnicy są nam niepotrzebni. Tym bardziej, że Linka jest tylko wypożyczony. No chyba, że zaszaleje tak jak wypożyczony Grzegorzewski to nie mam nic przeciwko ;) Ale szczerze mówiąc wątpię, że Linka dużo nauczy się w Odrze. Przecież Pawełek o miejsce w składzie bił się (siedział na ławie i grał w rezerwach) 5 lat a Skaba 3 lata. Trochę nie rozumiem tego czym kierowała się Odra wypożyczając Linkę. Albo jest na tyle dobry by być numerem 1 albo polityka transferowa Odry całkowicie upadła.

 

No i dziś kontrakt z Odrą podpisał Akradiusz Aleksander. Nie wiem czy się cieszyć czy płakać. W Górniku grał dobrze a w Widzewie kibice go mieli dosyć po kilku meczach... No i Chmiest oficjalnie w Arce za 650 tyś złotych.

Odnośnik do komentarza

Tyle, że... W Łęcznej też się cieszyli, kiedy wypożyczaliśmy Grzegorzewskiego. W Warszawie całowali nas po rękach, kiedy interesowaliśmy się Chmiestem. W Krakowie na siłę wpychali nam Sosina. Bełchatów bez namiętności sprzedał nam Rasiaka. A kiedy braliśmy Saganowskiego wszyscy się z nas śmiali. Czujesz co mam na myśli? :>

Odnośnik do komentarza
Tyle, że... W Łęcznej też się cieszyli, kiedy wypożyczaliśmy Grzegorzewskiego. W Warszawie całowali nas po rękach, kiedy interesowaliśmy się Chmiestem. W Krakowie na siłę wpychali nam Sosina. Bełchatów bez namiętności sprzedał nam Rasiaka. A kiedy braliśmy Saganowskiego wszyscy się z nas śmiali. Czujesz co mam na myśli? :>

 

A nie chcecie czasem 20latka z Koluszek? :P

 

 

 

 

 

A poważnie, to niech Wam i strzela, bo dla mnie to on troszkę za mało tych szans dostawał w Widzewie, może nie zdążył się pokazać. Treneiro tylko stawiał na Sashę, który też grał w sumie piach.

Odnośnik do komentarza
Gość Profesor
W dniu wczorajszym odbyło się posiedzenie zarządu MKS Odra Wodzisław Śląski w czasie którego podjęto uchwałę w sprawie utworzenia spółki akcyjnej i przyjęciu statutu spółki.Aktualnie trwają czynności związane z zarejestrowaniem spółki w Sądzie Okręgowym w Gliwicach. Władze spółki będą składać się z pięciu członków rady nadzorczej i trzech członków zarządu. Nie ma więc obaw co do dalszej gry Odry w pierwszej lidze. Władze klubu były przygotowane na powołanie spółki i formalne wymogi uprawniające do gry Odry w pierwszej lidze zostały spełnione.

 

I się dało jednak. Bardzo dobrze, Płock zostaje, gdzie jego miejsce.

Odnośnik do komentarza

Odra Wodzisław Śląski - Fotbal Třinec 1:0 (1:0)

Arkadiusz Aleksander 21

 

Odra Wodzisław Śląski: Pilarz (46'Linka), Dudek (55'Cichy), Kowalczyk, Szary, Woś (27'Biskup), Malinowski (46'Kuranty), Nowacki (73'Knapp), Seweryn (55'Rygel), Iwan (60'Świerzyński), Aleksander (46'Socha)

 

Aleksander już strzela :> coś wydaje mi się, że będziecie Miśki z Żyłkami jeszcze żałować, że Widzew puścił go z torbami ;P

Odnośnik do komentarza
Zagłębie Sosnowiec najprawdopodobniej dostanie licencję na grę w Orange Ekstraklasie. Prezydenci Sosnowca i Wodzisławia doszli do porozumienia i beniaminek będzie mógł spotkania w roli gospodarza rozgrywać na stadionie Odry.

Umowa o wypożyczeniu stadionu została podpisana i teraz działacze Zagłębia spokojnie mogą się udać na spotkanie z komisją licencyjną.

 

- Nie mogliśmy dopuścić, by pozbawić naszych kibiców przyjemności oglądania meczów Zagłębia w ekstraklasie - mówi Grzegorz Baran, wiceprezes sosnowieckiego klubu. - Nie mogliśmy teraz przegrać przy zielonym stoliku. Rola obu prezydentów jest niepodważalna, ale słowa uznania należą się prezesowi Odry, Edwardowi Sosze.

 

- Najważniejsze, że zwyciężył duch sportu. Mamy zapewnienie, że do 30 września wszystkie prace na Stadionie Ludowym zostaną zakończone i Zagłębie będzie mogło powrócić do Sosnowca - wyjaśnił Socha.

 

Więcej w "Sporcie"

 

za onet.pl

 

Ojojoj, kolego Icon, chyba twoje koszmary ;) się spełniły i Sosnowiec będzie grał przy Bogumińskiego. Ciekawe jak to będzie wyglądać w praktyce. Poza włodarzami klubu to chyba nikt (a kibice w szczególności) nie jest zadowolony.

Odnośnik do komentarza
przy Bogumińskiego

 

Przy Bogumińskiej. ;)

 

A co do Zagłębia - prezes Socha nie był zwolennikiem tego pomysłu, w przeciwnieństwie do prezydenta miasta Wodzisław Pana Kiecy. Kieca się zgodził, twierdząc że trzeba pomagać klubowi "z regionu", a Socha mimo że mu się to nie uśmiechało, musial się zgodzić, po to żeby w jakimś stopniu nie popsuć bardzo dobrych stosunków z Kiecą.

 

Z tym Sosnowcem to nikt naprawdę nie wie jak jest, bo pojawiły się głosy ze do 30 września mają grać spotkania na wyjeździe (o ile rywale zgodzą się na taką zmianę), więc na naszym stadionie zagrają co najwyżej raz (z nami), a druga opcja to taka, że normalnie mają grać mecze w roli gospodarza w Wodzisławiu wraz z udziałem swoich kibiców. Tylko która jest prawdziwa ;)

Odnośnik do komentarza

Na testach w GieKSie przebywa Marcin Krysiński. Co możecie powiedzieć o tym zawodniku?? Jak na razie u nas zagrał w dwóch sparach i zawalił jedną brakę, ale poza tym wygląda na dość solidnego zawodnika?? Jest całkowicie na free transfer??

Odnośnik do komentarza

Kiedyś był dobry. To solidny gracz, jest na wolnym transferze bo Odra nie przedłużyła z nim kontraktu, który kończył się w połowie czerwca.

Jego jeden wielki minus - koleś jest alkoholikiem :/ przez ponad rok leczył się ale nadal lubi sobie ostro poimprezować.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...