Skocz do zawartości

Odra Wodzisław Śląski


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

I o jednej rzeczy, nie wiem czy celowo, nie mówicie o niepodyktowanym karnym dla Sosnowca na początku meczu. Faul był wyraźny, gdyby go odgwizdano mecz inaczej by się ułożył.

 

Przyzwyczaj się do przemilczania takich sytuacji w tym temacie :>

Napisałbym Ci coś Brudas, ale wiem, że i tak tego nie zrozumiesz, więc nie będę się produkował na marne.

 

Jak dla mnie to nie był ewidentny karny a co najwyżej kontrowersyjna decyzja. Koleś sobie wykopnął piłkę i kiedy ta była już na aucie Pilarz trącił go ręką w nogę a ten padł niczym rażony piorunem. Tyle.

Odnośnik do komentarza
Napisałbym Ci coś Brudas, ale wiem, że i tak tego nie zrozumiesz, więc nie będę się produkował na marne.

 

Czemu wiedziałem że tak napiszesz :> Strasznie przewidywalny jesteś :)

 

Jak dla mnie to nie był ewidentny karny a co najwyżej kontrowersyjna decyzja. Koleś sobie wykopnął piłkę i kiedy ta była już na aucie Pilarz trącił go ręką w nogę a ten padł niczym rażony piorunem. Tyle.

 

Fakt zawodnik nie miał praktycznie szans dojścia do tej piłki jednak kontakt z bramkarzem był :> Zresztą

Młody, a tego, że Nowacki był faulowany to już nie widziałeś? Skoro został wybity z rytmu biegu to chyba logiczne, że spadał na murawę w sposób nienaturalny i mógł zawadzić ręką piłkę.

o czym my w tym momencie piszemy :>

 

No offence :> Ale troche śmieszne :>

Odnośnik do komentarza

Śmieszne to jest to co piszesz.

 

Który zawodnik będąc w polu karnym celowo zagrywa ręką aby zepsuć znakomitą sytuację swojego zespołu?

 

I czemu nagle sam potrafisz stwierdzić, że szans na dojście do piłki zawodnik nie miał żadnych a wcześniej wypisujesz takie farmazony?

 

 

Zastanów się choć trochę Brudas, jeżeli masz jeszcze czym :roll:

Odnośnik do komentarza
I czemu nagle sam potrafisz stwierdzić, że szans na dojście do piłki zawodnik nie miał żadnych a wcześniej wypisujesz takie farmazony?

 

 

Zastanów się choć trochę Brudas, jeżeli masz jeszcze czym

 

Oj nie czytasz co pisze troche zaślepiony jesteś, dużo luxów w tym Wodzisławiu na stadionie świeci :> Wszyscy przeciwko Odrze :| A ja ( i Kinas) tylko chcialiśmy odpowiedzii na nurtujące nas pytanie :> Dziękuje za nie odpowiedzenie mi, dziękuje także za wjazd na mnie pewnie zasłużyłem :)

Odnośnik do komentarza

Odpowiedziałem Ci. Takie karne to sobie na A-klasie może sędzia gwizdać. A nawet jakby był karny to później trzeba go strzelić i dać rady dowieźć wynik do końca. Nie wierzę, że Sosnowcowi nawet przy takim szczęśliwym zbiegu okoliczności by się to udało, bo byli dwie klasy słabsi od Odry w tym meczu co potwierdził zarówno ich trener jak i niektórzy zawodnicy. Więc o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Odpowiedziałem Ci. Takie karne to sobie na A-klasie może sędzia gwizdać. A nawet jakby był karny to później trzeba go strzelić i dać rady dowieźć wynik do końca. Nie wierzę, że Sosnowcowi nawet przy takim szczęśliwym zbiegu okoliczności by się to udało, bo byli dwie klasy słabsi od Odry w tym meczu co potwierdził zarówno ich trener jak i niektórzy zawodnicy. Więc o co chodzi?

 

Dziękuje za odpowiedz :> Co do takiego karnego, to jako ktos kto śledzi polską lige od kilku(nastu) lat powinieneś wiedzieć że sędziowanie jest na poziomie A -klasy :> Podejrzewam także że już niedługo będzie okazja żeby wypomnieć taka sytuacje w innym meczu o czym na pewno nie zapomne :P

Odnośnik do komentarza
Odpowiedziałem Ci. Takie karne to sobie na A-klasie może sędzia gwizdać. A nawet jakby był karny to później trzeba go strzelić i dać rady dowieźć wynik do końca. Nie wierzę, że Sosnowcowi nawet przy takim szczęśliwym zbiegu okoliczności by się to udało, bo byli dwie klasy słabsi od Odry w tym meczu co potwierdził zarówno ich trener jak i niektórzy zawodnicy. Więc o co chodzi?

Nie neguję tego, że Odra była lepsza, nie neguje tego, że mogła wtedy (po karnym dla Sosnowcu i ewentualnym golu) strzelić kilka bramek. Uważam jedynie, że karny dla Sosnowca był ewidentny (bo jak nie za to, to za co można gwizdać faul bramkarza?). W tym sęk, że futbol nie jest sprawiedliwy i że nie zawsze lepszy wygrywa :>

 

Który zawodnik będąc w polu karnym celowo zagrywa ręką aby zepsuć znakomitą sytuację swojego zespołu?

Tu też bym się kłócił jednak. Wiele razy się zdarza, że popychany piłkarza celowo łapie piłkę przewracając się wymuszając tym samym przerwanie sytuacji i gwizdek sędziego. Co prawda takie sytuacje raczej zdarzają się w środku pola, bo na taki ruch w polu karnym to trzeba być naprawdę odważnym.

Odnośnik do komentarza
Który zawodnik będąc w polu karnym celowo zagrywa ręką aby zepsuć znakomitą sytuację swojego zespołu?

Tu też bym się kłócił jednak. Wiele razy się zdarza, że popychany piłkarza celowo łapie piłkę przewracając się wymuszając tym samym przerwanie sytuacji i gwizdek sędziego. Co prawda takie sytuacje raczej zdarzają się w środku pola, bo na taki ruch w polu karnym to trzeba być naprawdę odważnym.

 

Patrzyłem trochę na tą sytuację w MOE i moim zdaniem całkiem przypadkowo zahaczył piłkę, bo został wytrącony z równowagi :roll:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
A już myślałem, że prezesi zmądrzeli....po 5 kolejkach:/ Niech k***a kupią tym trenerą graczy, a nie zwalniają.

 

Jakoś Zieliński nie miał problemu żeby ta drużyna, w praktycznie tym samym składzie wygrywała kilka kojenych meczów z rzędu. Kuras to nie trener, bo nawet za Fornalika ktory wybitnym fachowcem nie jest, chwalono nas za żelazną obronę.

A u Kurasa nie ma formacji która funkcjonowała by tak jak powinna...

Odnośnik do komentarza
To po co go zatrudniali? Nie znali go? I teraz po 5 kolejkach zabawy w zwalnianie?

Chore to jest :/

 

Wytłumacz to szanownemu zarządowi Odry który jest na poziomie III ligi. Ja od początku twierdziłem że Kuras to nie trener dla Odry, ale uznałem że każdemu trzeba dać szansę. Po 5 kolejkach mogę śmiało powiedzieć że była to największa pomyłka Odry porównywalna do zatrudnienia Sylwestra Czereszewskiego.

Odnośnik do komentarza

Nie ma tematu zmiany trenera.

- Musimy spokojnie usiąść z trenerem Kurasem i przeanalizować, co jest nie tak. Wyraźnie coś się zacięło, zahamowało - mówi prezes Odry Wodzisław.

W pięciu kolejkach ekstraklasy dość mocny personalnie - jak na ligowe realia - zespół Odry Wodzisław zdobył zaledwie pięć punktów. W Wodzisławiu nie ma jednak mowy o nerwowych ruchach. - Nie mogę być w pełni zadowolony z gry piłkarzy, ale uważam, że wkrótce ta drużyna powinna się na dobre rozkręcić. Musimy spokojnie usiąść z trenerem Kurasem i przeanalizować, co jest nie tak. Wyraźnie coś się zacięło, zahamowało. Chłopcy grają z jakąś taką dziwną bojaźnią. Trudno mi to pojąć, bo tak na dobrą sprawę skład mamy bardziej wyrównany aniżeli wiosną. Za dużo jest błędów, ale wierzę, że są one możliwe do wyeliminowania. Nie mam zwyczaju wtrącać się do pracy trenera. Zrobimy wszystko, żeby było lepiej - zapowiada prezes Odry Edward Socha.

 

Źródło: Gazeta Wyborcza Katowice

 

A z Bełchatowem nie będzie ciekawie bo zagramy bez Iwana, który pauzuje za kartki. Do naszego zespołu po kontuzji mięśnia dwugłowego uda powraca Dariusz Dudek. Treningi po pechowej kontuzji wznowił także Marcin Nowacki. W jego przypadku sztab medyczny nakazuje jednak ostrożność w zbyt szybkim powrocie na boisko. Rekonwalescencja Czecha Daniela Rygla potrwa około trzech tygodni. Równie długo pauzował będzie Bartłomiej Socha (kontuzja ścięgna Achillesa).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W końcu mecz w którym emocje były naprawdę spore. Takiego spotkania to w Wodzisławiu chyba dawno nie było, a ta drużyna pokazała że potencjał ma - z tym że wykorzystuje go tylko w spotkaniach z drużynami mocniejszymi.

 

Głównym aktorem dzisiejszego spotkania był Żyro który wszystko sędziował pod Wisłę. W zeszłym roku kibice narzekali na Mikołajewskiego, w tym Żyre powinni na rękach nosić.

 

Odra miala dwa (?) słupki i poprzeczkę, Wisła również byla bardzo groźna ale na nasze szczęście nieskuteczna. Mecz na remis z którego jestem bardzo, bardzo zadowolony.

 

Odra Wodzisław Śl. - Wisła Kraków 2:2 (1:1)

Bramki: Jakub Grzegorzewski (41-karny), Marcin Malinowski (60) - Marek Zieńczuk (29), Marek Zieńczuk (69).

Sędzia: Jarosław Żyro (Bydgoszcz).

Widzów 5 000.

Odnośnik do komentarza
Zobacz sobie cały mecz, bo na skrócie pewnie pokażą jaki to Żyro obiektywny był a dopiero później oceniaj. Nie byłeś, nie widziałeś - NIE PISZ.

 

 

Napisałbym Ci coś, ale wiem, że i tak tego nie zrozumiesz, więc nie będę się produkował na marne.

 

A oglądając całe mecze zawsze znajdziemy kilka kontrowersyjnych sytuacji :>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...