Skocz do zawartości

Odra Wodzisław Śląski


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucę taką małą prasówkę. W końcu ktoś się ujął za Odrą i rzetelnie przedstawił kłamstwa i absurdy serwowane nam przez Czechów. Trochę dużo czytania, ale naprawdę warto. Na końcu złapiecie się za głowę.

 

http://www.weszlo.com/news/6159 - do skonfrontowania z tymi pierdołami > http://odra.wodzislaw.pl/?page=article&article_id=2463&article_category=15&category=rozne

 

Teraz przeczytajcie to > http://odra.wodzislaw.pl/?page=article&article_id=2466&article_category=15&category=rozne i to > http://odra.wodzislaw.pl/?page=article&article_id=2468&article_category=15&category=rozne no a na koniec > http://www.weszlo.com/news/6162 i to > http://www.weszlo.com/news/6167 ;)

 

Na koniec coś dłuższego: http://www.pilkarskidziennik.pl/felietony-analizy/z-poowy/40269-czeska-propaganda-w-odrze-wodzislaw.html

 

Cała Polska się z nich śmieje, a oni nadal twardo bujają w obłokach :roll:

Odnośnik do komentarza

To jest katastrofa. Śmiertelna czeska plaga jaka dosięgnęła ten klub za chwilę go zabije. Długi przekraczają już 4 miliony złotych, zawodnicy grają za darmo, w klubie zatrudniani są ludzie z zarzutami korupcyjnymi i zakazami działalności w strukturach sportowych na terenie Czech. Zwalnia się człowieka, który z niczego zrobił dobre 8. miejsce zatrudniając nieudacznika, który rozwalił mocną Resovię. Zarząd prowadzi otwartą wojnę z kibicami, nie życzy sobie ich obecności na stadionie, najchętniej wpuszczałby na specjalne zaproszenia dla wybranych. Stalinizm pełną gębą. Propaganda oficjalnej strony, kłamstwa, mydlenie oczu opinii publicznej. Przerywane zjazdy walna zarządu, bo ktoś poczuł się obrażony, ktoś inny nie dojechał. Klub nie płaci rachunków za prąd i telefon, a później wypisuje na oficjalnej głupoty o awarii sieci telefonicznej w Wodzisławiu. Cyrk.

 

Nie wiem jak ten klub dostał licencję. Nie rozumiem tego i mam nadzieję, że to się jak najszybciej skończy.

Odnośnik do komentarza

http://mksodra.tv/tagi/kibice-odra-wodzislaw/wideo/protest-kibicow-odry.html na koniec to na co czekałem, czyli film pokazujący bandyckie zachowanie kibiców Odry. Dokładnie widać na nim jak kibice Odry biją piłkarzy, prowokują czeskich hokeistów, niszczą i podpalają murawę. Do kryminału z nimi!

 

Podoba mi się ta forma protestu. Niepotrzebne były tylko petardy i bluzgi na Czechów, ale faktycznie dodatki pirotechniczne robią wrażenie i zwracają uwagę.

Podpalanie murawy? Może odrobinę :D . Ataku na piłkarzy nie widziałem. Rozumiem za to żal i wkurzenie kibciów Odry.

Media pisały o bandyckim wtargnięciu. Ja tam widzę tylko spokojne wejście kibiców na murawę. Kibice nikogo nie atakowali. Owszem powinni ponieść karę, ale bez szału.

Odnośnik do komentarza

Karę za wejście na boisko i nic więcej.

A te całe bajki, które próbowali wcisnąć opinii publicznej czescy właściciele klubu zostały właśnie zweryfikowane. Gdyby mieli honor powinni się podać do dymisji, bo te kłamstwa to nie pierwszy raz. Zapomnieli tylko, że żyjemy w czasach kiedy praktycznie wszystkie wydarzenia są filmowane. Kłamstwem jest również to, że czeska policja wydała zakaz rozgrywania spotkań przez Odrę w Czechach. Taki zakaz mógłby wydać co najwyżej sąd. Mało tego Odra dziś grała sparing na bocznym boisku Banika z juniorami tej drużyny. Kłamstwo poganiane kłamstwem. Nie wiem już co oni chcą przez to osiągnąć, ale nawet media ogólnopolskie już się połapały w tym wszystkim i za chwilę nikt nie będzie wierzył temu co mówią czescy działacze. I dobrze.

Odnośnik do komentarza

Prawda jest taka, że Czesi są tam tylko po to żeby uwalić umowę z Albresą, w wyniku której czeska firma zalega Odrze około 3 miliony złotych, czyli kwotę, która powoduje ten wielki dług Odry.

 

Rada Nadzorcza klubu odwołała dziś zarząd. W środę walne zebranie, na którym ma być Zlamal. Trudno przewidywać scenariusze. Powiało trochę optymizmem, ale pojutrze znów możemy być w tym miejscu co wczoraj.

Odnośnik do komentarza

A co konkretnie chciałbyś wiedzieć?

 

Z tej całej zbieraniny udało mu się wywalczyć miejsce w podstawowym składzie i trzeba powiedzieć, że był solidnym graczem, któremu nie zdarzały się błędy, ale też nie był jakimś fajterem. Jak na 19-latka po mojemu zapowiada się na solidnego gracza, ale nic więcej. Myślę, że jeżeli będzie się tak rozwijał jak w Odrze to może zagrać w przyszłości w jakimś klubie Ekstraklasy.

Odnośnik do komentarza

Z ostatniej chwili...

 

Decyzją Rady Nadzorczej Dariusz Kozielski został tymczasowym prezesem Odry Wodzisław.

 

Natomiast Edwin Koralewski został tymczasowo desygnowany przez Radę Nadzorczą do pełnienia obowiązków członka zarządu, celem sprawdzenia sytuacji księgowo - finansowej.

 

Boże, ja się już w tym wszystkim gubię... Koralewski to dobry człowiek, któremu zależy na Odrze. O Kozielskim pisałem już wiele. Tylko co to da, skoro 31 stycznia walne zgromadzenie akcjonariuszy. Więc pewnie znowu Kozielskiego pepiki odwołają i wstawią tam swoje marionetki. No chyba, że Zlamal w końcu poszedł po rozum do głowy i da Darkowi popracować. Oby.

Odnośnik do komentarza

sorry Icon, ale nawet wam nie współczuję. Odra utrzymywała się w ekstraklasie tylko dzięki dotacjom z C+, widać teraz te ogromne problemy i nie należy zwalać całej winy na Czechów, bo po prostu to nie ma sensu już. Sprzedajcie tych młodych zdolnych zawodników i zacznijcie od nowa.

Odnośnik do komentarza

Z debilnymi opiniami trudno polemizować, więc nie zamierzam tego robić.

 

 

Pierwsze decyzje Darka to wywalenie Muchy. Ten kiedy się dowiedział w furii schował klucze do gabinetu prezesa i wezwał policję. Przyjechała policja, policjanci się jedynie uśmiali, wezwano ślusarza i komisyjnie otworzono drzwi do gabinetu. Dodatkowo zamknięta została przeciekająca kłamstwami oficjalna strona.

 

Okazało się, że to co napisali Czesi, że doszło do ugody z miastem w sprawie wynajmu stadionu było kłamstwem. Kozielski dziś był na rozmowie z prezydentem miasta i żadnej ugody nie było. Jak Kozielski zostanie w klubie to wszystko wróci na normalne tory, a jak Zlamal zdecyduje, że chce kogoś innego to krzyż na drogę, klub upadnie.

Odnośnik do komentarza

I jak to ma wyglądać? Kozielski pracujący w Odrze, mający swoje udziały w Zagłębiu Sosnowiec oraz GKS Jastrzębie. Jest to szalenie niezręczna i nieodpowiedzialna sytuacja. Jak podaje SPORT Kozielski zgodził się zostać w Odrze, ale tylko do walnego, więc raczej bym nie liczył, że będzie Waszym zbawieniem.

Odnośnik do komentarza

Skoro dla niego to nie problem, to czemu ty widzisz problem? On ma tylko udziały w Jastrzębiu i Sosnowcu, nie jest właścicielem tych klubów, ani też prezesem. Po prostu wyłożył kasę na udziały i ma głos w sprawach dotyczących działalności tych klubów.

 

Kozielski owszem zgodził się zostać prezesem do walnego, ale nie wykluczył możliwości sprawowania tej funkcji dalej. Muszą być jednak ku temu spełnione jego warunki, których pewnie nie zaakceptuje Zlamal, ale to się dopiero okaże na dniach. Klub nie mógł być bez prezesa, a jedynie Kozielski wyraził chęć pomocy, więc czemu z tego nie skorzystać? W sumie to jak na razie Darek zrobił w ciągu tego jednego dnia więcej dobrego niż Czesi przez całe miesiące swoich rządów. Zwolnienie nieodpowiedzialnego człowieka jakim jest Mucha to naprawdę sporo.

 

Poza tym nawet jakby Darek był prezesem tylko przez te kilka dni, to wystarczająco dużo aby ujawnić wszystkie przekręty i kłamstwa Czechów.

Odnośnik do komentarza

Przecież pisałem wielokrotnie, że to chodzi o umowę z Albresą. Firma zobowiązała się wypłacić Odrze kwotę niecałych 3 mln złotych. Nie wypłaciła ich, trwa proces w tej sprawie. Czesi robią wszystko żeby uwalić tę umowę, tak żeby firma-siostra Zdrahala nie ucierpiała na tym finansowo. Dokumentacja z umowy marketingowej Odra-Albresa jest niekompletna, sfałszowano na niej ponoć podpisy.

Odnośnik do komentarza
Przed i po sparingu Odry Wodzisław z MKS-em Kluczbork doszło do scysji między obecnym trenerem Jarosławem Skrobaczem a byłym szkoleniowcem I-ligowca - Miroslavem Copjakiem.

 

Trenerem Odry ponownie jest Jarosław Skrobacz. - Nie pchałem się do tego - mówi otwarcie. - W przeddzień sparingu z MKS-em Kluczbork dostałem polecenie służbowe od wielkiej trójcy - Andrzeja Surmy, Dariusza Kozielskiego i Edwina Koralewskiego. Nie mogłem odmówić, bo jeszcze nie rozwiązano mojego kontraktu - wyjaśnia na łamach "Sportu".

 

Skrobacz razem z Pawłem Sibikiem i Mirosławem Karpiukiem poprowadzili drużynę w sobotniej grze kontrolnej. Na sparingu pojawił się także... Miroslav Copjak, na którego w Wodzsiławiu czeka dokument, informujący go, że nie jest już szkoleniowcem pierwszej drużyny. Miał go wręczyć przewodniczący rady nadzorczej, tuż po powrocie drużyny ze zgrupowania w Kromieryżu. Czech jednak nie wrócił razem z piłkarzami.

 

Copjak wraz z trenerem bramkarzy Piotrem Czopem próbowali przerwać przedmeczową odprawę, którą prowadził Skrobacz. Przekonywali graczy Odry, by ci nie wychodzili na sparing. Piłkarze z propozycji nie skorzystali.

 

Do dziwnej sytuacji doszło także po meczu. Trener Skrobacz poinformował zawodników, że następny trening odbędzie się w poniedziałek o godzinie 11:00. - Panowie Copjak i Czop powiedzieli piłkarzom, że poniedziałek mają wolny, zaś we wtorek zajęcia odbędą się o 10:00 - relacjonuje Skrobacz. - Nic mnie to nie obchodzi, ja tylko wykonuję polecenia "góry" - dodaje.

 

Szopki ciąg dalszy, szczerze współczuję tym zawodnikom.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Żal patrzeć na to co dzieje się w Odrze. Miasto wyrzuciło klub ze stadionu, nie mamy zawodników, to co jest zakontraktowane poziomem prezentuje IV lige, ale do nich ciężko mieć pretensje. Piłkarze grają ambitnie, ale brak im umiejętności na I ligę. Sprowadzenie Nalepy to nieporozumienie, dziś zawalił wszystkie 3 bramki, z Piastem jedną. Serce płacze, ale będzie kolejna degradacja, nie ma się co łudzić, że ta zbieranina zdobędzie jakiś punkt. Nikt nie ma ochoty pomóc Odrze. Miasto się już dawno wypięło, lokalni przedsiębiorcy nie chcą finansować klubu sterowanego przez Czechów. Kiedy była Ekstraklasa i pieniądze to wszyscy się pchali do koryta, kiedy klub wpadł w problemy nie ma chętnych do pomocy. Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Została jedynie grupka kibiców, którzy mimo całej mizerii nie opuszczają Odry.

 

Po meczu poszliśmy ze zniczami pod urząd miasta. To już chyba koniec. http://oi52.tinypic.com/2mfjsz.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...