Skocz do zawartości

Studia


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie piszę prace dyplomową i poszukuję książki K.Ziemski "Zasady ogólne prawa administracyjnego". Jeśl;i ktoś ma do niej dostęp to proszę o konakt, bo u siebie w bibliotekach jej nie mam a potrzebuje informacji z kilku stron.

Mam ją u siebie w BUW-ie na UW. Dostępna do wypożyczenia od 6 kwietnia. Mogę również skoczyć do czytelni i cyknąć kilka zdjęć cyfrówką jakbyś chciał.

 

Dokładne dane książki:

Klasyfikacja  	 KKP2721 .Z54 1989
Autor 	Ziemski, Krystian (1952- ).
Tytuł 	Zasady ogólne prawa administracyjnego / Krystian Ziemski.
Adres wyd. 	Poznań : Wydaw. Naukowe UAM, 1989.
Seria 	(Prawo - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu , ISSN 0083-4262 ; nr 128) 

Odnośnik do komentarza

Aktualnie piszę prace dyplomową i poszukuję książki K.Ziemski "Zasady ogólne prawa administracyjnego". Jeśl;i ktoś ma do niej dostęp to proszę o konakt, bo u siebie w bibliotekach jej nie mam a potrzebuje informacji z kilku stron.

Mam ją u siebie w BUW-ie na UW. Dostępna do wypożyczenia od 6 kwietnia. Mogę również skoczyć do czytelni i cyknąć kilka zdjęć cyfrówką jakbyś chciał.

 

Dokładne dane książki:

Klasyfikacja KKP2721 .Z54 1989
Autor 	Ziemski, Krystian (1952- ).
Tytuł 	Zasady ogólne prawa administracyjnego / Krystian Ziemski.
Adres wyd. 	Poznań : Wydaw. Naukowe UAM, 1989.
Seria 	(Prawo - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu , ISSN 0083-4262 ; nr 128) 

 

Byłbym niezmiernie wdzięczny gdybyś mógł to zrobić. Potrzebuje rozdziału o zasadzie prawnej, tj coś koło strony 23.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Aktualnie piszę prace dyplomową i poszukuję książki K.Ziemski "Zasady ogólne prawa administracyjnego". Jeśli ktoś ma do niej dostęp to proszę o kontakt, bo u siebie w bibliotekach jej nie mam a potrzebuje informacji z kilku stron. Bardzo pilne

Odnośnik do komentarza

U mnie na wydziale jest w czytelni, jak będę we wtorek to mogę Ci porobić zdjęcia, albo skany jeśli się uda. Dużo tych stron?

 

Chyba, że zdarza Ci się wpadać do Warszawy czasami, z Radomia daleko nie masz, wtedy ją sobie sam możesz przeczytać ;)

Odnośnik do komentarza

U mnie na wydziale jest w czytelni, jak będę we wtorek to mogę Ci porobić zdjęcia, albo skany jeśli się uda. Dużo tych stron?

 

Chyba, że zdarza Ci się wpadać do Warszawy czasami, z Radomia daleko nie masz, wtedy ją sobie sam możesz przeczytać ;)

 

No właśnie nie mam możliwości jechać do Warszawy a stron kilka będzie tylko

Odnośnik do komentarza

A przepraszam Cię bardzo, nie dostałem tego maila ze stronami, podeślij mi to na PW, to ja Ci już w czwartek na pewno sprawdzę. Mam nadzieję, że będzie ta książka :)

Problem w tym, że nie mogę Ci wysłać wiadomości na PW. Może weź Ty mi napisz na Pw swój numer GG to tam się odezwę do Ciebie

Odnośnik do komentarza

Pytanie do znających się na robieniu przypisów.

 

1 É. Durkheim: Zasady metody socjologicznej. Warszawa 1968, s. 76. Za: G. Skąpska, M. Ziółkowski: Instytucja społeczna. W: Encyklopedia socjologii. T. I. Warszawa 1998, s. 317.

2 Zob. G. Skąpska, M. Ziółkowski: Instytucja społeczna. W: Encyklopedia socjologii. T. I. Warszawa 1998, s. 317-318.

 

Czy tak jest poprawnie? Nie pasuje mi to, ale "dz. cyt." też nie do końca. Jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza

Mnie w tym roku czeka wybór studiów. Najgorsze jest to, że nie wiem co chcę studiować.

Wiem na pewno, że nie może być ani godziny matematyki, ani żadnych innych ścisłych przedmiotów.

Planuje złożyć podania na dziennikarstwo i komunikację społeczną - kierunki: dziennikarstwo sportowe, bądź public relations.

Poza tym zero pomysłów... Administracja? Politologia?

Nie mam pojęcia.

Zdawałem polski rozszerzony, WOS rozszerzony i język podstawowy.

 

Może jest ktoś, kto ma jakieś doświadczenie i mógłby podpowiedzieć?

Dodam, że studiować chcę we Wrocławiu, dziennie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...