Skocz do zawartości

X zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

nie mogę się wypowiadać za cały Zachód, ale mi wszędzie pasuje.

 

o ile bede mogl pojechac to doturlam sie nawet do Bugu :) ale jedyna co to sugerowalbym, podobnie jak Qcz, probe zarezerwowania tych malych domkow, bo w takich duzych loszkach to sie pozabijamy o lazienkie, a po meczach to ostatni wejdzie pod prysznic nad ranem :>

Odnośnik do komentarza

Icon zapewne napisze, ze on swoim GP nawet do Władywostoka dojedzie, więc chyba nie powinno być problemów :P

Zapewne się mylisz. Mnie na tym zjeździe raczej nie będzie. Nie mogę napisać czemu, nie snujcie domysłów. Jeżeli wszystko się odwróci o 180 stopni to może się zjawię. Ale pewnie dowiem się o tym w momencie, kiedy wszystkie miejscówki będą zajęte, więc na mnie nie liczcie.

 

ZAWSZE masz miejscówkę w moim domku. Gdyby się zdarzyło jak piszesz, z miejsca oddaję Ci łóżko i przenoszę się na glebę.

 

nie mogę się wypowiadać za cały Zachód, ale mi wszędzie pasuje.

 

o ile bede mogl pojechac to doturlam sie nawet do Bugu :) ale jedyna co to sugerowalbym, podobnie jak Qcz, probe zarezerwowania tych malych domkow, bo w takich duzych loszkach to sie pozabijamy o lazienkie, a po meczach to ostatni wejdzie pod prysznic nad ranem :>

 

Nie myślałem nawet o tych gigantach :) Luz

Odnośnik do komentarza

Piszę się na ten zlot. Jeśli mówimy o tych regionach, to proponuję:

 

http://www.urocza.pl/?p=13

 

Serpelice leżą niedaleko Siemiatycz. Przepiękna panorama Bugu z Mierzwic, Borsuk i okolic :). Niedaleko w.w. ośrodka leży kort tenisowy, dwa baseny (brodzik i duży z trampoliną 4 m.), boisko do siatkówki, które często wykorzystywaliśmy do gry w piłkę nożną, kiedyś była kręgielnia (bodajże dwa tory), w jakim jest teraz stanie nie wiem :-k. Mieszkańców w pobliżu mało, lasy i banda owadów :D.

Odnośnik do komentarza

srednio pojecie wzgledne...licz tak:

3x35 spanie + 2x25 dojazd (zrzuta na paliwo), zalezy skad jedziesz i w ile osob + zarcie w czw, pt, sob i pol niedzieli. Nie wiem jak liczyc z 25pln na dzien? + to co wypijesz na dzien...nie wiem z 30 x 3 dni = z 330pln mi wychodzi, ale to przy wersji dosc rozrzutnej. Z tego co pamietam pi oko ok 250pln wychodzilo mi zazwyczaj, ale teraz wiecej na zupe wyjdzie i drozsze domki.

Odnośnik do komentarza

IMO opcja przedłużenia zjazdu do 4-5 dni to niegłupi pomysł. Tak naprawdę to czasu na rozmowy przy piwku, grę w piłkę itp. mamy tylko 2 dni. Bo czwartek to wszyscy byli wyjebani po długiej trasie, a w niedzielę i tak wszyscy szybko uciekali. Zostawały piątek i sobota. Przemyślałem sobie sprawę. Jak już zostanie ustalone miejsce i organizator, to wpłacę kasę, a jeżeli nie będę mógł przyjechać to ktoś wskoczy na moje miejsce. Spanie na podłodze mi się nie uśmiecha :P

Odnośnik do komentarza

Padł głos od przedstawiciela starej gwardii, że jeżeli ludzie mają zasuwać tyle kilometrów to na tydzień, a nie na 4 dni. Powraca więc pytanie o długość zlotu i trzeba sobie na nie odpowiedzieć żeby myśleć o rezerwacji miejsca.

I to słuszny glos. Też wolę posiedzieć od soboty do soboty pełne 7 dni, niż dmuchać na 3 dni. Jeśli chodzi o mnie, obstaję przy tygodniu.

Odnośnik do komentarza

Tez chetnie bym posiedzial tydzien (ale od niedzieli/poniedzialku do niedzieli najlepiej). Szczegolnie jak zlot jest w ciekawym miejscu i mozna cos zwiedzic, albo skorzystac z innych lokalnych atrakcji (no bo ile mozna pic :> ). Z reszta Poznan czy Slask jadac z misja na kresy wschodnie to w czwartek i niedziele pewnie za dlugo na zlocie nie pobedzie.

 

Z drugiej strony czesc osob moze miec problem z wygospodarowaniem takiej ilosci wolnego i zaplanowaniem tygodniowego wyjazdu z takim wyprzedzeniem. Moze wiec dobra opcja byloby zarezerowanie 2-3 domkow (lub w zaleznosci od popytu) na tydzien (od poniedzialu badz niedzieli) i kolejnych standardowo od czwartku do niedzieli. Mysle, ze im blizej terminu tym wiecej osob moze wiedziec czy bedzie w stanie przyjechac na wiecej niz 3 noce, a czesc tych domkow, ktore beda zarezerowane od czwartku do niedzieli, pewnie i tak od poniedzialku bedzie stala pusta i bedzie szansa na zmiane planow 'last minute'.

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że jublieuszowo, ale tydzień to chyba trochę za długo (powody :roll:). Poza tym czy musi się to odbywać aż w tak odległym miejscu? Czy coś w centrum nie byłoby bardziej optymalne :>.

Kto Ci broni podać alternatywną propozycję? Przecież żadne decyzje jeszcze nie zapadły.

Odnośnik do komentarza

Alternatywne ośrodki spełniające nasze wymagania:

 

http://www.morena-sielpia.com.pl/

 

Sielpia koło Kielc. Pobyt poniżej 7 dni 35 zł od osoby za dobę w domkach z węzłem wodnym i prysznicem. Trochę dużo.

 

http://ptaszyniec.prv.pl/

 

Bocheniec koło Kielc. 150 miejsc noclegowych w domkach campingowych z pełnym węzłem sanitarnym. O cenę trzeba się zadzwonić spytać. Ośrodek wygląda ciekawiej niż pierwszy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...