Skocz do zawartości

X zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Co wam te Siemiatycze przeszkadzają, pff... a ode mnie prosze sie odwalić, ja tylko powielam ogólnie powtarzane opinie. Ja również dojadę wszędzie. Aczkolwiek co roku jeździmy prawie w te same okolice, ile można... póki co, są dwa konkrety - sprawdzona oferta, terminy dostępne. Reszta zajmuje się pierdoleniem, a nikt nie podaje konktpropozycji - ośrodek, ceny, sprawdzona dostępność, infrastruktura.

 

Tak wiec, nie pieprzta, panowie, za przeproszeniem. Bo hasła to można rzucać, jak co roku.

Odnośnik do komentarza

Dzwoniłem:

 

1) nie ma problemu, żeby teraz zamówić 9 czy 10 czy 11 "czwórek" na 4-5 dni, a potem część z nich przedłużyć na 2-3 kolejne

2) kosze są aż 3 jednak - jeden na korcie tenisowym i dwa gdzieś obok

3) ośrodek działa od 1 maja, więc obecnie jest zamknięty

4) zdjęć innych niż są w necie nie mają

5) jako że nie ma zdjęć domków w środkach powiedziała mi pani, ze jest pełen węzeł sanitarny, tapczaniki, krzesełka, stolik - czyli tak jak zawsze

Odnośnik do komentarza

4) zdjęć innych niż są w necie nie mają

 

Kilka dodatkowych widać tutaj: http://www.halgen.com.pl/sosna.php

 

jako że to ich oficjalna strona (firmy właściciela)

 

A tu kilka opinii:

 

http://noclego.pl/oferta/103224/komentarze/ - z mińskiego IP :keke:

 

http://www.wypoczynek.pl/osrodek_wypoczynkowy_dom_wczasowy/domek_letniskowy/osrodek_wczasowy__pod_sosna_wolka_nadbuzna_k_siemiatycz/18585.html - a tutaj raczej przeważają opinie "poniżej oczekiwań" :-k

Odnośnik do komentarza

Dzwoniłem:

 

1) nie ma problemu, żeby teraz zamówić 9 czy 10 czy 11 "czwórek" na 4-5 dni, a potem część z nich przedłużyć na 2-3 kolejne

"potem" znaczy kiedy? na miejscu czy np w maju/czerwcu? Mi bardziej chodzilo w prive zebys zapytal czy mozna zabukowac na 4-5 dni a pozniej (kwiecien/maj) jak kasa bedzie zebrana ew kilka domkow na 3 dni (weekend) skrocic. Watpie by 100% osob jechalo na 4-5 dni.

 

5) jako że nie ma zdjęć domków w środkach powiedziała mi pani, ze jest pełen węzeł sanitarny, tapczaniki, krzesełka, stolik - czyli tak jak zawsze

taa standart..

 

 

Rozumiem, ze sa to domki pietrowe z 2 pokojami po 2 osoby? Domki " w miare" w kupie?

Jak juz mamy jechac ten kawałek zeby nie okazało sie jak w Antoninie. Tez mial byc standart jak to w takich osrodkach..a jak bylo kto byl pamieta.

Odnośnik do komentarza

Dzwoniłem:

 

1) nie ma problemu, żeby teraz zamówić 9 czy 10 czy 11 "czwórek" na 4-5 dni, a potem część z nich przedłużyć na 2-3 kolejne

"potem" znaczy kiedy? na miejscu czy np w maju/czerwcu? Mi bardziej chodzilo w prive zebys zapytal czy mozna zabukowac na 4-5 dni a pozniej (kwiecien/maj) jak kasa bedzie zebrana ew kilka domkow na 3 dni (weekend) skrocic. Watpie by 100% osob jechalo na 4-5 dni.

 

Moszna.

 

 

 

Rozumiem, ze sa to domki pietrowe z 2 pokojami po 2 osoby? Domki " w miare" w kupie?

Jak juz mamy jechac ten kawałek zeby nie okazało sie jak w Antoninie. Tez mial byc standart jak to w takich osrodkach..a jak bylo kto byl pamieta.

 

No tego nie sprawdzisz. Ale domków mają sporo. 150 miejsc łącznie.

Odnośnik do komentarza

1) w cene 30pln wliczone sa liczniki i parking aut?

2) boiska uzywamy za free czy platne dodatkowo?

 

Informacje dodatkowe

  • Doba w ośrodku rozpoczyna się o godz. 14.00 i trwa do godz. 12.00 dnia następnego.
  • Przedłużenie pobytu do godziny 17.00 (w miarę możliwości): 10 PLN/1 os.
  • Dzieci do lat 4 nocujące w łóżku rodziców - bezpłatnie
  • Pobyt zwierząt domowych: 5 PLN / 1 doba (wymagana smycz, kaganiec i ważne zaświadczenie o szczepieniu)
  • Możliwość parkowania samochodu obok domku kempingowego 5 PLN/doba
  • Kawiarnia/bufet - czynne do 22.00
  • Stołówka czynna w godzinach 8.00 - 20.00
  • Posiłki w godzinach :
    - śniadanie 8.00-10.00
    - obiad 13.00-15.00
    - kolacja 18.00-20.00
  • W cenie osobodnia zapewniamy: basen, kort tenisowy asfaltowy, świetlicę, stół do pingponga i boisko do piłki plażowej.

Odnośnik do komentarza

Dzwoniłem jeszcze raz. Na Podlasiu się da dogadać odnośnie wszystkiego ;)

 

- parkujemy za darmo pod domkami

- boisko mamy za darmo (opłaty pobierają tylko od zorganizowanych grup sportowych, grających w korkach, kiedy niszczy się murawa) - bo jest ono pełnowymiarowe

- prąd w cenie

 

:)

 

Tylko pani bardzo nalega żebyśmy chociaż obiady wykupili (15 PLN za dzień) - domowe jedzenie. Myślę że się opłaca.

Odnośnik do komentarza

Ej Dawid, graliśmy na środku ośrodka, przy imo wszystkich :P

Czyli graliscie w rzucanie pilka od futbolu amerykanskiego a nie rugby :P. Jak ktos wezmie pilke, to ja jestem w tym roku chetny pograc na jakims normalnym boisku, chociazby 4 v 4, nawet tylu starczy na malym boisku.

 

zwał jak zwał :D w każdym bądź razie było fajnie :P również z chęcią bym pograł w tym roku :-k :)

szczerze mowiac sam nie wiem w co gralismy :keke: jakis rugbo-sumo-futbol :keke: Ale cytujac klasyka "i tak bylo zajebiscie" :keke:

Odnośnik do komentarza

grających w korkach, kiedy niszczy się murawa

 

Że niby w korkach nie będziemy mogli grać? :eusa_eh:

 

tak, bo przy wejsciu bedzie stal starszy smutny pan i sprawdzal, czy wchodzisz na boisko w korkach czy "plaskich" butach ;)

 

Wschodnich tradycji nie znacie, Vami pewnie zaproponował flachę i wszystko gra;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...