Skocz do zawartości

X zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Powiem wprost - nie mam zamiaru wdawać się w debaty, napinki i inne takie. Do piątku chcę mieć odpowiedź, czy rezerwować czy nie. Prosta piłka bez pierdolenia.

 

Aha: uprzedzam miłośników koszykówki - nie ma tam boiska do kosza. Jest do piłki i do siatki. Nie ma też toru do Formuły 1 i heliportu.

Odnośnik do komentarza

No sorry, jesli ja mam z Ostrołęki odległosc do tego miejsca niewiele mniejszą niz przejeżdżam z Koszalina (teoretycznie druga połowa kraju), no to to nie jest w cholerę blisko. Ja rozumiem Icon, że dla Ciebie róznica jest na korzyść tego Kieleckiego, ale zawsze tak jest, że blisko maja Ci z zachodu, a Ci ze wschodu sie telepią przez cały kraj, jak nie na zachód, to na południe. Teoretycznie najblizej centrum była Soczewka, ale każdy pamięta jak tam było "gościnnie". I od roku mówiło sie, ze X zjazd na wschodzie. Więc teraz prosze mi sie nie wycofywać z deklaracji.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Oki, ADR Twoją opinię już znamy, peace :> Może pozostali by się wypowiedzieli? Teraz jeszcze mamy z czego wybierać, jeżeli ten Kielecki Bocheniec odpada to warto poszukać czegoś innego. Za tydzień czy dwa takiego wyboru możemy już nie mieć :]

Odnośnik do komentarza

Lucas no ja nie wiem czy to nie będzie problem. Z wielką chęcią pograłbym na zjeździe w kosza, ADR pewnie też - zresztą rewanż czeka :P Jeżeli już będzie zjazd na wschodzie, tam gdzie podawał Vami to jedynie z czego będę zawiedziony to z właśnie boiska do kosza, którego tam nie ma :/

 

Buffu ekhem, nie zapominaj, że to ja mam najbardziej charakterystyczną, fioletową koszulkę :P

Odnośnik do komentarza

No a ja z tego, że nie będzie heliportu i nie będę mógł przylecieć śmigłowcem Sikorski :doh!:

 

Vami nie musisz od razu ironizować :| Nie napisałem, że nie przyjadę z tego względu, że nie ma tam boisk, czy Bóg wie co... Wyraziłem swoją opinię,że to będzie dla mnie mankament. To, że chcesz latać śmigłowcem nie moja brocha. Każdy robi to co lubi.

Odnośnik do komentarza
ale zawsze tak jest, że blisko maja Ci z zachodu

Racz waść nie pierdolić. Bo ja ani z zachodu ani ze wschodu. Blisko to miały przeważnie Wielkopolska, Dolny Śląsk i Łódź. Najdalej owszem zawsze miał Białystok, ale raczysz zapominać, że taki Paróva, Nigel czy ja przeważnie jedziemy sami ze swoich miejscowości i również jakoś specjalnie blisko i tanio nas wyjazdy nie wychodzą. Białystok ma to szczęście, że przyjeżdża w sile 3 osób po drodze zabierając jeszcze kogoś, więc koszt im się redukuje na większą ilość głów.

 

I nie żebym się szczypał o kasę, bo tej mam dość. Chodzi o uczciwość bo przekłamujecie od dłuższego czasu rzeczywistość.

 

Dla ułatwienia naniosłem na tę mapę miejsca, gdzie odbywały się zjazdy.

 

Teoretycznie najblizej centrum była Soczewka, ale każdy pamięta jak tam było "gościnnie".

Taaaa, zajebiste centrum :lol: w ogóle ktoś poza Warszawą, Kuczami i Lakim miał tam blisko?

 

I od roku mówiło sie, ze X zjazd na wschodzie. Więc teraz prosze mi sie nie wycofywać z deklaracji.

To chyba Ty tak mówiłeś po drugiej flaszce. I kolejny raz proszę nie pisać "ustaliliśmy", "zadecydowaliśmy" itp. jeżeli takie ustalenia czy decyzje były podejmowane w gronie kilku osób, a nie przy wszystkich. Bo spiskujecie za plecami, a później chcecie wmówić reszcie, że takie były ustalenia większości. Albo informujecie o tym jak o prawdzie objawionej. Tak o wielki de Raph zadecydował, a wy plebsie się do tego musicie dostosować.

 

Chcecie to organizujcie sobie zjazd choćby w Augustowie, jeżeli będę miał przyjechać to przyjadę. Ale wątpię czy podobnie uczynią osoby, które chciały w tym roku się pojawić pierwszy raz, ale odstraszy ich to, że starszyzna zdecydowała, że jedziemy na zjazd do Białorusi, do najbardziej skrajnego punktu jaki chyba można było wybrać.

 

Bez odbioru.

Odnośnik do komentarza

 

Teoretycznie najblizej centrum była Soczewka, ale każdy pamięta jak tam było "gościnnie".

Taaaa, zajebiste centrum :lol: w ogóle ktoś poza Warszawą, Kuczami i Lakim miał tam blisko?

ale prawda jest taka, że Soczewka jest prawie, że dokładnie w centum :P Blisko to pojęcie względne, ale zdecydowanie bliżej miał tam Białystok niż na zloty kolo Kalisza. Łodzi też nie wymienileś :P Jakbyśmy narysowali okrąg o promieniu 250km od Soczewki byśmy mieli wiekszość zjazdowiczów w jego wnetrzu.

Takie lokalizacja są z założenie najlepsze. Kwestia znalezenia ośrodka jaki nas przyjmie. A może okolice Zegrza? Bialobrzegi? Są tam w ogóle jakies ośrodki? Powoli kończą się już centralne propozycje.

 

Wytykanie, że blisko to miała zawsze WLK czy Łódź jest delikatnie mówiąc śmieszne :D To wina Łodzi, że jest w centralnej Polsce? Co roku są te same "problemy", bo nigdy nie będzie tak, że każdy będzie miał 100km na zlot. Obiecaliśmy, że pojedziemy na Wschód to wypadało by jechać. W sumie będziemy mieli Icon kilka km różnicy tylko z dojazdem.

 

Jest jeszcze kilka dni na składanie propozycji....

 

[...]że jedziemy na zjazd do Białorusi, do najbardziej skrajnego punktu jaki chyba można było wybrać.

 

http://img130.imageshack.us/img130/1150/wolka.jpg

eeee to chyba nie jest tak skrajne? Gałdap to by był hardcore ;)

Odnośnik do komentarza
To wina Łodzi, że jest w centralnej Polsce?

Tak. Powinna być nad morzem ;)

Wytykanie, że blisko to miała zawsze WLK czy Łódź jest delikatnie mówiąc śmieszne

Czemu śmieszne? Starczyło zorganizować po 1 zjeździe na Mazurach, nad morzem, w górach, na Górnym Śląsku i już proporcje by się wyrównały mocium panie :>

Obiecaliśmy, że pojedziemy na Wschód to wypadało by jechać.

A czy ktoś mówi, żeby nie pojechać? Mnie nie podoba się postawa, którą zaprezentował tutaj de Raph.

Poza tym prosiłem o podanie jakiejś bardziej neutralnej propozycji w okolicach Białegostoku, a nie tak skrajnej jak Siemiatycze.

W sumie będziemy mieli Icon kilka km różnicy tylko z dojazdem.

Dla mnie to możesz mieć nawet 10 km na zjazd. Was i tak jest zawsze najwięcej, więc nie poczujecie finansowo wyjazdu choćby do Madrytu. Natomiast dla osób, które będą napierdalać całą lub większość drogi samotnie będzie to po pierwsze kosztowne, po drugie męczące.

 

Wkurza mnie od dawna to, że próbujecie na siłę uszczęśliwiać Białystok zapominając o tym, że od kilku lat są również inne osoby, które na większość zjazdów napierały same bez względu na to w jakim miejscu te zjazdy były. I jakoś nikt w napadzie dobroduszności nie wpadł na to, że to nie tylko Białystok nie ma lekko dostać się na zlot.

 

Proszę bardzo - w tym roku jedziemy do Siemiatycz. A za rok?

Odnośnik do komentarza

Hm, szczerze to chyba Siemiatycze są bardziej neutralnym miejscem jeśli chodzi o dojazd niż Mazury, różne pojezierza czy Suwalszczyzna. Tak przynajmniej patrząc po opisach "skąd" wśród osób dyskutujących. Powiedziałbym, że takie chyba najbardziej neutralne - po środku wschodu :P

Odnośnik do komentarza

Icon jak się ma problemy, to się je rozwiązuje, a nie wyrzuca frustrację na forum. Powtarzasz w kółko jak mantrę, że jeździsz sam, a Białystok jeździ w 3 osoby. Białystok nigdy z siebie męczenników nie robił więc i Ty nie rób z siebie. Mamy przepraszać za te jak je nazwałeś "szczęście"? Do Pieczysk z Białegostoku jechałem tylko ja, ale nie robiłem z tego wielkiego halo. Skoro tak sobie cenisz towarzystwo w podróży, to zadziałaj coś. Zobacz kto jedzie, skąd jedzie, wszystko można poskładać, tylko nie zawsze perfekcyjnie. Mówiąc o przekłamaniu rzeczywistości używasz liczby mnogiej więc wielce ciekaw jestem, kto należy do grupy przekłamującej. Co do Soczewski to to, że był to zlot najbardziej "centralny" nie można mieć żadnych wątpliwości, wystarczy spojrzeć na mapę. Dobrze by było, żebyś darował sobie teksty o spiskowaniu za czyimiś plecami. Owszem, słowa deklaracja jest nadużyciem, ale tajemnicą nie jest, że w Gołuchowie sprawa kierunku w roku 2010 była poruszana i pojawiały się głosy o kierunku wschodnim (głośno było m.in. na temat propozycji Fata związanej z Litwą). Nikt nikomu nic nie wmawia, tylko przypomina słowa jakie wtedy padły. Zauważyłeś żeby ktoś z Białegostoku pisał, że zlot jest na wschodzie i nie ma dyskusji? Vami znalazł ofertę, przedstawił ją to rozważenia i tyle. Nie fair jest Twoja teza iż ktoś uszczęśliwia Białystok. Białystok zawsze pojawiał się na zlocie, niezależnie od lokalizacji i to Białystok zawsze najgłośniej zabiegał aby nie jęczeć na temat odległości i sam dawał przykład. Nigdy nie wymagaliśmy tego, aby zlot mieć pod nosem bo chcemy choć raz mieć blisko. Teraz też tak nie jest. Miło jest nam, że są chętni ludzie na przyjazd na Podlasie bo to znaczy, że nasza obecność na zlotach jest zauważana i doceniana, ale nigdy nie uważaliśmy, nie uważamy i nie będziemy uważać, że coś nam się w związku z tym należy. Z kolei przykrością jest dla nas, że sprawa prowadzi do tego, że padają takie, a nie inne słowa.

 

I właśnie przykro jest mi, że napisałeś coś czego nie powinieneś. Wyzywanie nas od Białorusi jest po prostu zachowaniem wielce niegodnym i żałosnym, ale znam Cię na tyle, że wiem iż zrobiłeś to w gniewie i nie byłeś tego do końca świadomy. Kogoś innego za takie zachowanie nazwałbym zerem, ale mam do Ciebie szacunek to obejdzie się bez takich ripost.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...