Skocz do zawartości

X zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

ekypa DolnySlask Poludnie w mojej osobie jak najbardziej deklaruje chec przyjazdu nawet na koniec swiata (czyli opcja pokazana przez Vamiego) ale jesli o mnie chodzi to 4-5 dni to absolutne maksimum, na jakie moge sie wyrwac

Fata trza bedzie postawic przed faktem dokonanym ;] i tak pojedzie, gdziekolwiek zjazd by nie byl ;]

 

edyta podpowiada, ze po drodze mijamy Piotrkow, Belchatow i np. Minsk Mazowiecki wiec kogos z tych miast i okolic (Gabe? :> ) mozna zabrac

Odnośnik do komentarza

Wiesz, do Siematycz to ja mam 2h drogi, więc nawet w kolejce do prysznica bym nie stał ;)

 

Ja tradycyjnie nic nie obiecuję, ale może wpadnę z wizytą gościnną na jedną noc ;) Tym razem - nawet jeśli samemu przyszło by jechać - kwestie finansowe to jakieś drobniaki

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Alternatywne ośrodki spełniające nasze wymagania:

 

http://www.morena-sielpia.com.pl/

 

Sielpia koło Kielc. Pobyt poniżej 7 dni 35 zł od osoby za dobę w domkach z węzłem wodnym i prysznicem. Trochę dużo.

 

http://ptaszyniec.prv.pl/

 

Bocheniec koło Kielc. 150 miejsc noclegowych w domkach campingowych z pełnym węzłem sanitarnym. O cenę trzeba się zadzwonić spytać. Ośrodek wygląda ciekawiej niż pierwszy.

 

Sielpia to chujnia jakich mało, Bocheniec dużo lepsza opcja. Jak będzie taka potrzeba mogę podjechać, zrobić foty, dogadać termin itd.

Odnośnik do komentarza

Sielpia to masakra. Za to Pieczyska to był luksus! Wszystko wskazuje na to że jednak te wakacje będę miał, więc mogę siedzieć ile wlezie. Mogę po drodze pozabierać ludzi :D Ktoś jedzie z naszych okolic? Dacek, Nigel? Kto z Wrocka? Kamtek, T-m?

 

Jeśli jednak zjazd pokryje się z Castle Party (29 lipca-1 sierpnia), to niestety odpadam.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Dzwoniłem, sytuacja wygląda tak:

 

Domki piętrowe x6 (3 pokoje) w systemie 2+2+4 osób

Domki piętrowe x6 (2 pokoje) w systemie 2+2+5 osób

Domki parterowe x6 (2 pokoje) w systemie 3+4 osób

 

Ogólnie miejsc jest 150 w całym ośrodku.

W każdym domku pełen węzeł sanitarny, tj prysznic, wc, umywalka.

 

Z atrakcji:

- rzeka i kajaki

- korty tenisowe

- trawiaste boisko do nożnej

- kąpielisko niedaleko ośrodka + zalew 2km od ośrodka

- nauka jazdy konnej

- zadaszone miejsce na ognisko czy grilla

 

Z tego co kojarzę to miejsce to:

- sklepy są niedaleko

- zalew Bolmin jest całkiem całkiem, przebadany także można śmiało się kąpać

- do jaskini Raj jest rzut beretem, także można się autkiem przejechać i pozwiedzać

- muzeum wsi kieleckiej j/w

- na upartego z 20-25km jest tor Miedziana Góra gdzie można pojeździć na gokartach

- do zamku w Chęcinach też jest rzut beretem

 

W sumie położenie jest dosyć centralne i na te 5-6 dni znajdzie się sporo rzeczy do zobaczenia. Nudzić się nikt nie będzie.

 

Teraz co do ceny i terminu, Pani jest jak najbardziej na tak od dnia 29 lipca (ile dni to konkretnie dogadamy kiedy będzie jakaś już wersja ostateczna). Cena za 1 osobę wynosi 40zł. Z pełnym wyżywieniem, bo i to jest możliwe cena wynosi 75 zł. W wyżywienie wchodzą 2 ciepłe posiłki na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Pytałem o to i właścicielka powiedziała, że do końca tygodnia można spokojnie się namyślać. Potem zaczyna się okres rezerwacji dla kolonii itp i może być po ptokach. Zaliczki też jakiejś dużej nie chciała, tyle ile byśmy dali tyle by było ;) No i pytałem czy duży problem będzie jak na przykład 5 osób by nie dojechało i wyjdzie np 35 osób. Problemu nie będzie. To samo tyczy się 5 osób w drugą stronę.

 

Ciśnienia nie ma, jak nie ten ośrodek to inny, znajdzie się coś co będzie odpowiadało wszystkim to wtedy niech bardziej doświadczeni stażem "zjazdowicze" podejmują decyzję. Gdyby jednak miało coś z tego wyjść to w piątek muszę się tam przejechać osobiście i zlecenie wziąć na siebie i zaliczkę wpłacić, z tym problemu nie ma.

Odnośnik do komentarza

Tak, tyle, ze do tego Bocheńca znowu by było w cholere daleko dla "ściany wschodniej" (z Rzekunia mam 344km, a do tego miejsca, co wskazał Vami jest 130 km... W koncu miało być pierwszy raz na Wschodzie, a nie drugi raz na Szkieletczyźnie.

Obiektywnie patrząc ten ośrodek obok Siemiatycz to fatalny pomysł jeżeli chodzi o położenie. Bardziej skrajnego punktu na mapie nie było? Skoro już na siłę chcecie przecisnąć propozycję północno-wschodnią to niech to nie jest przy samej granicy tylko bliżej centrum. Skoro popadamy w takie skrajności to za 2 lata zorganizujemy zjazd nad morzem w Świnoujściu, a za 3 na hałdzie w Jastrzębiu... Zresztą róbcie co chcecie, bo później znów będzie, że ja marudzę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...