Jump to content

Kącik gier wszelakich

Recommended Posts

Okej spotkałem uroczego potworka zwanego lindwurm. 12 chłopa na poziomach 7-10 vs 2 lindwurmy. Efekt? 1 lidwurm i 0 żywego chłopa. Matko bosko co to kurła jest

The Knights Who Say "Ni!" działają już 80 dni. Przeszli daleką drogę od bandy obdartusów do znanej siły militarnej. Kilka miast jest do nich nastawionych przyjaźnie, a dom Armsberg również prowadzi z nimi otwarte stosunki.

Zadania padają jedno za drugim, a coraz bardziej doświadczona kompania potrafi zarżnąć praktycznie wszystko (pomińmy lindwurmy). W ciągu ostatnich 30 dni doszły dwa zgony oba z rąk orków, jeden to Alfred, doświadczony łucznik, który nie zdążył uciec przed wielkim przeciwnikiem i został rozcięty w pół.

Pojawił się też jakiś złowrogi komunikat, coś o jakimś starym imperium, które się odradza, ale niestety mój mózg zawiesił się i w czasie czytania palnął sobie w escape :roll: nie wiem więc czy to jakiś kryzys czy co, ale zauważyłem zwiększenie na drogach ilości nieumarłych, a w czasie walki z 20 bandytami paru nawet wróciło do życia.

Także póki co kompania dalej biega ze zleceniami i zapewne z czasem okaże się czy zbliża się coś nieciekawego.

7 godzin temu, z0nk napisał:

Okej spotkałem uroczego potworka zwanego lindwurm. 12 chłopa na poziomach 7-10 vs 2 lindwurmy. Efekt? 1 lidwurm i 0 żywego chłopa. Matko bosko co to kurła jest

Kuźwa właśnie spotkałem 2 sztuki. Co to za gunwo... Cała kompania poszła się krochmalić...

Ja zacząłem nową kampanię, walka na beginner, reszta na środkowych opcjach. Do tego wziąłem sobie zakrytą mapę, co jest zupełnie nowym doświadczeniem. Dodatkowym wyzwaniem będzie brak włóczni :D

Póki co przeżyłem 17 dni z bodajże 3 zgonami, w tym żaden z początkowych trzech. Nie jest źle.

• Like 1

Moi chłopi przeżyli właśnie starcie z wiedźmą i jednym trollem (tzn jeden nie przeżył). Wiedźma przebiła alpy w kategorii "najbardziej upierdliwi wrogowie" :/

Inwazja nieumarłych trwa. Zlecenie na obronę oblężonego przez nich miasta było długie, monotonne i w większości nietrudne. Dopiero ostatnia fala okazała się godnym rywalem i przez durnotę milicji straciłem dobrego wojownika. Tak to jest jak 3 zombie respią się przez truchła debili lecących na pałę do przodu

Ifrit to kolejny dziwny rywal. Strasznie wkurzający, bardzo niebezpieczny dla strzelców i strasznie wkurzający. Ponadto wkurza strasznie, bo już witasz się z gąską, a tu jebs

china test GIF

Wyszły aktualizacje do Space Haven dodające conieco contentu. Postanowiłem więc zrobić podejście nr 2 lub 3 do USS Enterzłom.

Póki co wygląda jednak jak latający budynek z Fallout 1 lub 2 niż jakikolwiek statek kosmiczny.

image.png.0e610ef9afa9fde3bf6a5c1ab9091bea.png

Ale zasoby mocno ograniczone są, zatem nie ma co silić sie jeszcze na kreatywny wygląd. Grunt że utrzymuje się w całości, gdy wskakuje w prędkość warpową.

A biedę widać na kilometr po paru sekcjach. Ot mostek jest połączony z laboratorium badawczym i... power node.

image.png.7c4ed988980f3535579671a2b354f760.png

Urocze są też kwatery czwórki załogantów, połączone z kibelkiem

image.png.3698f402b6d64872ad714494b36fc09d.png

Najlepiej prezentuje się mess hall czyli kuchnia i miejsce do jedzenia dla załogi. Licze, że ona kiedyś się powiekszy stąd taki duży jej rozmiar :keke:

image.thumb.png.1a5b41e5298e1cf855409148a6dcf7b5.png

Cel tej rozgrywki: stać się potentatem na rynku niewolników

• Like 2