Skocz do zawartości

Przez Bałtyk do sławy


Abruś

Rekomendowane odpowiedzi

Podsumowanie lutego 2006

 

Sytuacja w klubie:

Bilans - -

Bramki - -

- - -

Najlepszy strzelec - -

Najlepszy asystent - -

 

 

Transfery na świecie:

1. Ruslan Fomin [20 lat, UKR 0A/0, OP L / N Ś], Szachtar Donieck -> FC Basel - 10 mln złotych

2. Jamie Rafael Moron [21 lat, KOL 0A/0, N], Millonarios -> Deportivo Cali - 9,75 mln złotych

3. Mikel Markuleta [23 lata, ESP 0A/0, N], Osasuna Pampeluna -> Grasshopper Zurych - 9,25 mln złotych

4. Leandro Amaral [28 lat, BRA 5A/0, N], Portuguesa -> Santa Cruz - 8 mln złotych

5. Dmytro Moldovan [18 lat, UKR 0A/0, N], Szachtar Donieck -> Lokomotiw Moskwa - 7,5 mln złotych

 

Transfery w Polsce:

1. Rafał Grzelak [23 lata, POL 0A/0, OP L], Pogoń Szczecin -> Groclin Grodzisk Wlkp. - 3,5 mln złotych

2. Maciej Iwański [24 lata, POL 0A/0, OP Ś], Zagłębie Lubin -> Legia Warszawa - 2,5 mln złotych

3. Dariusz Zjawiński [19 lat, POL 0A/0, N], Legia Warszawa -> Pogoń Szczecin - 1,9 mln złotych

4. Maciej Truszczyński [24 lata, POL 0A/0, O PŚ / P P], Wisła Płock -> Zagłębie Lubin - 1,8 mln złotych

5. Wojciech Lobodziński [23 lata, POL 0A/0, OP PŚ / N], Zagłębie Lubin -> Legia Warszawa - 1,6 mln złotych

 

 

Ligi w Europie:

Dania - Brondby IF [+11]

Finlandia - -

Niemcy - Bayern Monachium [+0]

Polska - Wisła Kraków [+5]

Rosja - -

Szwecja - -

 

Mecze reprezentacji Polski:

Towarzyski: Turcja 2:0 Polska

 

 

Ranking światowy:

1. Meksyk [982], 2. Brazylia [846], 3. Hiszpania [843], ..., 51. Polska [597]

----------

Lucas07 - To już chyba wolę dorwać jakiś "cudowny" zespół :keke:

Kwiti - A żem głupi i zapomniał :P

Odnośnik do komentarza

W końcu ktoś się zgłosi, zobaczysz :przytul:

Tak, na pewno. Za rok, może dwa :keke:

Najbardziej mnie rozbraja w podsumowaniu miesiąca:

 

Sytuacja w klubie:

Bilans - -

Bramki - -

- - -

Najlepszy strzelec - -

Najlepszy asystent - -

 

:keke:

 

 

Ups, czyżby coś było nie tak? :keke:

Odnośnik do komentarza

Podsumowanie marca 2006

 

Sytuacja w klubie:

Bilans - -

Bramki - -

- - -

Najlepszy strzelec - -

Najlepszy asystent - -

 

 

Transfery na świecie:

1. Erlend Hanstveit [25 lat, NOR 4A/0, O / P L], SK Brann -> Rosenborg BK - 9,5 mln złotych

2. Sead Zilic [23 lata, BOŚ 0A/0, N], Istanbulspor -> Rosenborg BK - 7,75 mln złotych

3. Lucas [20 lat, BRA 0A/0, N], Marila -> Al-Arabi (QAT) - 6,75 mln złotych

4. Harol Guillermo Romana [18 lat, KOL 0A/0, N], Huila -> Millonarios - 5,75 mln złotych

5. Olafur Orn Bjarnason [30 lat, ISL 20A/0, LB / O Ś / DP], SK Brann -> Rosenborg BK - 5 mln złotych

 

Transfery w Polsce:

1. Fabinho [22 lata, BRA 0A/0, O / DBP L], Pogoń Szczecin -> Al-Arabi (QAT) - 2,75 mln złotych

2. Jean Paulista [28 lat, BRA 0A/0, OP LŚ / N Ś], Wisła Kraków -> Real Salt Lake City - 0 złotych

3. Wojciech Plumen [19 lat, POL 0A/0, N], Lechia Gdańsk -> ZLiN Homel - 0 złotych

4. Marcin Madrochowski [21 lat, POL 0A/0, O P], Zagłębie Lubin -> FK Homel - 0 złotych

5. Paweł Łukasik [20 lat, POL 0A/0, N], Zawisza Bydgoszcz -> ZLiN Homel - 0 złotych

 

 

Ligi w Europie:

Dania - Brondby IF [+7]

Finlandia - -

Niemcy - HSV Hamburg [+3]

Polska - Wisła Kraków [+10]

Rosja - Rubin Kazań [+0]

Szwecja - -

 

Mecze reprezentacji Polski:

Towarzyski: Turcja 2:0 Polska

 

 

Ranking światowy:

1. Meksyk [965], 2. Brazylia [846], 3. Hiszpania [843], ..., 50. Polska [597]

 

----------

net - A mogłem wyjechać na zmywak do Anglii ;(

Sławoj - Prawdę przecież piszę :P

Vetr - Choć raz prawdę napisałeś :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Wraz z początkiem kwietnia, sytuacja w życiu Konusonogiego miała się zmienić. Zadzwonił telefon...

 

- Witam serdecznie, Horst Heinrichts z tej strony. Czy rozmawiam z Panem Piotrem Konusonogim? - Człowiek łamanym angielskim zaczął wymawiać kolejne słowa, łącząc je w jedno zdanie.

- Tak, o co chodzi?

- Dzwonię do Pana, gdyż mam przygotowaną ofertę dla nowego trenera mojego klubu i chciałbym się z Panem umówić na rozmowę. Czy byłby Pan zainteresowanym spotkaniem?

- A przepraszam bardzo, co to za klub? Podejrzewam, że z Niemiec, słysząc Pański akcent - Konusonogi błyszczał na każdym kroku.

- Tak tak, to jest niemiecki klub. Jego nazwa nie powinna być Panu obca - Alemannia Aachen.

- Alemannia...

 

Konusonogi powtórzył nazwę klubu, po czym zamilkł. Oczka mu zaświeciły się z radości, a serce podskoczyło aż do samego gardła. Nie potrafił nic powiedzieć, a i wzrok latał mu na wszystkie strony. Nagle ujrzał kalendarz i ocknął się... Karta kalendarza pokazywała pierwszy kwietnia. Umysł Polaka otrzeźwiał, a ten odruchowo krzyknął w słuchawkę:

 

- Proszę sobie ze mnie żartów nie robić. Ja rozumiem, że dzisiaj jest Prima Aprilis, ale to wcale nie znaczy, że z takich spraw można sobie jaja robić. Do widzenia i proszę do mnie nie dzwonić.

- Ale...

 

Słuchawka wróciła z hukiem na swoje miejsca, a dumny z siebie Konusonogi wrócił na fotel. Po godzinie dotarło do niego, że to nie były jaja... Dotarło do niego, że jest ktoś taki jak Horst Heinrichts, a Alemannia Aachen została bez trenera. Szybko złapał za telefon i wykręcił numer.

 

- Tak słucham? - To już nie był ten sam głos co wtedy. Ten sam człowiek, ale głos zupełnie inny...

- Ja... Ja... Ja... - Zero konkretów, a same poplątane słowa...

- Proszę sobie ze mnie jaj nie robić, Panie Konusonogi. Bardzo mi przykro, ale umówiłem się już na rozmowę z kimś innym. Dziękuję, do widzenia.

 

Po kilku dniach, w piłkarskich gazetach widniały tytuły: Eduard Geyer nowym trenerem Alemannii Aachen.

 

----------

Vetr - Na razie Irak, Iran i Togo wyprzedziły Polaków, a na dobrej drodze jest Trynidad i Tobago oraz Bahrajn :keke:

Priest - Tak jest ciekawiej :P

Odnośnik do komentarza

Podsumowanie kwietnia 2006

 

Sytuacja w klubie:

Bilans - -

Bramki - -

- - -

Najlepszy strzelec - -

Najlepszy asystent - -

 

 

Transfery na świecie:

1. Jandson [19 lat, BRA 0A/0, N], Avai -> Dynamo Kijów - 9,25 mln złotych

2. Alexey Skvernyuk [20 lat, BLS 0A/0, N], Czornomoriec Odessa -> Dnipro Dniepropietrowsk - 8 mln złotych

3. Lee Seong-Nam [27 lat, ROS 15A/7, OP LRŚ / N Ś], Suwaon -> Seongnam - 4,75 mln złotych

4. Noureddine Deham [28 lat, ALG 0A/0, N], MC Alger -> Szachtar Donieck - 4 mln złotych

5. Hernani [22 lata, BRA 0A/0, LB / O Ś], Korona Kielce -> Fluminense - 3,75 mln złotych

 

Transfery w Polsce:

1. Hernani [22 lata, BRA 0A/0, LB / O Ś], Korona Kielce -> Fluminense - 3,75 mln złotych

2. Grazvydas Mikulenas [32 lata, LIT 12A/1, N], Ruch Chorzów -> Ekranas Poniewież - 160 tys. złotych

3. Marcel Licka [28 lat, CZE 0A/0, OP Ś], Groclin Grodzisk Wlkp. -> Szkendija - 0 złotych

4. Bartłomiej Wilk [32 lata, POL 0A/0, O Ś / DP], - -> Drwęca Nowe Miasto Lubawski - wolny transfer

5. Paweł Kutaszewicz [25 lat, POL 0A/0, OŚ], - -> Piast Gliwice - wolny transfer

 

 

Ligi w Europie:

Dania - Brondby IF [M]

Finlandia - -

Niemcy - Bayern Monachium [+1]

Polska - Wisła Kraków [M]

Rosja - Spartak Moskwa [+2]

Szwecja - IKF Goteborg [+0]

 

Mecze reprezentacji Polski:

Towarzyski: Turcja 2:0 Polska

 

 

Ranking światowy:

1. Meksyk [938], 2. Brazylia [850], 3. Hiszpania [843], ..., 51. Polska [597]

 

----------

net - Dzięki.

Vetr - I hate you :x

Odnośnik do komentarza

Liga Europejska /finał/

|FRA| Auxerre 4:1 Villarreal CF |ESP|

Johan Radet, Leider Calimenio Preciado, Suazo, Kanga Akale | Senna

 

Liga Mistrzów /finał/

|ITA| Juventus Turyn 1:1 (karne 3:2) Bayern Monachium |GER|

David Trezegeut | Roque Santa Cruz

 

 

Podsumowanie maja 2006

 

Sytuacja w klubie:

Bilans - -

Bramki - -

- - -

Najlepszy strzelec - -

Najlepszy asystent - -

 

 

Transfery na świecie:

1. Mehrzad Madanchi [21 lat, IRN 0A/0, OP Ś], Persepolis -> Pass - 8,25 mln złotych

2. Park Dong-Hyuk [27 lat, KPD 20A/0, O Ś], Ulsan -> Seongnam - 4,75 mln złotych

3. Gabriel Alvez [31 lat, URU 8A/1, N], Danubio -> Defensor Sporting - 4,25 mln złotych

4. Renan [18 lat, BRA 0A/0, N], Cruzeiro -> Botafogo - 4 mln złotych

5. Marouane Zemmama [22 lata, MAR 0A/0, P Ś], Raja Casablanca -> Wydad Casablanca - 3,25 mln złotych

 

Transfery w Polsce:

1. Norbert Zając [17 lat, POL 0A/0, O P], Pogoń Szczecin -> - - zwolniony z klubu

2. Marcin Podgórski [17 lat, POL 0A/0, N], Pogoń Szczecin -> - - zwolniony z klubu

3. Dawid Kawiak [17 lat, POL 0A/0, P LŚ], Podbeskidzie Bielko-Biała -> - - zwolniony z klubu

4. Dawid Jędrzejczak [23 lata, POL 0A/0, P LŚ], - -> Unia Janikowo - wolny transfer

 

 

Ligi w Europie:

Dania - Brondby IF [M]

Finlandia - Tampere United [+6]

Niemcy - Bayern Monachium [M]

Polska - Wisła Kraków [M]

Rosja - Amkar Prem [+0]

Szwecja - Goteborgs IKS [+3]

 

Mecze reprezentacji Polski:

 

 

Ranking światowy:

1. Meksyk [938], 2. Hiszpania [843], 3. Brazylia [834], ..., 51. Polska [597]

Odnośnik do komentarza

Norrkoping, 16.06.2006

W imieniu zarządu,

Magnus Backlund

Trener Eneby BK

Szanowny Pan

Piotr Konusonogi

bezrobotny trener

 

 

Z wielką radością informujemy, iż został Pan przyjęty na stanowisko menadżera klubu Eneby BK, grającego obecnie w Div 2 Vastra Gotaland w Szwecji. Prosimy o jak najszybsze przybycie do Norrkoping, w stanie pełnej trzeźwości ciała i umysłu.

 

Powody, wybrania Pańskiej osoby na to stanowisko, są dwa. Po pierwsze, poszukujemy osoby zupełnie nieznanej i poszukującej wrażeń w każdej dziedzinie życia. Osoby, która nie boi się podjąć walki z największym złem, jakie może dotknąć klub piłkarski, a jednocześnie ma jaja, aby powiedzieć "nie" kilku osobom. Drugim, też jakże ważnym i istotnym powodem, z pewnej strony bardzo wpływającym na naszą decyzję, jest to, że przez dwa miesiące, od wypuszczenia informacji w świat, nie znalazł się ani jeden chętny na prowadzenie klubu.

 

Prosimy o jak najszybsze przybycie do Szwecji, w celu poznania sztabu szkoleniowego oraz zawodników, jakich będzie miał Pan do dyspozycji, a także sfinalizowania kontraktu, wartego tysiąc sto szwedzkich koron tygodniowo.

 

Z poważaniem

Magnus Backlund

 

----------

Vetr - Specjalnie na Twoje życzenie, zaraz będziesz miał jakieś mecze :)

Lucas07 - Dobrze gada, polać mu!

Lagren - Taaaa... Zwłaszcza, że siedzi w Wiśle Płock :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...