Skocz do zawartości

MKS Pogoń Szczecin


Hammer

Rekomendowane odpowiedzi

Dość tej farsy... Jak nie wywalą tego trenerskiego dyletanta w przeciągu tygodnia, to na koniec rundy możemy znaleźć się w strefie spadkowej. Chociaż w sumie nie wiem, czy nie lepiej byłoby już przeczekać (czyt. przegrać) do końca rundy i nie zrobić jakiejś poważnej czystki - rozpoczynając od 'trenera', a kończąc na 2/3 składu...

Odnośnik do komentarza

to jest żenujące wręcz, że jest przyzwolenie kibiców na taką padakę i to co się dzieje w MKS Pogoń czy GKS Katowice, hurraoptymistyczne prognozy, sprzedaż biletów na europejskie puchary wręcz, a czas zweryfikował, to samo w Niecieczy, wielu zawodnikóW z e-klasową przeszłością z dużymi kontraktami. Nikt chyba nie nauczył się na przykładzie KS Górnika Zabrze czy Cracovii teraz, że budowanie drużyny w 1 sezon się nie uda, co niektórym przydałby się zimny prysznic

Odnośnik do komentarza

to jest żenujące wręcz, że jest przyzwolenie kibiców na taką padakę i to co się dzieje w MKS Pogoń

 

 

Frekwencja na meczu z Niecieczą pokazuje, że żadnego przyzwolenia nie ma, bo i nie może być. ;)

 

A Pogoń z każdym meczem pokazuje, że jest drużyną pełną gwiazdorów-panienek, którzy nie potrafią walczyć, jak powinno się robić w 1. lidze. Szkoda...

Odnośnik do komentarza

Podobno niemal pewny jest Artur Płatek. Na razie to nigdzie nie potwierdzone, ale mam nadzieję, że taki będzie wybór. Mimo tego, że jest młody i ma niezbyt duże doświadczenie, to wprowadził Jagiellonię do Ekstraklasy i podłożył podwaliny pod obecny zespół Probierza. Mam nadzieję, że to prawda, bo kolejnego wynalazku w stylu np. Rafałowicza albo Adamczuka nie zniosę ;-)

 

No i co do obcięcia płac. Za co Petaszinho kupi sobie teraz żel, albo na balety pójdzie? :(

Odnośnik do komentarza

Najpoważniejszym problemem Płatka w Jagiellonii była właśnie nieumiejętność zapanowania nad bandą trzymającą władzę w drużynie. Dopiero po jego zwolnieniu przyszedł Probierz i rozgonił towarzystwo.

Płatek to niezły trener, ale podejrzewam, że grajki szybko go zwolnią podobnie jak to było u nas i w Cracovii. No chyba, że chłop się ogarnął i nie pozwoli sobie wejść na głowę.

Odnośnik do komentarza

Na mecz z Niecieczą Stowarzyszenie obniżyło ceny biletów "na młyn" do 5zł, tym razem :

 

Zarząd Pogoni Szczecin S.A. podjął decyzję o obniżeniu cen biletów na to spotkanie Portowców z GKS-em Katowice w całej strefie 2. Bilety na sektory 11, 12, 13, 14, 15 i 16 kosztować będą 5 złotych!

 

Z pewnością, gdy będę na siłach to wybiorę się na ten sektor, aczkolwiek martwi druga sprawa:

Dzisiaj Gazeta Wyborcza podała informację o wstrzymaniu finansowania Pogoni przez miasto. Dla Portowców jest to fatalna wiadomość, biorąc pod uwagę , że do budżetu Pogoni z miasta wpływało rocznie około 3,3 mln złotych brutto.

 

 

 

Niestety nie udało nam się uzyskać oficjalnej wypowiedzi z miasta. Jedyne czego się dowiedzieliśmy to potwierdzenie, że miasto nie ma zamiaru przelewać na konto Pogoni ostatniej transzy pieniędzy. Działacze Pogoni uznają, że miasto nie miało prawa do tego typu działań. Do klubu dotarło już podobno pismo z urzędu, które obecnie jest analizowane przez prawników spółki. Twierdzą jednak, że pieniądze im się należą, gdyż punkt mówiący o zajmowaniu miejsca poniżej 10 lokaty jest źle skonstruowany.

 

Za pogon.v.pl

 

Chodzi mniej więcej o to, że miasto nie chce zapłacić 125 tysięcy złotych wynikających z umowy (za listopad), bo jak sądzi ma prawo renegocjować umowę w razie złego budowania wizerunku klubu (Nazwanie kibiców szczurami) oraz słabych wyników sportowych (10 miejsce), z kolei zarząd twierdzi, że mogą, ale tylko 20 %....

Wszyscy obrażeni na wszystkich.

 

Zapewne wszystko wyjaśni się po wyborach. Byle nie Krzystek...

Odnośnik do komentarza

Przegraliśmy z Odrą na wyjeździe 2:0. Płatek na konferencji po meczu krytykował piłkarzy, co nie dziwi, ale... Sam też się nie popisał. Wyszliśmy z jednym napastnikiem, Dziubą, który jednak ostatnio więcej grał w pomocy, a do tego nigdy nie był super snajperem. Na ławce jeden z filarów - Moskalewicz, to nie mogło skończyć się dobrze.

 

Artur Płatek ( Pogoń Szczecin): W I połowie straciliśmy bramkę ze stałego fragmentu gry. W ii połowie stworzyliśmy jedną lub 2 sytuacje, gdybyśmy je wykorzystali, być może wynik byłby inny. Przegraliśmy - trudno. Chciałbym pogratulować trenerowi Skrobaczowi. Chciałbym też zaapelować do swoich piłkarzy: I liga jest nastawiona na wielką walkę, w składzie w którym graliśmy dziś możemy w przyszłości sobie nie poradzić. Jak tak dalej będzie to w rundzie wiosennej będziemy grali tylko o utrzymanie, a o awansie nie ma mowy.

 

W czwartek ostatni mecz rundy z GKS-em Katowice, wątpię by piłkarzykom chciało się jeszcze coś ugrać, ale powiem ostatni raz w tym roku:

Walczyć, Pogoń walczyć!

Odnośnik do komentarza

Dam sobie głowę uciąć, że piłkarzykom nie będzie się chciało starać, bo i tak większość z nich zdaje sobie sprawę z tego, że ich los jest już raczej przesądzony. Nie wierzę, żeby Płatek nie chciał zrobić jakiejś rewolucji kadrowej w zimie - inna sprawa, że nie mam pojęcia skąd weźmie na to kasę ;)

Odnośnik do komentarza

Po porażce w Kluczborku Marcin Bojarski, kolokwialnie rzecz ujmując,” nie owijał w bawełnę”. - Po meczu z Podbeskidziem powiedzieliśmy sobie, że w ośmiu następnych spotkaniach, mamy wygrać siedem spotkań. W najgorszym wypadku założyliśmy sobie że odniesiemy sześć zwycięstw i dwa remisy . Teraz dopuszczam do siebie tylko to, że w siedmiu ostatnich kolejkach wygrywamy sześć spotkań i jedno remisujemy. Jeśli będzie inaczej, to uznam, że pomimo tego, że mój kontrakt będzie obowiązywał przez półtora roku, to Pogoń zasługuje na zawodników dużo lepszych ode mnie – stwierdził po meczu Bojarski.

pogon.v.pl

Jak zapowiadał tak się stało..

Bądź co bądź, Bojar był jednym z nielicznych (jedynym?) zawodnikiem, który tej jesieni zapierdalał na boisku, bez względu na wynik. Oby po tej rundzie, w zespole znalazło się jeszcze kilku zawodników, którzy mają krztynę honoru i postąpią tak jak Bojar.

Odnośnik do komentarza

Pogoń Szczecin, czyli jak niemożliwe staje się możliwe. Ten mecz to najlepsze podsumowanie całej tej rundy, która na całe szczęście się skończyła. Teraz już wiem, że dobra gra w tym meczu to było jedynie złudzenie z powodu fatalnej postawy GieKSy - kiedy tylko goście zaczęli grać w piłkę, nie mieli żadnych problemów ze zdobyciem 3 goli w... 5 minut. Przemarzłem, przemokłem, zdarłem gardło i naprawdę byłem przekonany, że w końcu wygrają. Brak słów...

 

PS Juszczak na plus, chociaż gdyby trafił z tych 10 metrów to może byłoby 4:4 ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...