Skocz do zawartości

FM 2010


Gietz

Rekomendowane odpowiedzi

1. załóżmy że poustawia się zawodnikom wysokość zarobków - tylko kto to zrobi dla wszystkich klubów bez researcherów, co zrobić z zawodnikami na free którzy na dzień dobry życzą sobie 40-50k zł, zawodnikami właśnie przetransferowanymi, czy tymi których nie znasz długości kontraktu? sprawa do poprawy, ale sami tego tematu nie ogarniemy, a stosunek SI do naszego kraju jest dobrze znany.

2. imho zawodnik powinien dostać -7 czy -8 po obejrzeniu jego gry, a nie dlatego że ma 15-16 lat. poza tym w naszych warunkach taki chłopak gra w juniorach, od tego daleka droga żeby podpisać kontrakt zawodowy, potem próba przebicia w Młodej Ekstraklasie i ciężko ustawić komuś takie PA po obserwacji meczów juniorskich, w których bardzo często gra się ze zdecydowanie słabszymi rywalami z regionu, a brak rozgrywek na szczeblu ogólnopolskim.

Odnośnik do komentarza

To co znalazłem w polskiej lidze po załadowaniu brazylijskiego QSa, głównie błędy w historii:

 

Wallace - w roku 2007 powinno być Mogi Mirim EC (klub jest w bazie), transfer do Floty w sezonie 2007/2008 (21 spotkań/1 gol) a nie później, usunięcie zdublowanego wpisu o sezonie 08/09 w Łęcznej

 

Moledo - w sezonie 2003 i 2004 młodzieżowe drużyny Bonsucesso, 2005 AD São Caetano i dopiero potem Santos

 

Marcelo Sarvas - do Szwecji nie trafił z Corinthians tylko z Noroeste gdzie grał w roku 2003, w Karlskonie był tylko sezon a nie dwa

 

Hermes - dziura w historii występów między 1999 a 2002 rokiem -> http://www.90minut.pl/kariera.php?id=4118

 

Thiago Rangel - niepełna historia, włącznie z rokiem w Portugalii -> http://www.90minut.pl/kariera.php?id=10612

 

Edi Andradina - brak informacji o dwóch sezonach w rosyjskim Arsenale Tuła (45 goli) i znajomości języka (cytat), klubach młodzieżowych, nie wiem czy nie jest też namieszane w klubach japońskich, w tym się gubię :/ zjedzony też sezon w Pogonii (2004/2005). IMO Edi zasłużył też na cechę ,,cofa się po piłkę do pomocy'' bo rzadko gra na szpicy, raczej jako drugi napastnik. W planach na przyszłość trener młodzieży, trener ogólny na 1/20.

 

- Dosyć dobrze mówisz po polsku. Sam się uczyłeś naszego języka, czy chodziłeś na jakiś kurs?

-Jak przyjechałem do Polski, to na początku mówiłem po rosyjsku. Dużo już rozumiem, umiem czytać, ale ciężko mi jeszcze rozmawiać. Czasem brakuje mi słów. (...) Cztery lata jestem w Polsce, chciałbym bardzo dobrze mówić w tym języku, wszystko rozumieć i poprawnie pisać. Pisanie jest dla mnie najtrudniejsze.

 

(...)

 

- Jako trener?

-To jest moje marzenie. Nie chcę pracować z profesjonalistami, tylko z dziećmi. Będę chciał przekazać im to, czego nauczyłem się przez dwadzieścia lat, grając w Brazylii, Rosji, Japonii i w waszej lidze. Myślę o tym, żeby skończyć kurs trenerski w Brazylii, będzie mi łatwiej niż w Polsce.

 

- Hernani - brak sezonu 2003/2004 w Górniku (6/0 goli)

- Edson - brak osiągnięć (ale to może wynikać z wersji demo) takich jak Puchar Brazylii 2002, finał Pucharu UEFA, brak sezonu 2002 w Corinthians

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zakupiłem FM-a i widzę, że kod gry trochę narozrabiał w robionym przeze mnie Starcie Otwock.

 

1. Zaniżone wartości atrybutów i CA u zawodników względem innych drugoligowców (najbardziej przepakowani gracze Niecieczy)

2. Pomieszane kolory skóry - niektórzy Polacy są czarni!

3. Pozmieniane kolory strojów (spodenki z trzeciego kompletu w trzecim. Dublujące się w trzecim komplecie koszulki drugiego zestawu)

4. Brak pełnej nazwy klubu (Otwocki Klub Sportowy Start Otwock lub OKS Start Otwock)

5. Nie wiem skąd w rywalach klubu - Polonia Warszawa?

6. Stan murawy - bardzo dobry, a chyba wszyscy widzieli stan murawy w spotkaniu z Ruchem (sprawa jakości murawy ciągnie się już długo)

 

Hmmm dużo zmian w stosunku do tego co wysłałem.

Mam pytanie do bardziej doświadczonych researcherów czy często takie kwiatki się zdarzają???

No i kiedy będę mógł to poprawić?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...