Skocz do zawartości

Scenowy Peryskop


Rekomendowane odpowiedzi

No fajnie, ładnie i "fokle" cudownie, ale od kiedy ja jestem moderatorem na CMF? :lol:

 

A tak poza tym, w pytaniu "dlaczego SP nie jest jeszcze w opowiadaniach!?" - nie dość, że walnęliście kolejność wykrzyknika i znaku zapytania, to jeszcze zamiast tego pierwszego daliście... Nie wiem, to jest "i", czy też może "¡", jak to jest używane w Hiszpanii? :P

 

Ale w sumie miło przeczytać coś o sobie, zwłaszcza, że w ogóle się spodziewałem się zauważenia mojego SP :P

Odnośnik do komentarza

Zawsze wydawało mi się, że Vetr jest w gronie Moderatorów na forum, aż nie myślałem żeby sprawdzić :P

 

Fajnie, nigdy nie byłem, a tu mnie ktoś bierze za moda :D

 

PS W rzeczywistości dostaliśmy cynk od ModTeamu, spodziewaj się nominacji

 

Taa... Chyba za moje piękne niebieskie oczy :lol:

 

Dostanie uprawnienia moderatorskie we własnym opowiadaniu

 

Te to już mam, jak na Przyjaciela CMF przystało :D

 

Na plus niezła relacja ze zlotu i spora kompresja pliku, choć ciągle cierpią na tym obrazki.

 

Ale co ciekawe, moje zdjęcie z meczu ma ma ostrość brzytwy :P

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Rzeczywistość kontra marzenia 1:0. W dniu dzisiejszym miał pojawić się piąty numer "Scenowego Peryskopu", ale się nie pojawi. Powód? Bardzo prozaiczny - brak rąk do pracy. Zin na pewno miał spory potencjał, ale w starciu z realiami okazało się, że brakuje czasu, aby rozkręcać ten projekt. Studia, szkoła, życie osobiste/towarzyskie i cała masa innych rzeczy jednoznacznie pokazały, że w "produkowanie" zinu można się bawić, jeżeli jest czas (zin startował przed wakacjami), w innym przypadku nie ma na to szans.

 

Nie bardzo jest co się rozwodzić nad tematem, oddając słuszność wszystkim, którzy skazywali projekt na upadek (ani to pierwszy, ani ostatni na scenie). Piąty numer na pewno ukaże się, choćby ze względu na te kilka tekstów, które udało się zgromadzić. Termin - do końca września. A co później? Szczerze mówiąc ze swojej strony - nie mam pojęcia. Pisałem się na ten projekt jako współpracownik i pozostaje mi tylko oddać głos osobom, które bezpośrednio stały za stworzeniem zinu.

Odnośnik do komentarza

Rzeczywistość kontra marzenia 1:0. W dniu dzisiejszym miał pojawić się piąty numer "Scenowego Peryskopu", ale się nie pojawi. Powód? Bardzo prozaiczny - brak rąk do pracy. Zin na pewno miał spory potencjał, ale w starciu z realiami okazało się, że brakuje czasu, aby rozkręcać ten projekt. Studia, szkoła, życie osobiste/towarzyskie i cała masa innych rzeczy jednoznacznie pokazały, że w "produkowanie" zinu można się bawić, jeżeli jest czas (zin startował przed wakacjami), w innym przypadku nie ma na to szans.

 

Nie bardzo jest co się rozwodzić nad tematem, oddając słuszność wszystkim, którzy skazywali projekt na upadek (ani to pierwszy, ani ostatni na scenie). Piąty numer na pewno ukaże się, choćby ze względu na te kilka tekstów, które udało się zgromadzić. Termin - do końca września. A co później? Szczerze mówiąc ze swojej strony - nie mam pojęcia. Pisałem się na ten projekt jako współpracownik i pozostaje mi tylko oddać głos osobom, które bezpośrednio stały za stworzeniem zinu.

 

Szkoda :/ Ale dobrze, że się załapałem chociaż na ten ostatni odcinek...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...