Skocz do zawartości

Scenowy Peryskop


Rekomendowane odpowiedzi

Ale wywiadów to Wy przeprowadzać nie umiecie: tem z Wymiataczem to kompletna nuda i można odnieść wrażenie, że w kółko pyta się go czy wróci na scenę. Beznadzieja!

Na plus: recenzja Antychrysta - po beznadziejnych recenzjach w zeszłym miesiącu teraz spora niespodzianka.

Odnośnik do komentarza

Fajne teksty Pereza, świetnie się czytało. Prowokacja z wysyłką starego tekstu - genialna. Ktoś dostanie po uszach ;)

 

Wywiad z Wymem - żenada jednak. Za dużo pustosłowia, za mało przypierania do ściany. Żyłek, może nie bierz się za wywiady ;P

 

Ale ogólnie, lepszy numer od poprzedniego. Ciekawe, czy będzie następny, bo nie moge sie doczekać tekstu Vamiego :D

Odnośnik do komentarza
Fajne teksty Pereza, świetnie się czytało. Prowokacja z wysyłką starego tekstu - genialna. Ktoś dostanie po uszach ;)

 

Wywiad z Wymem - żenada jednak. Za dużo pustosłowia, za mało przypierania do ściany. Żyłek, może nie bierz się za wywiady ;P

 

Ale ogólnie, lepszy numer od poprzedniego. Ciekawe, czy będzie następny, bo nie moge sie doczekać tekstu Vamiego :D

 

A kto dostanie nagrodę za szybką odpowiedź i miłą komunikację? :keke: Mam nadzieję, że nie nowy minister, a ówczesny :P

Odnośnik do komentarza

Czyli Perez pisząc na swoim blogu "Świeżo zdymisjonowany Minister Literatury “oficjalki” - M8_PL - poczuł zew wolności i po kilku miesiącach bezpłodności (redakcja ogranicza?) postanowił skorzystać z dobrodziejstw polemiki." minął się z prawdą?

Odnośnik do komentarza
Ale ogólnie, lepszy numer od poprzedniego. Ciekawe, czy będzie następny, bo nie moge sie doczekać tekstu Vamiego :D

 

E? Coś mi z głowy wyleciało?

 

Najwyraźniej.

 

Daję wam 2 miesiące życia :>

 

Czyli 2 numery? No to, co? Publiczny zakład?;] Jak wytrwamy więcej to Vami napiszesz dla Peryskopu jakiś tekst ;).

 

Dil.

Odnośnik do komentarza
Czyli Perez pisząc na swoim blogu "Świeżo zdymisjonowany Minister Literatury “oficjalki” - M8_PL - poczuł zew wolności i po kilku miesiącach bezpłodności (redakcja ogranicza?) postanowił skorzystać z dobrodziejstw polemiki." minął się z prawdą?

Zdymisjonowany? W zasadzie to nie, bo dymisję złożyłem, ale nie otrzymałem na nią odpowiedzi. Powstrzymuję się jednak od udziału w Ministerstwie i nie biorę na klatę żadnej odpowiedzialności, zdaje się, od tekstu Seja.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...