Skocz do zawartości

IX zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Do spalenia? ;)

Spalimy wszystko co nie Odra&Śląsk, co nie kuzyn? :D

Chyba mi nie spalicie odzieży związanej z Lids, bo nogo będę wracał do domu :keke:

 

Qczu jaką łódzię lubisz (taką mającą w miarę rozsądną cenę)? Z czerwoną kartką albo parkowa może być? :P

Odnośnik do komentarza

yeah! wstałem! ;)

 

Feno nie masz sie co martwic, 12 w Pszennie obowiazuje :)

 

Bedziemy sie ociagali w marketach :D pierwsza szama w Ikei na hot dogach za zyla :D , bo o 16 Ziutola odbieramy z Ronda w Kaliszu heee ;)

 

do zoba :piwo:

Odnośnik do komentarza

gra gitara ;] kochana mamusia jeszcze zdazy mi kotleta usmazyc, cobym sobie normalny obiad zjadl bo nastepny pewno dopiero w niedziele pod wieczor ;]

btw. dostalem dzisiaj rate od wujaszka za robote na jego budowie - mam wiecej kasy do wydania: czarno to widze :keke: :keke:

Odnośnik do komentarza

Uwaga GO Poznań, koło Wrześni był wypadek na A2 tira i 2 samochodów osobowych. Od 10 autostrada jest w tym miejscu zablokowana, tylko nie wiem w którym kierunku.

Kilka godzin utrudnień na autostradzie A2

Zablokowana jest północna nitka autostrady A2 prowadząca ze Strykowa do Poznania. Powodem utrudnień jest przewrócona ciężarówka. Policja wyznaczyła objazdy.

Samochody jadące w kierunku granicy z Niemcami kierowane są we Wrześni na drogę krajową nr 92 - poinformował w rzecznik wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak.

 

Droga ma być odblokowana po kilku godzinach.

A, to luz.

Odnośnik do komentarza

Ok, czas spotkania oko w oko odkładam niestety na jubileuszowy - 10 zjazd. Drużyna mi się rozsypała, a samemu po prostu nie opłaca się takiej drogi jechać, tym bardziej żeby przespać noc i wracać. Jakby ktoś mnie wyglądał, to niech nie wytęża wzroku.

Odnośnik do komentarza

Ok, czas spotkania oko w oko odkładam niestety na jubileuszowy - 10 zjazd. Drużyna mi się rozsypała, a samemu po prostu nie opłaca się takiej drogi jechać, tym bardziej żeby przespać noc i wracać. Jakby ktoś mnie wyglądał, to niech nie wytęża wzroku.

 

Piszesz do tych, którzy tam są? Bo wiesz - mogą Cię nie przeczytać :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...