Skocz do zawartości

Polscy kibice


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

A do Ciebie dalej nie dociera klub dostaje karę od związku i ją płaci, w tym czasie kwota kary jest długiem stowarzyszenia w stosunku do klubu, które ją spłaca. Tak to funkcjonuje w większości klubów, po to są te stowarzyszenia.

Odnośnik do komentarza

do pamiętnej akcji z Chorzowa w 2004 sporo zabrakło :)

 

aczkolwiek patrząc na "budowę" stadionu Legii wydawało mi się, że "wykręcenie" czegokolwiek będzie niemożliwe, a tu proszę...

 

zobaczymy jakie sankcje zarządzi komisja, wydaje mi się, że karanie klubu jest ... bezsensowne. beknąć powinni za to indywidualnie kibice, stadion powinien mieć monitoring na takim poziomie żeby te indywidualne jednostki wyłapać

 

ciekaw jestem zdania Bońka w tym temacie

Odnośnik do komentarza

A do Ciebie dalej nie dociera klub dostaje karę od związku i ją płaci, w tym czasie kwota kary jest długiem stowarzyszenia w stosunku do klubu, które ją spłaca. Tak to funkcjonuje w większości klubów, po to są te stowarzyszenia.

Stowarzyszenie są po to by robić rozróby na stadionach? Myślałem że po to by dokarmiać dzieci w domach dziecka i takie tam malunki na złobkach.

Stowarzyszenie jest finansowane przez klub i ze środków tych płaci kary nakładane na klub?

Odnośnik do komentarza
zobaczymy jakie sankcje zarządzi komisja, wydaje mi się, że karanie klubu jest ... bezsensowne.

 

 

Niestety w tym wypadku nie jest, Leśniodorski musi w końcu przejrzeć na oczy i przestać być dobrym gliną. Powinien przestać układać się z „kumatymi”, a zacząć dbać o „januszy”. Jmk wierzy, że stowarzyszenia płacą kary, a to chyba nie do końca jest prawdą. Może jakieś groszowe sprawy pokryją, ale z tego co pamiętam, to wątpię by 800 tysięcy euro, które klub musiał zapłacić na początku tego sezonu zostało pokryte przez SKLW. Teraz pewnie kara także będzie wysoka. A wątpliwe jest też, że SKLW pokryje przyszłe straty spowodowane tym, że mecze będą odbywać się przy pustych trybunach. To wszystko może, i zapewne odbije się, na kondycji finansowej klubu. A później będzie płacz, że Legia nie dość, że się nie wzmacnia, to jeszcze sprzedaje najzdolniejszych młodych.
Wiadomo, że będą mega kary, wiadomo, że akcja jak nie z tej epoki. Teraz przynajmniej mają za co karać, to może zrozumieją, że odpalenie rac nie jest powodem do zamykania stadionu.

 

 

Jeśli istniała realna szansa, że racę będą w jakimś stopniu legalne, to po dzisiejszej akcji (która w tobie jakąś nostalgię za starymi czasami wywołała) prawie na pewno dziś została zaprzepaszczona. Wszystkie argumenty za poluzowaniem zostały dziś przekreślone.
Odnośnik do komentarza

Wielki powrót do starego tematu: Zwierzęta to zwierzęta. Jak to się u mnie w plutonie mawiało: jebać, karać, nie wyróżniać. Przestępców pasowałoby pozamykać, ale sędziny mają pindy zamiast mózgów. Pała, gaz i ciasne drzwi - nic innego nie zostaje dla tych kutasiarzy.

 

Ciągle to samo się powtarza: najlepszą karą jest ta jak najbardziej dotkliwa, wypłacona możliwie najszybciej: pała, kajdanki, 48h. Grzywny są nieściągalne, 14 dni aresztu jest nieskuteczne. Tego typu bydlęta trzeba traktować tak, jak na to zasługują.

Odnośnik do komentarza

Nie no ja pizgam osobiście z tego co przebija się od 3:20 "Zostaw kibica, ej kurwo zostaw kibica" kwintesencja, jak bardzo można nie mieć mózgu. Broń ostra = paru mniej, stowarzyszenia porobią szopki na grobach swoich ziomków, pooddają krew i będzie git.

Odnośnik do komentarza

Nie no ja pizgam osobiście z tego co przebija się od 3:20 "Zostaw kibica, ej kurwo zostaw kibica" kwintesencja, jak bardzo można nie mieć mózgu. Broń ostra = paru mniej, stowarzyszenia porobią szopki na grobach swoich ziomków, pooddają krew i będzie git.

Broń ostra ? Żyjemy w cywilizowanym kraju.

 

Niech wreszcie zrobią mega wielkie kary dla indywidualnych osób, tak jak to zrobili w UK, a szybko skończą się tego typu rzeczy.

Odnośnik do komentarza

No ja bym sobie tylko życzył by kibice skończyli pierdolić jak to "klub to my", jak to wspierają kluby finansowo, jak to są gnębieni za nic i inne kity. Spoko, wy się bawicie, ale to też nie męczcie nikogo tym, że policja bawi się z wami. Gdybyście rzeczywiście chcieli to z łatwością moglibyście skończyć "represje", ale jak coraz częściej widać one wcale nie są bezpodstawne. Błąd, że dotyczą one wszystkich, a nie pojedynczych jednostek i tylko to powinno się zmienić.

Odnośnik do komentarza

Patriotyzm pełną gębą. Najpierw sektoróweczka, później napierdlaneczka między sobą. Wszyscy czczą teraz żołnierzy wyklętych, a nie potrafią uszanowac ich święta. Brawo.

 

 

To są współcześni Żołnierze Wyklęci ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...