Skocz do zawartości

Polscy kibice


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Kacper, ale ja również byłbym niezadowolony, gdybym musiał odprawiać takie cyrki 3 godziny przed meczem. Przecież napisałem wcześniej, że bardzo dobrze, że na jeden z wyjazdów zabrali prawnika i wejście na stadion odbyło się sprawnie. Czytaj uważniej :)

Odnośnik do komentarza

Ale nie rozumiem co bys jeszcze chcial. Najwazniejsza osoba odpowiedzialna za ochrone danych osobowych sie wypowiedziala. Przeciez nie ma paragrafu czego policji nie wolno, maja jedynie w ustawie o policji czy o imprezach masowych wypisane uprawnienia, ale nie ma tam, ze tego i tego nie wolno.

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze: rzeczniczka prasowa GIODO nie jest najważniejsza osobą w tej instytucji. Po drugie: we wspomnianej ustawie o Policji funkcjonariusze mają prawo przechowywać i przetwarzać dane. Jest to nawet napisane w tym artykule.

Dalej zastanawiam się, czy GIODO nie podoba się forma nagrywania danych, czy może np. to, że Policja spisuje wszystkich bez wyjątku. Ty uważasz, że chodzi o "nagrywanie dowodów osobistych". To wszystko tylko domniemania, a ja liczyłem na argumenty.

Odnośnik do komentarza

@jmk, ja nie widzę żadnego problemu z tym, że ktoś nagrywa twarz kibica i jego dowód. Najwyraźniej wcześniej ktoś się posługiwał nieswoim dowodem (taki jeden w Warszawie lubi je kolekcjonować ;))w takiej okoliczności i Policja che mieć pewność, że w razie czego dojdzie kto był na miejscu spisywania.

W Rzeszowie takie nagrania były później wrzucane do neta i publikowane na forach kibicowskich z tego co slyszalem. Wiadomo chyba do czego to prowadzi?

Odnośnik do komentarza

@jmk, ja nie widzę żadnego problemu z tym, że ktoś nagrywa twarz kibica i jego dowód. Najwyraźniej wcześniej ktoś się posługiwał nieswoim dowodem (taki jeden w Warszawie lubi je kolekcjonować ;))w takiej okoliczności i Policja che mieć pewność, że w razie czego dojdzie kto był na miejscu spisywania.

W Rzeszowie takie nagrania były później wrzucane do neta i publikowane na forach kibicowskich z tego co slyszalem. Wiadomo chyba do czego to prowadzi?

W takim wypadku jest to wyraźne naruszenie danych osobowych. O ile to prawda.

Odnośnik do komentarza

Za pośrednictwem naszej strony zwracamy się z apelem do kibiców z Całej Polski o oddawanie krwi dla naszych Biało-Zielonych Braci.

 

Krew możecie oddawać w miejscu Waszego zamieszkania. Ważne by podczas jej oddawania podkreślić, iż jest to krew dla kibiców poszkodowanych w wypadku autokaru.

 

Zachęcamy też do brania pokwitowań.

 

Równocześnie prosimy o informacje kto i ile krwi oddał i w jakim mieście. Byśmy na bieżąco mogli znać sytuację.

 

http://www.lechia.net/index.php?option=com_k2&view=item&id=6775:ruszyla-zbiorka-krwi-dla-kibicow-lechii&Itemid=187

Odnośnik do komentarza

niestety bylem w tym autokarze i to co tam sie stalo jest nie do opisania... obecnie leze we wloclawku na obserwacji ale tylko dlatego bo brat jest powazniej ranny ode mnie i nie chce go samego zostawiac bo co chwila nie pamieta gdzie jest i co sie stalo. patrzac jak kibice w tej smutnej chwili jednocza sie dla nas to az mi.sie plakac chce

 

niestety bylem w tym autokarze i to co tam sie stalo jest nie do opisania... obecnie leze we wloclawku na obserwacji ale tylko dlatego bo brat jest powazniej ranny ode mnie i nie chce go samego zostawiac bo co chwila nie pamieta gdzie jest i co sie stalo. patrzac jak kibice w tej smutnej chwili jednocza sie dla nas to az mi.sie plakac chce

Odnośnik do komentarza

W Szczecinie tez jestesmy z Wami, ruszylismy z oddawaniem krwi, trzymajcie sie.

 

Sam bym oddal krew, gdybym tylko mogl, niestety moja krew jest nienadajaca sie do przetoczenia i nikomu nie pomoze.

 

 

 

W Szczecinie tez jestesmy z Wami, ruszylismy z oddawaniem krwi, trzymajcie sie.

 

Sam bym oddal krew, gdybym tylko mogl, niestety moja krew jest nienadajaca sie do przetoczenia i nikomu nie pomoze.

 

 

Odnośnik do komentarza

dzisiaj kończe nieszczęsny wyjazd do Gliwic. Razem z bratem czekamy na wypis i wracamy do domu. Niestety są jeszcze 2 osoby w śpiączce ale będą transportowane do Gdańska. Chciałbym jeszcze podziękować kibicom ŁKS'u i Anwilu którzy odwiedzali nas i oferowali pomoc. Dzięki

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...