Skocz do zawartości

Polscy kibice


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Przechodzili z tragarzami.

 

Medialny, bo "kibole" W i C nic z tym wspólnego nie mieli.

Ale te szaliki pojednawcze fizycznie istnialy czy nie istnialy? Bo jesli istnialy, to zaden medialny wymysl. Chyba ze jest jakis jednoznaczny dowod, ze to ktos z mediow zlecil ich produkcje...

 

Istnieje też fan page, np.

https://www.facebook.com/termalicafcwloclawek/?fref=ts

A wiesz co to znaczy?

Tyle co te szaliki, nic. To, że ileś osób sobie to wymyśliła i wydała szaliki nie oznacza, że grupy kibicowskie za tym stały.

 

Już nie mówię, że Szczecin nazywają "zachodniopomorską prowincją", a jest większy od Chorzowa czterokrotnie :D

 

Chyba chodziło o poziom jaki wtedy był u nas, Lipski jest z Salosu, a my wtedy byliśmy w niskiej lidze.

 

 

 

 

Jeszcze przed meczem, w miejscowości Jeżewo funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku podczas kontroli pojazdów, którymi podróżowali kibice Wisły Kraków zabezpieczyli w sumie 5 maczet, 3 miotacze ognia, 2 pałki teleskopowe, rękawice bokserskie, rękawice do walk MMA, 2 kominiarki, 2 sztuki ochraniaczy na szczęki, osłonę na twarz, kask ochrony oraz flarę świetlną.

Ale to policja to jest. Przecież ewidentnie widać, że chłopaki chcieli sobie tylko ognisko zrobić (maczety na przygotowanie drewna, miotacze na rozpalenie ognia) ;)

Może jednak pojechali na szkolę przetrwania.

 

Ciekawe co na to jmk

 

 

Patrz niżej.

 

 

 

 

 

Jeszcze przed meczem, w miejscowości Jeżewo funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku podczas kontroli pojazdów, którymi podróżowali kibice Wisły Kraków zabezpieczyli w sumie 5 maczet, 3 miotacze ognia, 2 pałki teleskopowe, rękawice bokserskie, rękawice do walk MMA, 2 kominiarki, 2 sztuki ochraniaczy na szczęki, osłonę na twarz, kask ochrony oraz flarę świetlną.

Ale to policja to jest. Przecież ewidentnie widać, że chłopaki chcieli sobie tylko ognisko zrobić (maczety na przygotowanie drewna, miotacze na rozpalenie ognia) ;)

Może jednak pojechali na szkolę przetrwania.

 

Ciekawe co na to jmk

 

no jak co jmk... była zadyma? coś się komuś stało? mamy bezpieczne stadiony... (aż mi się kurwa kojarzy ucho prezesa: "Polcy i Polacy, przez 8 lat(...)" :P)

Nie przegonili, przyszli przed nimi.

to ciekawie tam musi być, bo na 3 orlikach na których grywałem jest osoba, która to wszystko pilnuje i ogarnia i trzeba sobie rezerwować Orlik. Nie można sobie od tak przyjść i zacząć grać. Dziwne (nie mówię, że niemożliwe), że tam akurat, zupełnie przypadkiem tak nie było

 

 

Eh, jak tu rozmawiać, jak zaraz jakiś głupi komentarz. Skoro rozmawialiśmy o bezpieczeństwie na stadionach to przytaczałem tematykę... uwaga uwaga! bezpieczeństwa na stadionach i to w teraźniejszości, nie wiem czego oczekiwałeś, ale nie przekonałem Cię, bo masz swoje uprzedzenia, bo kiedyś... to tak jak to zdjęcie z graniem z gołębiem w szachy.

 

Pisałem, że większość atrakcji dzieje się POZA stadionem, na ulicach albo podczas dojazdów na mecz, pisałem też o ważniejszych kwestiach, które są złe w świecie kibicowskim. Zawsze pisałem o kurewskich zasadach w Krakowie, teraz też coraz częściej na Śląsku, a jak widać ekipy te wyjeżdżają z nimi dalej. Pisałem o tym, że kibicowski Kraków powinno się wyjebać i tam w ogóle nie jeździć, nie zadawać się, ale... tak nie jest. I dochodzi do takich sytuacji, które mnie się też nie podobają.

Odnośnik do komentarza

jedyne komunikaty o uzywaniu maczet pojawialy sie z Krakowa i Gornego Slaska szerzej nazywane porachunkami, bo jak sam dobrze wiesz kibicowskie to dodatek do stref wpływu zwyczajnej gangsterki.Zerwanie zgody Wisły z Lechia i Śląskiem na rzecz Ruchu z którym chwile wczesniej sie grubo jechali jest tego najlepszym przykładem.

Odnośnik do komentarza

No, ale nie na stadionach. 10 lat wśród kibiców to taki kawał czasu, zmieniło się tyle.... między innymi bezpieczeństwo na stadionach.

 

Masz przykład z wczoraj, Śląsk i Zagłębie próbują coś wykręcić i co? Na racach się skończyło. Do niczego nie doszło, nikt nie zdołał wybiec na murawę, a w Lubinie płotów też nie ma wysokich...

Odnośnik do komentarza

 

 

Łudzisz się jeszcze FYM?

To są tylko dwa punkty, a Legią jedzie teraz do Jagielloni. Na pewno jest faworytem, ale do mistrzostwa wciąż daleko. Zwłaszcza, że Legia nie odskoczyła poziomem reszcie w takim stopniu, jak chyba wszyscy spodziewali się przed sezonem.

Odnośnik do komentarza

 

Prawie robi wielką różnicę cytując klasyka :P

Łudzisz się jeszcze FYM? :P

 

Pytasz o szanse Jagiellonii na mistrzostwo czy o szansę na to, że Legię ktoś wyprzedzi? :P To jest piłka nożna i wszystko się może zdarzyć. Jeśli Jagiellonia w niedzielę nie wygra dla niej zabawa się skończy, ale są jeszcze dwa inne kluby.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...