Skocz do zawartości

Polscy kibice


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Takiej przykrości Grzegorz Piechna w Kielcach nie mógł się spodziewać. Były król strzelców w barwach Korony Kielce został uderzony w twarz przed niedzielnym meczem z Legią Warszawa.
Zniesmaczony wyjeżdżał w niedzielę z Kielc Grzegorz Piechna, jedyny król strzelców ekstraklasy w barwach Korony. Jadąc na mecz z Legią Warszawa został uderzony w twarz przez jednego z kibiców Korony - informuje portal Echodnia.eu.
- Jechaliśmy z kolegami na mecz samochodem i stojąc na światłach już blisko stadionu, zaczęło n[s prowokować kilku kibiców. Widocznie nie spodobały im się numery samochodu (Piechna mieszka na stałe koło Opoczna, województwo łódzkie – przyp. SAW], bo spytali komu kibicujemy. Otworzyłem okno, ale nim się obejrzałem dostałem pięścią w twarz. Byłem zszokowany, wyskoczyłem z samochodu, ale napastnicy uciekli – zrelacjonował Piechna.

 

http://www.sport.pl/pilka/7,65039,21882256,ekstraklasa-skandaliczny-wybryk-pseudokibica-korony-kielce.html#BoxSportImg

 

w zasadzie bez komentarza

 

Odnośnik do komentarza

W zasadzie kolejna wariacja na temat tego, czy da sie ograniczyc zabawe w klepanie sie po ryjach w imie barw do ograniczonej liczby kumatych, ktorzy akceptuja ten specyficzny system wartosci - oczywiscie odpowiedz brzmi "nie da sie", o czym przekonal sie np. dlugoletni kibic Legii Krzysiek Marciniak z Canal+ pare lat temu, gdy na warszawskich tablicach wracal z relacjonowania meczu Polonii (bodajze z Kielc) i na wlocie do Warszawy w srodku nocy na swiatlach pozegnal sie z przednia szyba za sprawa kolegow z (L).

Odnośnik do komentarza

 

47 year old Millwall hooligan was stabbed 8 times as he fought the London Bridge terrorists with his bare hands.

He shouted "Fuck you, I'm Millwall"

 

 

 

Kto nas będzie bronił... ;)

 

 

Za to nasi obrońcy przemycają imigrantów przez zieloną granicę :D

I niech ktoś powie, że Polacy są przeciwni uchodźcom :D

Odnośnik do komentarza

Hawk, tyle osób świętowało, zawsze znajdzie się jakaś grupka wykolejeńców, nie wiem czemu to mieszasz z kibicami. Żadna to oficjalna lub mniej akcja kibiców - ultrasów, ekipy czy stowarzyszenia, ani też na stadionie lub w sytuacji około meczowej. Takich rzeczy po libacjach alkoholowych jest przecież pełno, chociażby po Euro :]

 

Tio, jeszcze czekając na Twoje przykład może Ci wyjaśnię: noża używają do pracy rzeźnicy, a racy na statkach - okej, ale jak ktoś używa noża w kuchni to ma to zastosowanie, co nie oznacza, że może ulec wypadkowi, tak samo jak kibic odpalający racę na stadionie, wie jak jej używać, ma to zastosowanie, ale może ulec wypadkowi wskutek losowy, tak jak np. skaleczenie nożem, ale... takie sytuacje zdarzają się rzadko, więcej jest, kiedy właśnie ktoś się napije i chce sobie poszaleć czy to nożem czy to racą i widać konsekwencje. To też jest odsetek, ale fajnie brzmi, ale nie ważne, że trzymał racę... odwrotnie, nie czytał etykiety itp itd. Podobnie z nożna można uczynić narzędziem zbrodni, podobnie np. strzelając z rakietnicy w kogoś. Zaraz napiszesz, że kibice nie potrafią, no to czekam na te przykłady z całego sezonu E-klasy, kiedy ktoś sobie albo komuś zrobił krzywdę odpalając racę na stadionie w trakcie oprawy.

Odnośnik do komentarza

Hawk, tyle osób świętowało, zawsze znajdzie się jakaś grupka wykolejeńców, nie wiem czemu to mieszasz z kibicami. Żadna to oficjalna lub mniej akcja kibiców - ultrasów, ekipy czy stowarzyszenia, ani też na stadionie lub w sytuacji około meczowej. Takich rzeczy po libacjach alkoholowych jest przecież pełno, chociażby po Euro :]

 

No bo to byli kibice, to z czym mam mieszać?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...