Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

witam :> gram w Fm09 i mam rok 2015. Patch 2.0 Jestem selekcjonerem Reprezentacji Polski. I tu moje pytanie. Kogo mam powołać, bo kompletnie nie wiem, na liście krajowej jakies same patyki?

 

a pytanie nr dwa. Gram polskim klubem i jak moge zrobic aby scout mogl po calym świecie jeździć, a nie tylko kontynent?

Odnośnik do komentarza
ad. 1 wejdź w wyszukiwanie zawodników i w filtrach ustaw sobie, żeby pokazywało Ci zawodników, którzy mogą grać w reprezentacji.

ad 2 musisz mieć odpowiednio wysoką kwotę na koncie. Jaką dokładnie nie wiem, ale musi być spora.

O ile od 08 nic się nie zmieniło to pieniądze nia mają tu nic do rzeczy. Musisz mieć odpowiednio wysoką reputację, nie pamiętam ile dokładnie ale około 6-7 tysięcy.

Odnośnik do komentarza
Mam takie pytanie stosuje trening tugsa wszytsko mi sie podoba tylko jestem ciekawy czemu spada umiejetnosc (pracowitosc) np. zienczuk mial ja na 16 a teraz ma juz 14

 

Starzeje się?

 

 

No jesli chodzi o zienczuka to moze byc wina wieku. Ale np. Moj bramkarz i obronca moja po 20 lat i ich pracowitosc tez spada. Czy to moze byc spowodowane? Moze zmienic trening?

Odnośnik do komentarza
ad. 1 wejdź w wyszukiwanie zawodników i w filtrach ustaw sobie, żeby pokazywało Ci zawodników, którzy mogą grać w reprezentacji.

ad 2 musisz mieć odpowiednio wysoką kwotę na koncie. Jaką dokładnie nie wiem, ale musi być spora.

O ile od 08 nic się nie zmieniło to pieniądze nia mają tu nic do rzeczy. Musisz mieć odpowiednio wysoką reputację, nie pamiętam ile dokładnie ale około 6-7 tysięcy.

 

 

a jak sie sprawdza tą reputacje?

Odnośnik do komentarza
ad. 1 wejdź w wyszukiwanie zawodników i w filtrach ustaw sobie, żeby pokazywało Ci zawodników, którzy mogą grać w reprezentacji.

ad 2 musisz mieć odpowiednio wysoką kwotę na koncie. Jaką dokładnie nie wiem, ale musi być spora.

O ile od 08 nic się nie zmieniło to pieniądze nia mają tu nic do rzeczy. Musisz mieć odpowiednio wysoką reputację, nie pamiętam ile dokładnie ale około 6-7 tysięcy.

 

 

a jak sie sprawdza tą reputacje?

Z mojej strony mała poprawka. Finanse też wpływają na mozliwość wysyłania scoutów.

I oprócz samej reputacji klubu jeszcze parę innych rzeczy wpływa na to. Reputacja ligi i kraju z jakiego klub pochodzi. Więc dokładnych danych Ci nie podam, tym bardziej, że zapewne w 2009 jest co nieco zmienione.

Odnośnik do komentarza
Potrzebuje pomocy do FMa 09 Chodzi o to, ze nie wiem ktory patch jest najlepszy (pamietam ze nie zawsze najnowszy = najlepszy) oraz jakie inne dodatki mi sie przydadza, prosze tez o pomoc w doborze taxy :)

9.3.0 imo jest najlepszy.

tak z ciekawosci jakies argumenty ? bo mialem juz zainstalowany 9.3.0 i po jednym meczu wylaczylem bo sie grac nei dalo :keke:

Odnośnik do komentarza
Po jednym meczu wyrobić sobie opinię o patchu, przemilczę to.

Poczytaj sobie tematy o łatkach jak nie wierzysz na słowo.

Chcesz się przekonać to się wysil...

 

Trudno bylo dluzej wytrzymac ogladajac poczynania mojego zespolu - najsilniejszego w lidze ktory z patałachami obrywa 4-0 nie oddajac przy tym zadnego strzału. Poza tym obroncy dziwnie sie zachowywali np. odbijali glowkami pilke po czym oddawali ja rywalowi :keke:

Tematy o patchach przejrzałem i czytam na bieżąco i mam mieszane odczucia.

Odnośnik do komentarza
Po jednym meczu wyrobić sobie opinię o patchu, przemilczę to.

Poczytaj sobie tematy o łatkach jak nie wierzysz na słowo.

Chcesz się przekonać to się wysil...

 

Trudno bylo dluzej wytrzymac ogladajac poczynania mojego zespolu - najsilniejszego w lidze ktory z patałachami obrywa 4-0 nie oddajac przy tym zadnego strzału. Poza tym obroncy dziwnie sie zachowywali np. odbijali glowkami pilke po czym oddawali ja rywalowi :keke:

Tematy o patchach przejrzałem i czytam na bieżąco i mam mieszane odczucia.

A nie pomyślałeś może nad tym, że to może wina taktyki, motywacji drużyny, atmosfery i wielu innych rzeczy? FM 2009 jest moim zdaniem trudniejszy od poprzednich wersji i grając np. na wyjeździe nawet z ostatnią drużyną nie jest łatwo.

Odnośnik do komentarza
Potrzebuje pomocy do FMa 09 Chodzi o to, ze nie wiem ktory patch jest najlepszy (pamietam ze nie zawsze najnowszy = najlepszy) oraz jakie inne dodatki mi sie przydadza, prosze tez o pomoc w doborze taxy :)

9.3.0 imo jest najlepszy.

tak z ciekawosci jakies argumenty ? bo mialem juz zainstalowany 9.3.0 i po jednym meczu wylaczylem bo sie grac nei dalo :keke:

A mi się wydaje, że przyczyna tkwi w czymś innym :keke:

Odnośnik do komentarza
Po jednym meczu wyrobić sobie opinię o patchu, przemilczę to.

Poczytaj sobie tematy o łatkach jak nie wierzysz na słowo.

Chcesz się przekonać to się wysil...

 

Trudno bylo dluzej wytrzymac ogladajac poczynania mojego zespolu - najsilniejszego w lidze ktory z patałachami obrywa 4-0 nie oddajac przy tym zadnego strzału. Poza tym obroncy dziwnie sie zachowywali np. odbijali glowkami pilke po czym oddawali ja rywalowi :keke:

Tematy o patchach przejrzałem i czytam na bieżąco i mam mieszane odczucia.

A nie pomyślałeś może nad tym, że to może wina taktyki, motywacji drużyny, atmosfery i wielu innych rzeczy? FM 2009 jest moim zdaniem trudniejszy od poprzednich wersji i grając np. na wyjeździe nawet z ostatnią drużyną nie jest łatwo.

 

heh...oczywiscie ze brałem te aspekty pod uwagę, ale bez przesady na patchu 9.2.0 smiagala jak ta lala ( zdobylem mistrza niemiec Arminia w koncu :P ):D a atmosfera w klubie jest co najmniej dobra. Mecz byl u siebie ...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...