Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Okej. Spatchowałem Fma do wersji 3,0 ale mam wielki problem. Praktycznie nie da się w tego FMa grać? Po pierwsze cały czas wysypuje mi się gra poprzez Crush Dumpsy. Mam chyba wszystko co potrzeba. Netframeworka, zaktualizowanego Direkt x, mam bardzo dobrego kompa, system oryginalny XP SP3. Wydaje mi się, ę nic się powinno dziać. A jednak. Ciągle wysypuje mi się gra wyskakują Crush dumpsy oraz taki komunikat podczas gry:

"XMl parsing error, out of Bounds" Wciska Ok i zaraz wyskakuje Crush. Podczas próby savea wyskakuje Crush, albo ten wcześniejszy komunikat. Czasami save się zapisze jest wszystko ok, na drugi dzień próbuję go odpalić wyskakuje mi gra nie została wczytana. Jestem wkurwiony tą sytuacją bo nie moge grać normalnie bez nerwów w mojego ukochanego FMa. Czy ktoś mi pomoże? Czy ktoś miała taki wielki problem i go zlikwidował to niech mi pomoże i powie jak to zrobić. Proszę o pomoc!!

Zdesperowany:(

Odnośnik do komentarza
Chłopaki, nie jestem idiotą:)

Zdaję sobie z tego sprawę, że muszę odkupić prawa do zawodnika od dwóch klubów - współwłaścicieli. Jak można zauważyć na załączonym obrazku http://www.bankfotek.pl/view/223508 , że nie ma opcji "złóż ofertę":/

Miałem takie sytuację, że chcąc wykupić zawodnika, będącego w takim stanie prawnym, klikałem "złóż ofertę" po czym wysuwała się lista współwłaścicieli. To wszystko wiem, chcę się dowiedzieć, kiedy może się uaktywnić owa opcja? Pozdrawiam:)

 

To wygląda tak, jakby był wypożyczony z opcją pierwokupu. Zobacz po sezonie, może opcja zakupu się pojawi

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś wie czy da się "wyłączyć" w trakcie gry ligi, które się wybrało podczas rozpoczynania ? Kiedyś było coś takiego, że niektórym ligom dało się ustawić status "background". Plusem tego było to, że rozgrywki w takich ligach toczyły się normalnie, baza zawodników była pełna, ale w trakcie przechodzenia z dnia na dzień na ekranie nie przeskakiwały wyniki z tych lig, co znacznie przyspieszało grę.

Czy jest taka opcja w FM 09 ? Mam załączone kilkanaście lig, przechodzenie na następny dzień jako najszybsze, a mimo to w sobotę i niedzielę jest masakra. Mogę iść obiad ugotować, zrobić sobie drzemkę poobiednią, obudzić się, a tu dopiero sobota się kończy :D Z niedzielą już nie jest tak tragicznie, ale też jest męcząca :)

Odnośnik do komentarza

Witam mam takie pytanie do znawcow FM

 

Otoz chcialem stworzyc sobie wlasnego zawodnika w FM 2009 ( edytor bazy danych [DATA EDITOR])

i takiemu pilkarzowi daje wszystko na maxa .Zapisalem i tworze nowa gre a ten zawodnik ma tylko dwa atrybuty na maksa a reszta to szara , cienizna

 

co zrobic aby mial on wszystko co najlepsze?

Odnośnik do komentarza
nie... a gdzie moge to znalezc??

i czy jak to ustawie na max (te CA i PA) to koles bedzie miec wszystko na full

 

 

oraz mam takie pytanie bo prowadze sobie zespol Dortmund w roku 2013 i czy da sie tego pilkarza tam wprowadzic?

 

Ad. 1

 

CA - Current Ability dajesz na 200

PA - Potential Ability tak samo

 

Ad. 2

 

Nie da rady wprowadzić takowego gracz do Twojej gry. Będzie on dostępny gdy go stworzysz i rozpoczniesz nową grę na bazie danych z zawartym zawodnikiem w niej.

Odnośnik do komentarza

Pytanie dotyczące aktywacji :-).

 

W końcu zmusiłem się na FMa 09 i jestem wściekły. Co wpisuje ten mega długaśny certyfikat i chce go wysłać, to pojawia mi się info: " Przepraszamy ale ta kopie FM 09 certificate nie może zostać uaktywniona z następującego powodu: połączenie się aplikacji z internetem nie powiodło się. Sprawdź połączenie". A ja przecież cały czas jestem podłączony pod internet. Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza

mam problem z rezerwami. mianowicie wzialem klub z ostatniej ligi angielskiej havant mialem malo zawodnikow i kaski wiec po co byly mi rezerwy, ale teraz awansuje do coca-cola 2 i juz chcialbym zeby moje rezerwy uczesniczyly w jakis rozgrywkach, jak to zrobi?? gdy awansowalem do blue square premier na poczatku sezonu dostalem pytanie czy chce zeby moja druzyna u-18 uczestniczyla w rozgrywkach a o rezerwach nic. prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
juz 2 sezon czeka da sieto zmienic za pomoca jakiegos edytora czy cos

 

 

Masz poważny problem. Jak jest regularnie powoływany do reprezentacji to masz cień szansy, że niedługo dostanie warunkowe pozwolenie. Jak nie, to facet się zestarzeje zanim dostanie obywatelstwo. Chyba, że wyślij go do jakiegoś klubu filialnego, najlepiej z Polski. Tylko, że w Oldham pewnie takiego nie masz. Jeszcze w FM07 kupiłem sobie super napastnika z Czarnogóry do Nottm Forest i guzik z niego miałem z tego samego tytułu. A do klubu filialnego z Polski złamas nie chcial przejść.

Wnioski: nie kupować takich fujar co nie dostają pozwolenia. Przed zatwierdzeniem transferu zawsze jest pytanie o jego realizację pomimo braku pozwolenia na pracę. Ja już nie zatwierdzam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...