Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Temu panu już dziękujemy, piractwa tu nie akceptujemy.

 

ja mam orginała wgrałem patcha i nic niema ani pucharu uefa ani LM a save mam po ostatnim meczu sezonu i pokazuje ze mistrzem w tabeli jestem ja literka m przy górniku a jak sa baraze to pokazuje obronca tytulu wisła i nawet w terminarzu nie mam kiedy losowanie par zespolow ????? co na to powiecie??

A tego to już nie wiem, powinno od następnego sezonu być już ok. No właśnie "powinno"... ;)

 

// A z shiftem co się koledze stało? -Gabe

 

Spoko sorki następnym razem kliknę w odpowiednie okienko bo się pomyliłem ale czy mógł byś mi pomóc ?

 

Język polski jest ci obcy :picard: .

 

Wgraj patch 9.3.

jak go wgram a niemam patcha 9.2 to bedzie dzialac z tymi sejvami

bedzie.

 

Dzięki Ci dobry człowieku.

 

Miałeś taki problem u siebie?

Dalej mam ten sam problem

Sejwa mam po zakonczeniu ostatniego sezonu i jestem mistrzem a jak sa baraze to pisze ze wisla obronca tytulu i niema w terminazu planu losowania par LM

Odnośnik do komentarza

nic nie wyskakuje,poprostu klikam ikonke fm09 włancza się steam ,loguje mnie po chwili znika i dalej nic sie nie dzieje,probowalem zainstalować gre bez steama ale wtedy wywala jakis błąd ze ma problem z odnalezieniem pliku exe,odinstalowałem zaistalowałem jeszce raz,rejestracja gry przeszła prawidłowo ale gra sie i tak nie uruchamia mam zwykły windowsowki obrazek zamiat gry.

Odnośnik do komentarza

Witam mam taki problem, 24 lipca 2009 gra wyrzuca mnie do windowsa na kazdy save'ie nie wiem dlaczego ! Wyskakuje mi taki komunikat

"Napotkano powazny blad i aplikacja zostala zamknieta. Plik z informacjami o blendzie utworzony w:

C:/Documents and Settings/name/My documents/Sports Interactive/Football Manager 2009/crash dumps"

 

Czy ktos wie jak sie to da naprawic??

Odnośnik do komentarza

@tigermax popracuj nad ortografią, interpunkcją, stylistyką. Zainstaluj Firefoxa, bo to, co piszesz czyta się nie przyjemnie. Zdanie zaczynamy z dużej litery, po każdym znaku interpunkcyjnym jest odstęp, oraz popraw błędy ortograficzne.

 

Witam mam taki problem, 24 lipca 2009 gra wyrzuca mnie do windowsa na kazdy save'ie nie wiem dlaczego ! Wyskakuje mi taki komunikat

"Napotkano powazny blad i aplikacja zostala zamknieta. Plik z informacjami o blendzie utworzony w:

C:/Documents and Settings/name/My documents/Sports Interactive/Football Manager 2009/crash dumps"

 

Czy ktos wie jak sie to da naprawic??

Zainstaluj ponownie FMa, powinno pomóc.

Odnośnik do komentarza

Takie mam pytanko.

 

Jak zaczynam nową grę to mogę wybrać ligi, z których zastaną załadowani wszyscy piłkarze. Czy to oznacza, że te ligi będą się rozwijać normalnie? W sensie, za powiedzmy, 10 sezonów tam będzie przybywało tyle samo nowych zawodników co z mojej grywalnej ligi?

 

Czy może jeśli chcę żeby w przyszłości baza piłkarska z tych lig była kompletna to muszę je załadowac jako grywalne?

Odnośnik do komentarza

Mam problem.

Stworzyłem własną baze danych. Postanowiłem przenieść całą gre na inny komputer. Zapisałem gre. Skopiowałem cały folder z grą + cały folder sport interactive z moich dokumentów + ukryty folder fm-a z dysku c. Odpalam gre na nowym kompie ,biorę - Wczytaj zapisaną gre. No i wywala mnie z gdy ,pisze że nie może znalezc bazy i korzysta z domyślnej (czy cos takiego). Gdy biorę nową gre ,jest dostępna moja baza danych i wszystko smiga. Wie ktos jak odpalić zapisaną gre ?

Odnośnik do komentarza
Powtarzam moj poprzedni post :

 

Gdy probuje włączyć edytor to pojaiwa się komunikat :

 

"Nie mozna uruchomic aplikacji ponieważ jej konfiguracja jest nie wlasciwa. Ponowne zainstalowanie moze rozzwiazac ten problem "

 

Jak sobie z tym poradzić ?

Dopominanie się i ponawianie pytań nic Ci nie pomoże.

Gdyby ktoś znał odpowiedź, to pewnie napisałby ją :>

A Shift u ciebie nie działa? (pytanie retoryczne).

Odnośnik do komentarza
@tigermax popracuj nad ortografią, interpunkcją, stylistyką. Zainstaluj Firefoxa, bo to, co piszesz czyta się nie przyjemnie. Zdanie zaczynamy z dużej litery, po każdym znaku interpunkcyjnym jest odstęp, oraz popraw błędy ortograficzne.

 

Witam mam taki problem, 24 lipca 2009 gra wyrzuca mnie do windowsa na kazdy save'ie nie wiem dlaczego ! Wyskakuje mi taki komunikat

"Napotkano powazny blad i aplikacja zostala zamknieta. Plik z informacjami o blendzie utworzony w:

C:/Documents and Settings/name/My documents/Sports Interactive/Football Manager 2009/crash dumps"

 

Czy ktos wie jak sie to da naprawic??

Zainstaluj ponownie FMa, powinno pomóc.

 

Przepraszam za ortografie ale ja nie mieszkam w polsce juz 6 lat

 

Zainstalowalem ponownie i nie pomoglo !!

Odnośnik do komentarza

Wchodzisz w interakcje młodzika i na samym dole powinien mieć rozwijane menu wyboru mentora. Jeśli nie ma tej opcji zawodnik jest za stary lub musisz poczekać 2-3 miesiące. Na samym początku gry bodajże ta opcja nie jest dostępna, trzeba czekać.

Odnośnik do komentarza
Rzadko zaglądam do tego działu więc może już było gdzieś to poruszane ale skoro to miejsce na fristajl to piszę tutaj. Wyszła kolejna łatka więc postanowiłem w końcu przerzucić się na 2k9. Zagrałem kilka spotkań i mam pytanie do osób, które czują się już nieźle obeznane w tej wersji. Mianowicie jak oceniacie odzwierciedlenie ustawień taktycznych w trybie 3D? Czy jest sens sugerować się oglądanym meczem przy modyfikacji taktyki?

 

Nic się pod tym względem nie zmieniło. 2D czy 3D - wnioski co do taktyki są takie same, niezależnie na podstawie którego widoku będą wyciągane, bo pozycja zawodników i ich zachowanie pozostają bez zmian.

Odnośnik do komentarza

Cześć. Mam problem i zwracam się o pomoc. Po zainstalowaniu FM`a wszystko idzie dobrze, uruchamiam, lecą reklamy itp. i w momencie gdy ma wejść do głównego menu, obraz robi mi się czarny:/ Nie wiem jak sobie z tym poradzić. Dodam, że jeszcze dziś mi gra chodziła, musiałem przeinstalować i taki problem. Będę wdzięczny za wskazówki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...