Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Działa tak samo jakbyś załadował grę od początku z zaznaczoną tą funkcją w edytorze. Czyli - w zależności od klubu i ligi - będziesz miał niesamowite ilości kasy na transfery. Funkcja nie działa jednakże od razu - musisz zazwyczaj poczekać do następnego okienka transferowego aby prezesi zaczęli sypać kasą.

Odnośnik do komentarza

Jednak udalo sie znalezc polaczenie z internetem;p;p ..hurra!!;P... wlaczam FMRTE ale pisze tam cos o patchu 1.0... a podobno ten edytor jest do patcha 2.0 ( na takim gram od poczatku) ... jak mozna zmienic fundusze?? trzeba wlaczyc aktualnego save?? bo jak klikam na LOAD to wyskakuje blad...FMRTE didnt detect FM/WSM 2009 running, prosze o pomoc jak moge wkoncu zmienic te fundusze bez przeinstalowania gry albo rozpoczecia od nowa... mam nadzieje ze sie da;p...

;)

Odnośnik do komentarza

Ja mam pytanie na temat licencji w FM. Te ligi które są z tyłu na pudełku np LFP czyli hiszpańska kluby w nich mają prawdziwe loga, stroje i zdjęcia piłkarzy. Rozumiem że np. LFP jest wykupione. Ale np. w Premiership loga i stroje nie są prawdziwe, a piłkarze, stadiony, drużyny nazywają się prawdziwie. Na jakiej zasadzie to wszystko działa? Np. w PESie są nieprawdziwe nazwy klubów i piłkarzy gdy nie ma licencji.

Odnośnik do komentarza

Zainstalowalem i niestety na dole pisze zebym najpierw zainstalowal latke 1.0 a potem 2.0 ;/;/;/ ...Juz od 2 dni sie z tym mecze;/ nie wystarczy ze mialem 2.0 i teraz zainstalowalem najnowsza latke?...

 

Chce wczytas swoj save zebym mogl edytowac i znow wyskakuje FMRTE didnt detect FM/WSM 2009 running...

 

Nareszcie sie udalo uruchomic!!:D .... teraz prosze powiedzcie mi tylko gdzie sie zmienia fundusze, chce zwiekszyc kase na transfery...

Edytowane przez Eddie69
nie pisz posta pod postem.
Odnośnik do komentarza

Co robicie z juniorami, którzy ewidentnie nic nie rokują? Na przykład mam w Śląsku Wrocław kilu takich, płacę im po 25Euro tygodniowo a za odprawę po zwolnieniu chcą aż 4 tys Euro.

 

Co się bardziej opcłaca?

Zwolnić, czy zostawić?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...