Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem kiedys zainstalowalem FM 2009 oczywiscie Oryginał po patchu 9.20 nie umiałem go aktywowac i usunełem folder z grafiką aktywatora ale nadal nic nie pomoglo iwec nie gralem pozniej. Potem musialem 2 razy przeinstalowywac system. Kilka dni temu zainstalowalem Fm 2009 nie zainstalowalem jeszcze zadnego patcha i uruchomilem gre lecz nagle wyskoczył mi aktywator nie wiadomo skąd bo z tego co wiem doszedł od patcha 9.2 zeby piraci nie mogli grac. Lecz problem lezy w tym ze on teraz wygląda tak:

 

http://www.fotoload.pl/123aa20/77f29ab068a93f938466580997af7c4812601.gif

 

(Nie mogłem cos dac w IMG dlatego jest w code)

 

Instalowałem kilkanaście juz razy i wgrywałem patche od 9.1 do 9.3 i nic nie pomaga. próbowalem tak aktywowac gre ale przyciski Paste, Next i Cancel wogóle nie reaguja. Chciałem tez dodać że jak zainstalowalem FM 2008 (Oryginał) To gdy uruchomie gre to nie ma zadnego filmiku poczatkowego tylko odrazu wlacza sie szary ekran i i tak samo jak w aktywatorze w fm 2009 nic nie da sie zrobic.

 

podejrzewam ze to od mojego Ramu bo mam 2x po 1gb i zrobilem memtesta i jedna kosc ma errory ale ją wyciąglem i mam narazie tą dzialajaca poprawnie i dalej nic nie pomaga.

 

To co już robiłem:

Instalowalem całą biblioteke Directx 9.0c

nowe stery od Karty Graf instalowalem

(Ściągnełem nawed wersje piracka bo myslalem ze cos jest z plytami)

zainstalowalem od nowa: Java, Flash i Shockwave Adobe

Reinstalowalem wraz z czyszczeniem rejestru programem CCleaner

 

Mógłby mi ktoś pomóc bardzo prosze bo ja już niewiem co sie z nim dzieje

Odnośnik do komentarza

Mnie denerwuje pewna kwestia ... Często kluby gorsze , mniej atrakcyjne reklamowo zarabiają więcej na prawach do transmisji od tych lepszych. Przykład : W sezonie 2012/2013 u mnie Bayer Leverkusen dostał za prawa do transmisji 40 milionów ojro (odpadł po fazie grupowej do P. Uefa), co przy 30 milionach Bayernu (który zresztą doszedł do finału) jest dosyć dziwne...Amen (ulżyłem sobie ;) ).

Odnośnik do komentarza

Witam, znow pozawracam Wam glowe z edytorami;p...

 

Znalazlem na stronie cmrev takie edytory: FMRTEv2.0.0213 - Dla łatki 9.2.0

FMEditor 2009

FMRTE v2.0.0088

 

Chodzi mi o to, że w opisie tych edytorow nie pisze nic na temat instalacji NET Framework, czyli nie jest to wyagane?? ((bo niestety zeby zainstalowac NF trzeba miec dostep do internetu z tego co mi wiadomo;p, a ja niestety nie mam))...

Przykladowo pod edytorem FMRTEv2.0.0213 pisze tylko: "wypakuj, uruchom i ciesz sie edytorem";P

...Aha, a jesli chodzi o instalacje w/wym edytorow, to czy wystarczy wypakowac i zainstalowac zeby poprawnie dzialalo?? Czy trzeba cos gdzies przenosic, tworzyc foldery itp?? ));P

Moze mi ktos pomoc??

 

Tyle problemow, a potrzebuje zmienic tylko fundusze na transfery ;P...

...Z gory dzieki ;) pozdr...

Edytowane przez Eddie69
Nie używamy tagów: font i size.
Odnośnik do komentarza
Chodzi mi o to, że w opisie tych edytorow nie pisze nic na temat instalacji NET Framework, czyli nie jest to wyagane??

Jest to wymagane. Bodaj w opisie tych edytorów na stronach macierzystych jest o tym napisane. Zresztą nawet jeżeli nigdzie nie byłoby nic o tym napisane, to i tak bez NET frameworka 3.5 zwyczajnie nie odpalisz FMRTE. Sam to przerabiałem.

Odnośnik do komentarza

Najprostszym rozwiązaniem jest chyba przeinstalowanie gry. Musisz pamiętać, żeby usunąć wszystko z FM związane (rejestr, foldery, etc.)

Jeśli jednak chcesz wrócić do poprzedniego patcha to robisz tak:

 

A cofnąć patcha można poprzez zmianę wiersza w rejestrze. Po kolei wchodzisz w HKEY_LOCAL_MACHINE->Software ->Sports Interactive Ltd.->Installs->FM2009 i zmieniasz w "version" z 9.3.0 na 9.0.0.

 

Post Wolves86

Odnośnik do komentarza
Hmmm.

(1) Dostęp do netu ewidentnie masz.

(2) Ściągasz

(3) wypalasz

(4) instalujesz z płytki na laptopie

 

Jest to tak;p;p ...

Internet jako tako mam w domu, ale przez 2 tyg mnie nie ma ((i ciezko jest mi wytrzymac bez FM przez 14 dni))...

A tam gdzie mam dostep do internetu to nie moge podpiac laptopa bo internet dziala tylko pod tym kompem co jest teraz podpiety niestety...

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Mam pewien problem z FM09. Ostatnio robiłem reinstall windowsa i po wrzuceniu systemu od nowa FM działa jakby chciał, a nie mógł. Wcześniej, przed reinstalem windowsa wszystko było ok, mecze działały płynnie, menu chodziło szybko i sprawnie. Teraz mecz wygląda jakby był odtwarzany z prędkością 5 kl/sek, rwie strasznie i nie ma generalnie przyjemności z grania. Zainstalowałem DX oraz net framework, sterowniki wszystkie mam aktualne. Zasadniczo, system wygląda jak przed reinstallem, jednak manager działa jakbym się przesiadł na dyzo gorszy sprzęt. Reinstala FMa tez już próbowałem i nic to nie dało. Macie jakiś pomysł? Będę wdzięczny za wszelkie rady.

 

FM oryginalny, win tez.

Odnośnik do komentarza
Najprostszym rozwiązaniem jest chyba przeinstalowanie gry. Musisz pamiętać, żeby usunąć wszystko z FM związane (rejestr, foldery, etc.)

Jeśli jednak chcesz wrócić do poprzedniego patcha to robisz tak:

 

A cofnąć patcha można poprzez zmianę wiersza w rejestrze. Po kolei wchodzisz w HKEY_LOCAL_MACHINE->Software ->Sports Interactive Ltd.->Installs->FM2009 i zmieniasz w "version" z 9.3.0 na 9.0.0.

 

Post Wolves86

 

A gdzie się znajdują te "HKEY ..." ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...