Skocz do zawartości

Warszawa i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

Ok, mam wstępny plan mojej wizytacji ;)

 

W Wawie będę rano, o 10:30 zaczynam spotkanie w Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesie, potrwa to chyba gdzieś do 13, więc mecz raczej odpada (wyrobienie kk, biletów może nie być...). Tak czy siak będę zdeterminowany by chociaż tę kartę wyrobić :D

 

No to tak koło 14 chyba spotykam się z Makka i Jahu. Powrót zależnie od zainteresowania ;) Chciałbym też coś zwiedzić, w końcu stolica :D A może byliby chętni do oglądania Gran Derbi w jakimś pubie? Najlepiej blisko dworca, bo ostatni pociąg mam 22:50.

Odnośnik do komentarza

Po lekturze kilku ostatnich postów, w temacie piłki:

 

1. wielkie k***a "brawa" dla 5 osób odwołujących się w niedzielę/poniedziałek, a będących na liście jeszcze w sobotę.

2. dzięki SZk za info

3. dzięki też dla Reapera, który próbował coś ogarnąc.

4. nie jestem pewny czy dam radę być w poniedziałek (zwłaszcza, że we wtorek Kielce), także mnie nie liczcie, o ile w ogóle jeszcze gramy?

Odnośnik do komentarza

Pulek pisał, że nie ma telefonu, a Ty stwierdziłeś, że nie zadzwonisz i nie, pomimo tego, że Perez napisał numer na forum. Więc nie, nikt nie dzwonił, bo reszta to albo +1, albo nowy Sioux, albo nieobecni tydzień temu, albo Jahu. Ale moim zdaniem trzeba się po prostu pojawić w poniedziałek i przeprosić za zeszły tydzień, myślę, że nie będzie problemu po dwóch latach grania ;]

 

Ja niestety odpadam, wracam po majówce, mogę już dzisiaj popytać się moich plusów, skoro frekwencja cieniutka.

Odnośnik do komentarza

23.04

 

1. Pulek

2. Sioux

3. wwosik

4. Jahu

5. Pulek +1

6. Marcin

7. SZk

8. Hyde

9. Suter

10. Rakowiec

11.

12.

 

Suter, jesteś w stanie ogarnąc +2?

 

Ogólnie po tygodniu przerwy byłoby spoko, gdyby a) wszyscy wpisani się potwierdzili, b) zadzwonić tam i ogarnąć, czy mamy po co przychodzić (mogę to zrobić ewentualnie jutro w pracy).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...