Skocz do zawartości

Warszawa i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

Ja na przysłowiowe 99,9% odpadam. Niby tylko weekend, ale nie chcę zostawiać Ani z małą. Myślałem, że może wyrwać się autkiem, a tu 450km, więc trochę drogi :). Ogólnie dużo zależy od tego, jak Hanka będzie rosła (w terminie zlotu będzie miała 4 miesiące), jak wszystko będzie OK, to może uda się pojechać, ale raczej mało realne.

Przesadzasz Perez ;) Jako doświadczony w boju powiem Ci, że po 2-3 tygodniach wejdziecie w taka rutynę, że będzie prawie jak przed powiększeniem stada. 4 miesięczne dziecko to nie tygodniowe. Załatwiasz teściową - lub wysyłasz kobity do teściowej i wiooo na zlocik. Poza tym - po takim czasie też będziesz potrzebował kilku dni by się odchamić troszkę, odpocząć i wyspać.

Lepiej się przyznaj, że boisz się w pingla dostać i nie chcesz jechać ;)

Tato, Ty to mnie znasz, rozgryzłeś tego pingla... ;). Akurat to chyba ostatnia rzecz, o jaką się obawiam :D. Po pijaku dostawałeś, a jakbym jeszcze trzeźwy był, to dwa krótkie sety i żegnaj :).

 

A tak poważnie - też się z tym liczę, że za 4 miesiące będzie to znacznie bardziej ustabilizowane niż po 4 dniach :). Na dzień dzisiejszy jednak trudno mi powiedzieć. Zobaczy się bliżej terminu :).

Odnośnik do komentarza

26.03.2012

 

1. Pulek

2. Jahu

3. Grabek

4. Smetek (do potwierdzenia)

5. Suter

6. Reaper

7. wwosik

8. SZk

9. Marcin

10. Hyde

11.

12.

 

Ciąg dalszy zapisów. Wypada mój +1, wpisany Jahu i Smetek (do potwierdzenia)

 

Witam,

 

Mam pytanie dobrze gram w piłkę, a jestem z Warszawy :) Można sobie z wami popykać? Bo ja byłbym bardzo chętny :)

Odnośnik do komentarza

Oławska 3, szkoła podstawowa zaraz obok zajezdni tramwajowej/autobusowej Nowe Bemowo. Koszt ok. 17zł. Gramy co poniedziałek od 19.00, więc bądź te 15min wcześniej, żeby mieć czas się przebrać. Jeśli jesteś pewien na 100% to dopisujemy do listy :)

 

To jak najbardziej jestem zaintetresowany, możecie mnie dopisać do listy, będę o 19 w poniedziałek na Oławskiej w szkole :) Mam tylko pytanie tam jest klepka, czy sztuczna murawa?

Odnośnik do komentarza

Klepka - buty halowki.

 

Z racji tego, ze do poniedzialku jeszcze sie wiele moze zmienic, a jestes nowy, prosimy o potwierdzenie obecnosci w tym temacie w niedziele do 18. Nagle nieobecnosci dezorganizuja nam gre, trzeba goraczkowo szukac zastepstw - pewnosc tego, czy bedziesz, jest dla nas bardzo wazna.

Odnośnik do komentarza

Ja na przysłowiowe 99,9% odpadam. Niby tylko weekend, ale nie chcę zostawiać Ani z małą. Myślałem, że może wyrwać się autkiem, a tu 450km, więc trochę drogi :). Ogólnie dużo zależy od tego, jak Hanka będzie rosła (w terminie zlotu będzie miała 4 miesiące), jak wszystko będzie OK, to może uda się pojechać, ale raczej mało realne.

Przesadzasz Perez ;) Jako doświadczony w boju powiem Ci, że po 2-3 tygodniach wejdziecie w taka rutynę, że będzie prawie jak przed powiększeniem stada. 4 miesięczne dziecko to nie tygodniowe. Załatwiasz teściową - lub wysyłasz kobity do teściowej i wiooo na zlocik. Poza tym - po takim czasie też będziesz potrzebował kilku dni by się odchamić troszkę, odpocząć i wyspać.

Lepiej się przyznaj, że boisz się w pingla dostać i nie chcesz jechać ;)

Tato, Ty to mnie znasz, rozgryzłeś tego pingla... ;). Akurat to chyba ostatnia rzecz, o jaką się obawiam :D. Po pijaku dostawałeś, a jakbym jeszcze trzeźwy był, to dwa krótkie sety i żegnaj :).

 

A tak poważnie - też się z tym liczę, że za 4 miesiące będzie to znacznie bardziej ustabilizowane niż po 4 dniach :). Na dzień dzisiejszy jednak trudno mi powiedzieć. Zobaczy się bliżej terminu :).

Zawsze mozęmy z Maurem i Tobą pojechać na waleta :D.

Odnośnik do komentarza

Poniedziałek 26.03.2012 godz. 19.00

 

1. Pulek

2. Jahu

3. Grabek

4. rakowiec89

5. Suter

6. Reaper

7. wwosik

8. SZk

9. Marcin

10. Hyde

11.

12.

 

 

 

Nikt więcej się nie dopisuje? Ode mnie na pewno jeden +1 jest chętny, więc jak nikt się do jutra popołudnia nie będzie zgłaszał, to go informuję.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...