Skocz do zawartości

Komputery przenośne


Rekomendowane odpowiedzi

12 nie wykorzystasz do grania, co do Wieśka III to pójdzie, na pewno nie na najwyższych detalach(chyba, że poprawią optymalizacje). srednie sa w zasiegu.

Do Wieśka to pewnie jakieś większe monstrum by było potrzebne :> Bo tak coraz bardziej się zastanawiam nad wymianą kompa. Tylko nie wiem czy lapek czy stacjonarny. Chyba bym jednak się skłaniał ku stacjonarce.

Odnośnik do komentarza

Przeleciałem z 10 stron w tył, ale nie znalazłem podobnych kryteriów do moich ;)

 

Smeciu, potrzebuję kompa dla rodziców. Tak naprawdę potrzebują przeglądać internet, czasem coś zrobić w office, czyli wersja minimum. Fajnie jakby był lekki, nie nagrzewał się i wytrzymał jak najdłużej ;) Budżet ok. 1000 zł, do max 1500, razem z systemem (chętniej win7, łatwiej się w nim odnajdą niż win8). Mógłbyś coś zasugerować?

Odnośnik do komentarza

Widzę, że mało sprzedaje się sprzętu z Win7, więc nie jest to jakieś główne kryterium, nauczą się winy osiem ;)

 

Widzę, że to jest popularne na Allegro, jedynie co, że waży 2,5kg, ale nie wiem czy jest sens szukać czegoś lżejszego o 200g, bo to niewielka różnica właściwie, a to jest takie kryterium na siłę, bo najdalej jak ten komp wychodzi to 2 piętra w dół do samochodu: http://x-kom.pl/p/220667-notebook-laptop-15-6-lenovo-g50-30-n2840-4gb-500-dvd-rw-win8-1-srebrny.html

Odnośnik do komentarza

Potrzebuję podstawki pod laptopa, zależy mi jak na najniższej cenie, ale mam też wymagania ;) Chodzi o to, żeby była wygodna hmm do "wpółleżenia" na szpitalnym łóżku, żeby laptop nie spadał, mógł być ustawiony pod kątem itp itd. Możecie coś polecić?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...