Skocz do zawartości

Komputery przenośne


Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/lenovo-g570-i5-2450m-4gb-500gb-win7-150zl-i5532856345.html

Warto?

Miałby służyć głównie do codziennego użytku, ewentualnie okazjonalnie FM, również photoshopy i programy GISowe.

moim zdaniem lepiej wydac 500-700 zł na uzywanego della/lenovo na podobnych podzespolach i zaczac odkladac na cos porzadniejszego, FM to bedzie padaka w trybie 3d na takim sprzecie(mowie o najnowszych odsolnach), pozostale rzeczy raczej bez zmian

 

smetek, znowu pozwolę sobie poprosić Ciebie o nieocenione rady. warto w ogóle teraz kupować laptop? czy poczekać na windowsa10, jak to wpłynie na cenę? generalnie laptop miałby być przeznaczony dla osoby starszej, więc windows7 wydawałby się najlepszą opcją, bo nie wiem jak poradzi sobie z kafelkami. ponadto wymagany jest pakiet Office. komputer miałby służyć do pracy biurowej i przeglądania internetu, żadnych gier, żadnych filmów. sprawność działania i długa praca na baterii to chyba najważniejsze warunki. możesz przedstawić jakieś propozycje w budżetach do 1500, do 2000 i do 2500? dzięki :)

ja nadal nie wyznaje win8/8.1, win10 też raczej do mnie nie przemawia, dla osoby starszej tylko win7 moim zdaniem

 

http://x-kom.pl/p/221549-notebook-laptop-15-6-lenovo-g50-30-n3540-4gb-500gb-dvd-rw-7hp64x.html

 

http://x-kom.pl/p/240232-notebook-laptop-15-6-lenovo-g50-80-i3-4005u-8gb-128-1000-7hp64x-r5-m330-srebr.html

 

w budzecie 1500-2500 jest mega rozstrzał

 

ekstra dlugiej pracy na baterii bym sie nie spodziewal(4h to pewnie spokojnie, dla mnie to niedlugi czas)

Odnośnik do komentarza

Smętku ile tak minimum trzeba wydać na używanego lapka takiego typowo do przeglądania internetu i jakiegoś worda? Ojcu się poprzedni zjebał (6 lat służył) i musi zainwestować, a w coś nowego i świetnego nie ma sensu (jeździ tirem, więc laptop głównie w samochodzie używany itd.)

Odnośnik do komentarza

Pytanie laika. Gdzie znaleźć informację jak bardzo mogę rozbudować pamięć mojego lapka ? Jeżeli będzie to jakąkolwiek wskazówką to jest to Acer Aspire 7750g z procesorem i5 2410m

w zależności od źródła możesz mieć maksymalnie 2x4gb lub 4x4gb

rozkrec dolna pokrywe i zobacz ile masz slotow to temat się wyjaśni. komputer na pewno obsluguje kosci 4gb,

Odnośnik do komentarza

Przymierzam sie do zakupu laptopa. Wymagan nie mam za duzych, laptop ma sluzyc mi do przegladania Internetu, korzystania z MS Office itd. Jesli chodzi o gry, to Football Manager, Civilization 5, wiec wielkich wymagan nie oczekuje. Najbardziej zalezy mi na tym, aby kupic sprzet, ktory bedzie solidnie pracowal przez kilka lat. Nie zalezy mi bardzo rowniez na dysku twardym, bo i tak korzystam z przenosnego na ktorym mam duzo wiecej miejsca niz potrzebuje. Jako ze laptopa bede raczej przenosil glownie z miejsca na miejsce w domu, to nie straszna mi wielkosc/waga laptopa. Szczerze mowiac, nawet preferowalbym wiekszego niz mniejszego. Czy moglby ktos cos polecic? 2500-3000zl?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...