Skocz do zawartości

Komputery przenośne


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z laptopem miał taką przygodę: co jakiś czas ekran się wyłącza, nie całkowicie (bo to nie zupełna czerń, taka prawie). Obraz wraca dopiero po wygaszeniu ekranu skrótem klawiszowym i ponownym wybudzeniu (czasem muszę ze dwa razy powtórzyć procedurę). Mega irytujące :(

Odnośnik do komentarza

Nie, tam może być przyczyna?

zacznij od sprawdzenia tempratur, nie zaszkodzi reinstalacja sterownikow do grafiki(ew. aktualizacja)

 

co to za sprzet ?

Asus N550j (i7-4700 HQ 2,4 GHz, 8 gb RAM, GTX850M). Co do temperatur to nigdy ich nie sprawdzałem, więc nie wiem jak się do tego zabrać :) Aczkolwiek to się często dzieje krótko po włączeniu, komp chyba jeszcze nie zdążył się nagrzać szczególnie (z odpaloną wyłącznie przeglądarką).
Odnośnik do komentarza

Lekki i dobra bateria do MacBook Air tak naprawdę . W kwocie 2200 nic nie ma

 

Pierwsza rzecz to http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/hp-probook-430-g2-i3-4030u-4gb-500gb-w8-1.bhtmlnie wiem ile dokładnie popracuje to na baterii.

Pytanie czy jest sens tyle kasy wydawać ? Nie lepiej jej coś za 1200zl kupić ?

 

Nie no, jak znajdzie się coś za 1200 co będzie sprawnie działało, to jak najbardziej na tak. Lapek do mega podstawowych rzeczy. Internet, filmy, office. Nic poza tym. 2200 to taka górna granica, nie do przekroczenia :) Wszystko co tańsze, a wydajnościowo bez dużej straty na ogromny plus.

Odnośnik do komentarza

 

A dla mnie bys cos nie polecil fajnego?

Może napisz czemu ten laptop ma służyć ?

 

 

Zacytuje sam siebie ;)

 

 

 

Dobra, urealnione wymagania:

- mimo wszystko jak najmniejsza matryca (12 albo 13 by przeszła)

- zadnych odczepianych ekranow

- spory dysk (mysle, ze 1T minimum, SSD w zawiazku z tym odpada, moze jakas hybryda?)

- komp nie do grania, wiec wypasna grafika nie jest potrzebna)

- RAM podejrzewam, ze 4GB minimum

- ma mieć wejście HDMI i wejscie na karty SD

- fajnie, jakby miał nagrywarke, ale nie jest to konieczne

- windows 7 (licencja na firme, jesi ma to znaczenie)

- cena mysle do 4k

- najlepiej jakby byl do odbioru osobistego w Poznaniu

 

Temat wbudowanego 3G na szczescie upadl ;) Ewentualnie poleccie jakis mały modem, na ktorym by poszedl net np z nju mobile.

Reasumując, głównie praca biurowa, internet, może jakiś film + miejsce na tony zdjęć ;) I taki raczej, żeby na kilka lat był rześki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...