Skocz do zawartości

Komputery przenośne


Rekomendowane odpowiedzi

ASUS R510LN, postawiłem system (chciałem pierwotnie windows 7, ale nie było sterowników, więc poszedłem w windows 8) i na dzień dobry problem - komputer nie wykrywa żadnych sieci bezprzewodowych. Na początku nie świeciła się nawet lampka od wifi, ale doszedłem, że pomaga tutaj program Wireless Console 3, zainstalowałem, ikonka się świeci, ale wifi wciąż nie ma. RADY?

Odnośnik do komentarza

Ja wiem, że 16gb ramu to za dużo.

 

To lenovo jest w linkach, które ja podałem i względem asusów, które wyżej też są wymienione jest raczej gorsze bo nie ma dysku ssd.

lenovo bedzie ok, jak ktos chce te 16gb to moze brac, ja za te dodatkowe 300 zabrałbym dupke do dobrego teatru ;)

 

ASUS R510LN, postawiłem system (chciałem pierwotnie windows 7, ale nie było sterowników, więc poszedłem w windows 8) i na dzień dobry problem - komputer nie wykrywa żadnych sieci bezprzewodowych. Na początku nie świeciła się nawet lampka od wifi, ale doszedłem, że pomaga tutaj program Wireless Console 3, zainstalowałem, ikonka się świeci, ale wifi wciąż nie ma. RADY?

zainstalowales wszystkie sterowniki z www ? w bios nie jest czasem karta wylaczona ? nie wiem czym jest wc3, ale windowsy natywnie wspieraja wifi i powiem wiecej, nie za dobrze wspolpracuja z innymi klientami(ktore usilnie wpycha np. dell)

 

Jest jakiś fajny laptop za 3000-3300, który by pozwolił pograć w nowsze gry na wysokich ustawieniach i miał w miarę baterię, żebym mógł używać go w szkole bez zasilacza?

jakie gry, co rozumiesz przez w miare baterie, laptop do grania i dobra bateria to nieco sprzeczne wymagania

Odnośnik do komentarza

mnie i5-4200U nie przekonuje, to na pewno dobry wybor pod katem zastosowan wczesniej wymienionych, SSD fajna sprawa, pytanie tylko czy komuś coś takiego jest niezbędne ;)

 

Asus na pewno złym wyborem nie będzie, jeżeli miałbym brać dla siebie to imho i7 >> ssd. dysk zawsze można potem wymienić, z prockiem gorsza sprawa. kwestia podejścia

Odnośnik do komentarza

 

ASUS R510LN, postawiłem system (chciałem pierwotnie windows 7, ale nie było sterowników, więc poszedłem w windows 8) i na dzień dobry problem - komputer nie wykrywa żadnych sieci bezprzewodowych. Na początku nie świeciła się nawet lampka od wifi, ale doszedłem, że pomaga tutaj program Wireless Console 3, zainstalowałem, ikonka się świeci, ale wifi wciąż nie ma. RADY?

zainstalowales wszystkie sterowniki z www ? w bios nie jest czasem karta wylaczona ? nie wiem czym jest wc3, ale windowsy natywnie wspieraja wifi i powiem wiecej, nie za dobrze wspolpracuja z innymi klientami(ktore usilnie wpycha np. dell)

 

juz wszystko wiem, wybralem pierwsze z brzegu sterowniki do wlan, bo tak samo robilem z poprzednimi - najnowsze wersje byly na samej gorze. tylko, ze w tym wypadku to byly sterowniki do karty Ralink, a ja mialem Realteka, ktory byl kilka pozycji nizej.

Odnośnik do komentarza

mnie i5-4200U nie przekonuje, to na pewno dobry wybor pod katem zastosowan wczesniej wymienionych, SSD fajna sprawa, pytanie tylko czy komuś coś takiego jest niezbędne ;)

 

Asus na pewno złym wyborem nie będzie, jeżeli miałbym brać dla siebie to imho i7 >> ssd. dysk zawsze można potem wymienić, z prockiem gorsza sprawa. kwestia podejścia

 

Kurcze nie zauważyłem że tam jest i5U, jeśli to ma być komputer na kilka lat to moim zdaniem też lepiej wybrać i7, które wydajnością będzie biło na głowę ten i5 :)

 

Dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza

żadne słuchawki nie działają ? możesz jescze zerknąć na inny program do odtwarzania dźwięku, jeżeli to też nic nie pomoże no to gniazdo jest fizynie uszkodzone,

 

żeby wykluczyć jeszcze syf w systemie możesz sprawdzić słuchawki na USB

 

jeszcze tak zapytam, do dobrego gniazdka je podłączacie ;) ? widziałem już takich specjalistów co uparcie podłączali odwrotnie mika i audio

Odnośnik do komentarza

Słuchawki na USB? :-k Trzy rodzaje podłączałem - w żadnej nie ma dźwięku. Laptop ma chyba z pół roku, być może syf w systemie jest, bo ziomek średnio dba, ma nawet jedną partycję :P

 

Wpadłem na pomysł podłączenia jeszcze zewnętrznych głośników pod to gniazdo i zobaczę czy śmiga. Wtedy można wykluczyć fizyczne uszkodzenie.

 

Smetek, do dobrego, w tym Lenovo jest jedno połączone, żeby mieć i słuchawki i majka trzeba mieć rozgałęźnik.

 

 

 

EDIT: Głośniki też nie działają.

Odnośnik do komentarza

Mam taki problem a właściwie pytanie. Posiadam laptop firmowy. Jest na nim Windows Vista. Chciałbym sobie zainstalować tam siódemkę. Tylko teraz pytanie jak to zrobić? Da się 'doinstalować' drugi system i podczas rozruchu wybrać sobie ten który chce używać? Kiedyś jak będę zdawał laptop chce go oddać w takim stanie jaki otrzymałem z tym samym systemem.

 

Laptop to Dell Studio

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...