Skocz do zawartości

Komputery przenośne


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam czegoś w cenie około 2 tys.

Raczej pod jakieś gierki itp (niekoniecznie te potwory z mega wymaganiami no ale też nie chodzi tylko o klasyki, coś nowszego też dobrze byłoby pyknąć)

No i tak jak wyżej na baterii by mi zależało.

jakie gry dokładnie masz na myśli ? w tym budżecie raczej nie poszalejesz jeżeli mówimy o nowszych grach

jak sprzet do gier, to raczej z przeciętną baterią

patrz to co niżej dla przykładu, ew. mozemy poszukac czegos na i3 z troche lepsza grafika, ale tutaj nie bedzie duzej roznicy w tym budzecie

 

 

 

Smetek, znow Cie porzebuje ;) padla mi Toshiba, ktora wkurwiala od poczatku zakupu. Szukam jakiegos lapa za rozsadna cene (ok. 2000 tys.), ktory ma za zadanie ladnie smigac z filmami, przegladarkami i fm-em :) Musi byc dostepny od reki w Warszawie ;)

jakiś preferowany sklep ? euro w tym budżecie nie ma nic specjalnego

 

http://www.x-kom.pl/p/160781-notebook-laptop-15-6-lenovo-ibm-g500s-i5-3230m-8gb-1000-dvd-rw-gt720m.html

 

http://www.x-kom.pl/p/152457-notebook-laptop-15-6-asus-x550cc-xo055-8-i5-3337u-8gb-500-dvd-rw-gt720.html

 

lenovo ma trochę lepszy procek(fm), za to nieco gorsza pracę na baterii. pewnie na drugi dzień masz dostawe do salonu - nie analizowałem

Odnośnik do komentarza

Smetek - którego z tych laptopów a może jeszcze jakiegoś innego poleciłbyś? Jeśli chodzi o granie to głównie FM, do tego Civilization V, prócz tego głównie filmy, internet no i przydałoby się gdyby nie był nadto ciężki by zabrać go na uczelnię czy do biblioteki. Wspomniane laptopy wyszukane przeze mnie to -

HP PAVILION 15-N070SW

Samsung 270E5E
ASUS X550VC-XO007H
LENOVO G500S (59-395240)
LENOVO Z510 (59-400791)
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jeśli w lapku po nie uruchamia się Windows, a gdy startuję z instalatorem to zawiesza się - jedna wersja zatrzymała się na 36% instalacji z informacją, że nośnik jest odłączony, a druga zacięła się od razu przy napisie "Rozpoczęcie instalatora". Jest to laptop HP, przy uruchomieniu mogłem zrobić start test, w którym wynikło "hard disk I failure" czy to oznacza koniec dysku czy może być inna przyczyna?

Odnośnik do komentarza

Matryca wyświetla mi kolory komiksowe, przejaskrawione, widać to już podczas uruchamiania komputera. Co wybrać dać do naprawy, czy kupić nowego laptopa :>

 

Lapek z 2008 roku

jaki moooooooooooooooooooooooooooooooooooooooodeeeeeeeeeeeeeeeeeeel

 

 

Jeśli w lapku po nie uruchamia się Windows, a gdy startuję z instalatorem to zawiesza się - jedna wersja zatrzymała się na 36% instalacji z informacją, że nośnik jest odłączony, a druga zacięła się od razu przy napisie "Rozpoczęcie instalatora". Jest to laptop HP, przy uruchomieniu mogłem zrobić start test, w którym wynikło "hard disk I failure" czy to oznacza koniec dysku czy może być inna przyczyna?

na początek koniec dysku, a po wymianie się zobaczy !

 

budżet koleszko

W granicy powyżej podanych - czyli maksymalnie 2300-2400. I czy bardziej polecałbyś lapka z Win 7 czy 8?

 

Twoj post przeszedl ponizej mojego radaru, WIN7, aktualne ?

 

http://www.x-kom.pl/p/171550-notebook-laptop-15-6-lenovo-ibm-g500s-i5-3230m-8gb-1000-dvd-rw-7hp64x-gt720m.html

 

http://www.x-kom.pl/p/154626-notebook-laptop-15-6-asus-x550vc-xo007v-8-i5-3230m-8gb-500-dvd-7hp64x-gt720.html

Odnośnik do komentarza

 

Matryca wyświetla mi kolory komiksowe, przejaskrawione, widać to już podczas uruchamiania komputera. Co wybrać dać do naprawy, czy kupić nowego laptopa :>

 

Lapek z 2008 roku

jaki moooooooooooooooooooooooooooooooooooooooodeeeeeeeeeeeeeeeeeeel

Kadłubek z 2008 roku, kupowałem go w BlueMobility, więc nie wiem, jaka firma robiła matrycę.

 

 

www.bluemobility.pl/

Odnośnik do komentarza

to jest compal FL90 ?

 

no pytanie czy problemem jest taśma od matrycy(koszt w granicy 150-400zł w zależności od Marki i modelu)

czy układ GPU ? możesz zrobić jakieś zdjęcie dobrej jakości ? jak karta grafiki to bym nie szedł w naprawę...

Tak to Compal FL 90

 

mogę cykność fotkę

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...